máte někdo MDA Vario??

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod HonzaK (novy) 22. 12. 2005 07:47

Mám dotaz jaké máte osobní zkušenosti s tímto MDA při přehrávání filmů, zvládá to.Ten použitý procesor vypadá slabej.Díky
HonzaK (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 22. 12. 2005 08:27

zvlada. viz. diskuse na http://www.ce4you.cz
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod mvp 22. 12. 2005 10:54

Nemam Vario ale Dopod 818 pro , stejny OS ,stejny procesor.Zvlada vse identicky jako MDAc,vcetne videa..V benchmarku TCMP sice ukazuje polovicni vykon,ale to muze byt zavadejici-benchmark tenhle procesor nezna a muze ukazovat hovadiny.V kazdem pade video okolo bitrate 1000 k zvlada bez problemu.
mvp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pupek 22. 12. 2005 11:16

pokud chces vědět víc tak http://multi.anexis.cz/?cat=6
pupek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kulich 23. 12. 2005 09:02

Jenom takovy dotaz. Kdyz si koupim MDA Vario, za zakladni cenu, tak je odblokovany nebo zablokovany? Jo a jeste jedna vec, vim ze je tam standardne cestina, da se vypnout?
Kulich
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilem.mikeska 23. 12. 2005 09:05

Zdravím. Já bych se chtěl zeptat, jak je to s kompatibilitou nových Windows 5.0 na Variu s programy určené pro Windows 2003 SE třeba na Compactu nebo MDA 3. Díky
vilem.mikeska
Junior

Odeslat příspěvekod ZbysekZalis 23. 12. 2005 12:05

Poslední verze nejpoužívanějších programů jsou již většinou kompatibilní s WM5, avšak jednoznačně se nedá říci, zda programy pro 2003 SE chodí či nechodí pod WM5. Pokud chodí, tak většinou zpomalují systém, ale opět to není pravidlo.
ZbysekZalis
Junior

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 23. 12. 2005 13:50

Kulich píše:Jenom takovy dotaz. Kdyz si koupim MDA Vario, za zakladni cenu, tak je odblokovany nebo zablokovany? Jo a jeste jedna vec, vim ze je tam standardne cestina, da se vypnout?


Mda Compact odblokovany je, takze predpokladam, ze vario bude taky... K te cestine: Po Hard Resetu ti to da na vyber, jestli chces pocestit cely system, nebo pouze klavesnici... nebo taky lokalizaci nemusis instalovat vubec
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod ZbysekZalis 23. 12. 2005 13:53

mousefromhouse píše:Po Hard Resetu ti to da na vyber, jestli chces pocestit cely system, nebo pouze klavesnici... nebo taky lokalizaci nemusis instalovat vubec


U MDA Varia to takto nefunguje. Tam je již česká ROM, tudíž si instalaci zvolit nelze. Vypnout by se snad dala takto:

\\HKLM\MUI:
Enable=1
SysLang=0x409 (v hexa, 1033 decimalne)
ZbysekZalis
Junior

Odeslat příspěvekod Mobi 23. 12. 2005 14:08

ZbysekZalis píše:
mousefromhouse píše:Po Hard Resetu ti to da na vyber, jestli chces pocestit cely system, nebo pouze klavesnici... nebo taky lokalizaci nemusis instalovat vubec


U MDA Varia to takto nefunguje. Tam je již česká ROM, tudíž si instalaci zvolit nelze. Vypnout by se snad dala takto:

\\HKLM\MUI:
Enable=1
SysLang=0x409 (v hexa, 1033 decimalne)a/quote]


To vypnutí mě zajímá, ale vůbec tomu nerozumím, vysvětlíš mi, co s tím? Dá se to potom vrátit?
Mobi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZbysekZalis 23. 12. 2005 14:13

To je zásah do registrů. Dá se provést třeba z TotalComanderu. Bohužel s tím nemám vlastní zkušenost, toto řešení navrhl Beecher zde.
ZbysekZalis
Junior

Odeslat příspěvekod Mobi 23. 12. 2005 14:25

OK, díky, tak já se na to mrknu.
- ba ne průser, nemrknu, nejde mi MDA Vario synchronizovat s PC. Nainstalel jsem tam ActiveSync 4.1 a po připojení MDA přes USB se pouze Načítá nastavení a na tom to zůstane viset. Nedostanu do něj Total Com. :(
Mobi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZbysekZalis 23. 12. 2005 15:15

Tady je CAB a Total Commander můžete nainstalovat z paměťové karty. :D
ZbysekZalis
Junior

Odeslat příspěvekod Mobi 23. 12. 2005 16:41

Díky, tak CAB tam jel přes e-mail. klienta, ale s těma registrama to nějak nemůžu dát, nevim kde jsou...
Mobi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 23. 12. 2005 17:16

musite v TC vyjet z korenoveho adresare, potom uvidite slozku "registry"
mousefromhouse

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků