problem s sx1

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod yosei42 22. 10. 2005 23:54

nazdar, trochu sem se nudil tak sem si v Fexploreru mazal nejaky veci nepotrebuju z pametovky. mazu, mazu, nesmazal sem nic systemovyho, to vim na 100 procent, a najednou mi to hodi system error, telefon se vypne. tak ho nahodim znova, nabehne mi uvodni obrazovka s vokem, pipne a vypne se, kdyz to pichnu do nabijecky tak mi to hodi zase system error. predpokladam ze neni nejakej zpusob jak to vyresit bez reinstalace firmwaru. sem si teda skoro jistej ale radsi se zeptam.
yosei42
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirek6600 23. 10. 2005 00:01

No existuje format telefonu mam takovy tuseni ze se dela tak ze podrzis tydle klavesi *+3+cerveny sluchatko tak dlouho nez se objevi napis formating.Pak vse pust.Ale radsi si to najdi pokud by top neslo tak jak se to zpravne dela ja to jen cet tady na foru nedavno ale presnej postup si nepamatuju tak zkus ten co tu popisuju a pokud bude makat tak potom jeste zformatuj pametovku ve ctecce a pak znova v tel tak se to doporucuje udelat.A kdyz nepomuze format tak pak uz jedine prehrat frimware. :D :D :D
mirek6600
Junior

Odeslat příspěvekod yosei42 23. 10. 2005 00:08

toho sem se bal. jinak myslim ze se macka shift a cerveny tlacitko, ale totaky nic nedela. no nic. asi budu muset reinstalovat. moc se mi do toho nechce :-(. nema aspon nekdo link na ugradovanej firmware 16, nebo jakej je posledni?
yosei42
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gembller 23. 10. 2005 00:46

Format udelas tak ze podrzis *+#+cervenej telefonek ale ztratis kontakty tak bacha. Jinak vse co potrebujes najdes na siemensmanii.
gembller
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yosei42 23. 10. 2005 01:12

diky cece, ja myslel ze se to formatuje shift+cerveny tlacitko.
yosei42
Kolemjdoucí