Siemens S75 a problémy!

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod micb 30. 1. 2006 15:01

Zdravým všechny Siemensaky.Tak jsem koupil S75 a vidím jeden problém za druhým.To,že mi občas zeslábne displej jsem zjisti hodně rychle.Nic nepomůže nastavovat jen vyp a zap mobil.Druhý problém byl v nastavení vlastní melodie do SMS.Ať dělám co chci tak se ozve i původní co tam předtím byla.V reále to přehraje třeba jen půl mojí a zbytek originál co byla.No a teď se podržte.Myslel jsem,že s tím vydrbu,že tu orig smažu,ale údiv byl ten,že i když jsem ji vymazal natvrdo z telefonu tak ji to přehrávalo vesele dál.Zvuk SMS nabíhá postupně tak stejně by při krátké melodii nebyl slyšet.Další bylo,že jsem si nastavil SMS přes GPRS.Jo to jsem si dal, ono to totiž už nešlo vypnout.Prostě jsem měl zaškrtnuto vyp,ale stejně bylo zaplé.Pomohlo vrácení telefonu do původního nastavení.No a když jseem si nastavil budík na buzení jen od PO do PA tak mě vesele vzbudil i v sobotu!No nakonec jsem zjistil,že jsou v nastavení posunuté dny takže v menu PA je ve skutečnosti SO.Takže teď mám PO-PA buzení nastaveno na NE-ČT a je to OK.No nejsou to všechny problémy tohoto mobilu,ale ty maličkosti jsem ani nepsal. :oboze
Má někdo podobné problémy :?:
micb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirk4 30. 1. 2006 15:05

Tohle bych videl spis na spatny kus :/
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod micb 30. 1. 2006 15:06

No volal jsem na tech.podporu Siemensu a tam mi řekla,že to bude firwarem a že se práve chystá ver 18.
micb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod simp 30. 1. 2006 15:18

Jirk4 píše:Tohle bych videl spis na spatny kus :/

Hm, ale není zdaleka jediný. O tom budíku už jsem taky četl. Tohle se Siemensu (spíš BenQu) moc nepovedlo. Nový FW to určitě vyřeší, až bude.
Já zatím zastávám názor, že se vyplatí počkat.
Jinak už existuje FW 16 a ten je již stabilnější a budík je myslím taky OK.

Podrobněji je to na Siemensmanii: http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=18674
simp
Junior

Odeslat příspěvekod Wolfov 30. 1. 2006 15:21

Vsechny problemy co uvadis jsou FW.Je dulezite na ne upozornit samotny Siemens,at s tim neco delaji.Dale to,ze se ti melodie na sms ozyvala i po smazani je jasne a pochopitekne.Jestli jsi mel nektery z predchozich rad,tak vis,ze existoval program-openDisk.Pres ten jsi si otevrel skryte disky telefonu (systemove) a na jednom z nich byl i adresar se standardnimi zvuky a ikonami.Tzn.ze zvuky byly duplicitni,pricemz ty z systemu sly smazat jen v pripade pouziti OD a jeste pres nejaky filemanager primo z telefonu.Pres ten standardni ale nejde smazat nic jineho,nez soubory z uziv.pameti.
Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl.

>>>>-- N E50--<<<<
Wolfov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod micb 30. 1. 2006 16:16

Tak jsem si zajel do obchodu kde jsem koupil tu S75 a dělají to všechny co jsem zkoušel.No nevím,ale to se Siemens moc nevyznamenal! :roll:
micb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod micb 30. 1. 2006 16:46

Někdo tu psal o firware 16 do S75.Kde ho najdu a je stáhnutelný!
micb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirne 30. 1. 2006 16:55

No nazdar.Testováno na lidech za jejich peníze.
mirne
Junior

Odeslat příspěvekod USER47 30. 1. 2006 17:00

No jo, prostě siemensovská klasika...
USER47
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ConPower 30. 1. 2006 18:23

Neřešit, reklamovat.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Vladco 30. 1. 2006 18:44

U Siemense je to přece známá věc, že není radno kupovat hned novinku, ale nechat "vypilovat" FW. :D
Ještě, že si novější verzi může každý nahrát sám. (Tedy kdo má kabel a PC) :D
OxidVodný
Vladco
Junior

Odeslat příspěvekod micb 30. 1. 2006 19:02

Jo reklamovat,ale co tím vyřeším,když jsem skoušel jiné na prodejně a je to to same.No už jsem se smířil s tím,že prostě budu čekat až vydají novej FW. Kabel mám tak hurá dotoho.
micb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qlisak 3. 2. 2006 17:57

Pro micb: Mohl by jsi mě, prosím, dát link, kde jsi stáhnul ovladače ke kabelu? Nebo je máš na CD?
Dík.
qlisak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 3. 2. 2006 18:50

Ovladače ke kabelu bývají přímo na CD, které se dává do krabice od kabelu :) . Pokud tam nejsou, podívejte se sem.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wosuk 5. 2. 2006 12:28

s firmware 17 sou uz tyhle problemy vyreseny budik uz od 16ky.. firmware ovsem zatim neni oficialne vydanej...
wosuk
Junior