Diskuze o řadě x75

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod L 24. 8. 2005 17:32

InfernoX: Foťák je super, já ho ani na mobilu dřív moc nepotřebovala, ale teď se hodí. :D Myslím, že fotky jsou na mobil dost dobré, měla jsem možnost srovnání s fotkama z CX 65 a ten rozdíl je fakt vidět (a ještě aby ne :) ). A na monitoru vypadají moc pěkně. A video? Je to trochu sekaný ... ale pořád je to jen mobil s foťákem....Shrnu to: jsem s fakt spokojená....a už se mi tel. neseká :D , takže maximální spokojenost a všem vřele doporučuju!!
L
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod demolator 25. 8. 2005 12:05

a nevie niekto ako mam nastavit m75 aby sa spojil s pocitacom (XP) cez Bluetooth? Obe zariadenia sa sparuju aj sa rozoznaju ale dalej sa dostat nemozem, vzdy sa objavi ze spojenie sa nemohlo dokoncit? nevie niekto co s tym?
demolator
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda.69 30. 8. 2005 00:13

Poví mi někdo, jesli x75 přehrajou v pohodě (= bez ořezání výšek) formát MP3pro? Jenom tak ze zvědavosti. :)
A prý se budou do x75 dávat nějaký lepší foťáky, tak by mě docela zajímalo odkdy to bude, jesli mam ještě pár dní počkat, nebo jít do M75 hned :twisted:
jenda.69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MK 30. 8. 2005 10:55

jenda.69 píše:A prý se budou do x75 dávat nějaký lepší foťáky, tak by mě docela zajímalo odkdy to bude, jesli mam ještě pár dní počkat, nebo jít do M75 hned :twisted:-/quote]

Podle mně nemá cenu čekat - fotky z mojí M75 sou skvělý (jestli chceš, můžu ti nějaký fotky poslat). Kde si čet, že tam budou lepší foťáky?
MK
Junior

Odeslat příspěvekod Stormi 30. 8. 2005 15:22

Lidičky mohl byste mi někdo poradit??? :oboze Rozhoduji se co si koupit za foun a řešim dylema koupit nějaký Siemens z pětasedmdesátkové řady (mimo C75) nebo radši SE S700i??? :hm
Nokia 3310--SonyEricsson T300--Siemens CF62-- K750i--Nokia 6300 & Sony Ericsson M600i--?
No MONEY, no FUNNY...
Vtáťa

Koupím Motorolu RAZR V3 nabídky via SZ ;)
Stormi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 30. 8. 2005 15:32

No, nevím, celkově je S700i asi lepší než třeba taková M75, ale zas má plno takových "velkých" nevýhod. Třeba paměťovky do ní jsou drahé nebo přílišné rozměry a hmotnost. To má Siemens taky, ale zas ne až tak moc, naproti tomu se Siemens asi i líp drží v ruce. SE má mnohem lepší displej a foťák, Siemens má třeba lepší adresář...

Jinak třeba taková SXG75 poráží S700i snad ve všech směrech..

Jinak co Ty od takového mobilu chceš?
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Stormi 30. 8. 2005 15:49

No tak asi hlavně multimedia a zabavu......... a taky je rozhodující cena.
Co myslíš tím lepší foťákem???? Rozlišení nebo funkce?
Nokia 3310--SonyEricsson T300--Siemens CF62-- K750i--Nokia 6300 & Sony Ericsson M600i--?
No MONEY, no FUNNY...
Vtáťa

Koupím Motorolu RAZR V3 nabídky via SZ ;)
Stormi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda.69 30. 8. 2005 17:03

MK píše:Podle mně nemá cenu čekat - fotky z mojí M75 sou skvělý (jestli chceš, můžu ti nějaký fotky poslat). Kde si čet, že tam budou lepší foťáky?l/quote]

Psal to wizaard na SiemensManii.
No a fotky jsem už viděl, a je to fakt hezký, ale kdyby bylo lepší, tak nemam nic proti
jenda.69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 30. 8. 2005 20:17

Stormi píše:No tak asi hlavně multimedia a zabavu......... a taky je rozhodující cena.
Co myslíš tím lepší foťákem???? Rozlišení nebo funkce?n/quote]


Lepší foťák na S700i jako že líp fotí (barvy, ostrost atp.). Některé kusy M75 a CX75 ale fotí taky skvěle, jiné zas nic moc.. Jinak multimédia vycházejí asi na stejno, ale obrovské plus za skvělý displej má SE, naopak ho trochu distancují drahé paměťové karty (už jen kvůli MP3)... U Siemensu si můžeš nastavit ke všemu libovolné zvonění (ať už hovor, SMS, upomínka či budík) a může být i ve formátu MP3, SE umí MP3 jako vyzvánění k hovoru, u SMS si musíš vybrat z defaultních zvuků, vlastní si nastavit nemůžeš. Ale na druhou stranu, nové Siemensy neumí dát MP3 přehrávač na pozadí, což je taky určitá nevýhoda.. Je to celkem těžké rozhodování, ale víc "multimediálnější" je asi SE.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MK 30. 8. 2005 21:52

ConPower píše:...Některé kusy M75 a CX75 ale fotí taky skvěle, jiné zas nic moc....c/quote]

Ty fotky z kusů, co fotěj špatně, si našel na internetu u recenzí nebo si to viděl u někoho, kdo má M/CX75?
MK
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 31. 8. 2005 08:31

MK píše:Ty fotky z kusů, co fotěj špatně, si našel na internetu u recenzí nebo si to viděl u někoho, kdo má M/CX75?
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Stormi 31. 8. 2005 23:15

No tak asi si pořídím M75 je odolný to se hodí k mému způsosu života a líbí se mi i jeho design. :)
Nokia 3310--SonyEricsson T300--Siemens CF62-- K750i--Nokia 6300 & Sony Ericsson M600i--?
No MONEY, no FUNNY...
Vtáťa

Koupím Motorolu RAZR V3 nabídky via SZ ;)
Stormi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 1. 9. 2005 10:34

Dobrá volba :wink: .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Stormi 1. 9. 2005 11:46

Jo jo taky si myslím bude mi ideálně vyhovovat. :tleskani
Nokia 3310--SonyEricsson T300--Siemens CF62-- K750i--Nokia 6300 & Sony Ericsson M600i--?
No MONEY, no FUNNY...
Vtáťa

Koupím Motorolu RAZR V3 nabídky via SZ ;)
Stormi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod InfernoX 2. 9. 2005 16:18

S700i podporuje ale nejvíc jen 128MB karty.
InfernoX
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků