Dojmy na CX65

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Endex(smazano) 27. 5. 2005 18:01

chcete mi říct že ten zadní kryt je horší než u seT630? skoro na všech T630 se zadní kryt hodně vikle.
Endex(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Driver 27. 5. 2005 18:29

Kamos ma CX65 a jsou tam pekny ty diody - to se mi fakt libi. Ale zase se mu hrozne dostava prach pod sklicko displaye a to je docela nevyhoda, protoze je to dost videt. Jinak je to dobrej mobil..
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ConPower 27. 5. 2005 19:06

No, koneckonců jsem prach viděl pod sklíčkem 6230, ale to sem nepatří...

Jo, diody jsou super, zezačátku mě to ale trochu oslňovalo :) . Už jsem si zvykl...
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod speedy06 28. 5. 2005 16:05

Koupil jsem si CX70 a mám problém s češtinou.Když chci třeba přidat kontakt do tel.seznamu a chci napsat "ř" tak mám smůlu.Nejde to.Je to problém FW nebo to prostě CX70ka neumí.Dík za radu.
speedy06
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod map 28. 5. 2005 16:17

Tohle bohužel neumí. S diakritkou jde psát pouze přes T9, což v případě příjmení není použitelné...

Viz také tato diskuse.
No one can hear when you're screaming in digital...
map
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fred(smazano) 29. 5. 2005 10:42

Udělej si kontakt v Outlooku a sesynchronizuj s telefonem a mas to i s diakritikou...
Siemens S6 Power => Siemens C35i => Siemens MT50 + Siemens CX70
Fred(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod speedy06 29. 5. 2005 17:39

Dik za radu,mam jeste jeden problem s prijimanim MMS.Mam T-Mobile.Presne podle jejich stranek jsem si nastavil pripojeni a nechal si poslat jejich logo.Prisla mi MMS,ale jen oznameni (ikona vypada jako obalka a v prostred ma pismeno "N").V navodu jsem se docetl,ze pak staci dat "PRIJMOUT" a je to.Ale me to hodi hlasku
"Chyba site nebo jeji konfigurace".Poradte,kde mam co nastavit.Dik
speedy06
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fred(smazano) 29. 5. 2005 18:34

No jestli mas opravdu vsechno dobre nastavene, tak zbyva jedine - mas zapnute GPRS prenosy? Sviti ti na displayi GPRS? Jestli jo tak jeste muzes pouzit T-mobile konfigurator na http://www.konfigurator.cz a nechat si poslat nastavovaci SMS pro MMS...
Fred(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod grep 30. 5. 2005 10:39

Ahoj, ja mam od patku CX70, i kdyz je to spis CX65 s modrym krytem, protoze tam PTT fakt neni. Klavesnice i display jsou podle me naprosto v poradku, jen to cely na me pusobi dost krehce a rozvrzane, takze bych mozna radsi doporucoval kupovat M65, tam to snad bude lepsi.
Tak me docela stve, ze pri zhaseci neni videt, ze tam je nova sms nebo zmeskane volani, ale to je asi problem vetsiny tlfonu.
Naposledy upravil grep dne 2. 6. 2005 11:23, celkově upraveno 1
grep
Junior

Odeslat příspěvekod Fred(smazano) 30. 5. 2005 14:26

grep píše:Tak me docela stve, ze pri zhaseci neni videt, ze tam je nova sms nebo zmeskane volani, ale to je asi problem vetsiny tlfonu.

A co ta sipka co se obevi dole nalevo od nazvu operatora ? :roll:
Fred(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod Deyana 2. 6. 2005 09:26

mám cx65 teprve druhy den a chtela jsem se zeptat jak s tematy, jde mi tam nastavit jenom tema XP, u jinych se ukaze chyba.. a nic. Co s tim? mam to reklamovat? to se mi ale moc nehce :(
Deyana
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod grep 2. 6. 2005 11:25

Hele fakt se ten display ta krychle poskrabe? Ja tam mam zatim tu puvodni folii, jenomze uz se mi roh sloupava....
grep
Junior

Odeslat příspěvekod Martas 2. 6. 2005 11:56

grep píše:Hele fakt se ten display ta krychle poskrabe? Ja tam mam zatim tu puvodni folii, jenomze uz se mi roh sloupava....

No, je to celkem velka plocha, takze casem urcite jo, ale asi spis zalezi, jak s nim zachazis a jestli ho nosis v obalu nebo po kapsach. Taky se tu nekde resily nejake ochranne folie, takze jestli chces nahradu za tu puvodni, tak se tu tim prober a hledej ... :)
Martas
Junior

Odeslat příspěvekod Martas 2. 6. 2005 12:00

Deyana píše:mám cx65 teprve druhy den a chtela jsem se zeptat jak s tematy, jde mi tam nastavit jenom tema XP, u jinych se ukaze chyba.. a nic. Co s tim? mam to reklamovat? to se mi ale moc nehce :(>/quote]

To tema XP bylo puvodni nebo jsi ho nekde stahla? Pokud jsou ty temata puvodni, tak je nekde chyba (kde to nevim :( ). Pokud jsi si je odnekud stahla, tak to asi nejsou temata pro Siemens cx65 ale pro neco jineho. Nezoufej, taky jsem jich vyzkousel asi 30, vsechny byly nadepsane ze jsou pro cx65 a funguje jich tak polovina ... :eh
Martas
Junior

Odeslat příspěvekod Machi 2. 6. 2005 13:03

Já teda nevím jak vy, ale používám CX65tku už přes měsíc a zatím nemám na displeji jediný škrábanec a to jej nosím všude možně....
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka