SX1 a poslech MP3

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod japekar 11. 5. 2005 09:30

Zebry
dotaz posloucham MP3 ci radio z sx1 ale pri rychlim pohybu se ve sluchatkach ozve takovy 'ttt ttt ttt '(asi kontakt ve sluchatkach),nemate neznate nevite nejakej figl na odstraneni .. Dikes Japekar
japekar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 11. 5. 2005 14:32

Tak v tvém případě bych zašel do servisu, protože sluchátka by neměla produkovat jiný zvuk.
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod J-o-U 11. 5. 2005 16:37

Nevim co myslis tim "figlem na odstraneni" ale s zadnou aplikaci nepocitej :D Bude to nejspis spatny kontakt u sluchatek, konektoru, takze jsi bud sikovnej a spravis si to sam, nebo to nechej na servis. Nekde jsem cetl ze je to casta porucha, proste nekvalitni v cine vyrobeny sluchatka, o hodnote 20kc :hm
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomik 11. 5. 2005 16:57

no tak to se mi stava snad porad, ale nevidel bych v tom technickou zavadu. pripada mi ze material, ze ktereho je vyroben povrch sluchatek(molitan) proste dre o ucho a vznika takovy neprijemny zvuk. mozna by to slo vyresit odstranenim molitanu, ale nedoporucoval bych to.
tomik
Junior

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 11. 5. 2005 19:18

tomik píše:mozna by to slo vyresit odstranenim molitanu, ale nedoporucoval bych to.

tak to bych nedělal, sice to možná potlačí ten hluk, ale pak to strašně tlačí na uši.
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Murmi 11. 5. 2005 20:59

japekar píše: .... pri rychlim pohybu se ve sluchatkach ozve takovy 'ttt ttt ttt ...

Při rychlém pohybu čeho? Snad tebe směrem vřed, nebo rychlém pohybu hlavou, nebo při dynamické hudbě?
Murmi
Junior

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 12. 5. 2005 07:05

Není to způsobeno větrem, jak fouká a buší do těch sluchátek??
radekm (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod tomik 12. 5. 2005 13:29

radekm píše:
tomik píše:mozna by to slo vyresit odstranenim molitanu, ale nedoporucoval bych to.

tak to bych nedělal, sice to možná potlačí ten hluk, ale pak to strašně tlačí na uši.
Naposledy upravil tomik dne 12. 5. 2005 14:01, celkově upraveno 1
tomik
Junior

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 12. 5. 2005 13:44

No, a já ten molitan někde ztratil a teď to stračně tlačí do uší, právě proto si někde seženu redukci na normální výstup Jack.
radekm (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod tomik 12. 5. 2005 13:51

Tak jestli ji sezenes tak rozhodne dej vedet, pls. Mozna by stacil alespon prehled jednotlivych pinu konektoru, pak by se dalo neco vyrobit... Konektor od Sony Ericsson jsem nekde videl, ale SX1 nikoli :(
Nasel jsem to! Audio kabel pro SX1: http://beinspired.cz/index.php?s=info/b ... cb503e11b2
A rozpis pinu pro x65: http://beinspired.cz/index.php?s=servis ... cb503e11b2
tomik
Junior

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 12. 5. 2005 15:03

Ty bláho, za 430 Kč + přeprava, to je docela dost, ale tady někde už byla diskuse na toto téma, a tam ti machři si to opravdu vyrobili... To bych si tam mohl připojit moje KOSSky.
radekm (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod MMartinek 12. 5. 2005 15:18

Mě sluchátka hrajou bez problémů(molitan tam mám už asi třetí-pořád se to ztrácí, když to nosim po kapsách...).
Ta redukce by se šikla...
Svět není jen o Mobilních telefonech, je i o příslušenství....
MMartinek
Junior

Odeslat příspěvekod J-o-U 12. 5. 2005 15:24

A neni lepsi napad nechat kabelaz s tlacitkem /mikrofonem/ a pecky, respektive sluchatka opatrne rozdelat a prepajet jen ty sluchatka? Ja to tak mel, kdyz jsem byl jeste majitelem SX1, a jelikoz jsem nechtel prijit o HF tak jsem to takhle predelal.
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 12. 5. 2005 15:31

2 J-o-U: neceš mi to udělat???
radekm (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod J-o-U 12. 5. 2005 16:22

Mam holku tywe a na kluky fakt nejsem 8)
J-o-U
Mírně pokročilý

Další stránka