Co vy na C65?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bbbeeejjjkkk2 13. 5. 2005 06:53

Vyplatí se ho koupit?
bbbeeejjjkkk2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 13. 5. 2005 13:00

Pokud potřebuješ levný telefon se slušnou nabídkou funkcí (infra, foťák, 10,3 MB) tak si ho kup, měl jsem ho a byl docela fajn.
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 13. 5. 2005 19:08

Pokud Vám vyhovujea splňuje všechna očekávání, za 3 tisíce je to opravdu výborný telefon. Jinak napište, co Vás zajímá, určitě odpovíme :wink: .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod neorik 25. 5. 2005 16:04

me by zajimalo jestli se nepokazi ,jako kvalita joysticku ,potom slisel jsem ze se casto zasekava a jsou s nim problemy ,ale je to z druhe ruky tak bych se chtel zaptat tady !
neorik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bbbeeejjjkkk2 25. 5. 2005 16:07

mám ho ale někdy se zasekne, joystick je vpohodě
bbbeeejjjkkk2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Machi 25. 5. 2005 17:14

Já bych na Vašem místě volil spíše CX70 za lidovou cenu okolo 3 500 Kč, za ten příplatek to stojí, hlavně má mnohem lepší displej...
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neorik 25. 5. 2005 18:41

Machi píše:Já bych na Vašem místě volil spíše CX70 za lidovou cenu okolo 3 500 Kč, za ten příplatek to stojí, hlavně má mnohem lepší displej...
neorik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 25. 5. 2005 19:15

Trochu divný argument chtít pasivní displej za účelem větší výdrže :hm .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod neorik 25. 5. 2005 19:30

ConPower píše:Trochu divný argument chtít pasivní displej za účelem větší výdrže :hm .s/quote]


hmm takze mi chces tvrdit ze passivni displej zere stejne jak aktvini displej stejne velikosti a stejneho rozliseni ? tak to ja si teda myslim ze passivni dispej zere min mnohem min nez aktvini displej ,nemam to nijak provereno ani prozkouseno ale myslim si to. Vyvrati mi to nekdo ,ale s rozumnejma argumentama?
neorik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Endex(smazano) 25. 5. 2005 19:52

vy šetřílci baterií mě úplně vytáčíte..taky znám takovýho magora..........si kup lepší mobil a lepší baterku..kupovat horší mobil kvůli výdrži může jen totální magor!
Endex(smazano)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Murmi 25. 5. 2005 20:33

Pasivní displej proti aktivnímu, zase není tak zřetelná úspora baterie. Je to měřitelný rozdíl, ale nepočítej, že ti vydrží o den déle, při stejném způsobu provozu.
Murmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 26. 5. 2005 00:26

Já mám C 65 od vánoc a naprostá spokojenost.
Umí vše kromě mp3.............
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neorik 26. 5. 2005 04:04

Murmi píše:Pasivní displej proti aktivnímu, zase není tak zřetelná úspora baterie. Je to měřitelný rozdíl, ale nepočítej, že ti vydrží o den déle, při stejném způsobu provozu.m/quote]


Me prislo logicke ze cim horsi displej tim vetsi vydrz baterie me je to stejne jedno ja si misto SE k500i co mi ukradli koupim k300i sice k300i ma horsi dispej a pasivni ale co nadelam ,libi se me vic !
neorik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neorik 26. 5. 2005 04:08

Endex píše:vy šetřílci baterií mě úplně vytáčíte..taky znám takovýho magora..........si kup lepší mobil a lepší baterku..kupovat horší mobil kvůli výdrži může jen totální magor!
neorik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Machi 26. 5. 2005 05:50

Když jsem naposled vedle sebe držel svou CX65 a C65 vypadal displej Cčka uplně hrozně, překreslování mně připomínalo rychlost Nokie 3100 a barvy byly hrozně zabarveny domodra, chybný kus to určitě nebyl, oproti tomu aktivák CX65 je vidět i na silném sluníčku poměrně dobře... Ale neorika asi zabije, když bude mobil nabíjet o dvě hodiny dřív.. sorry
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků