OnePlus 8/ 8T/ Pro - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cartee 15. 1. 2021 06:24

tak jsem v Praze a 5g funguje :-D:-D
koukám diskuze je tu vášnivá :-D

vyzkoušena rychlost stahování a v Praze u tmobile na 5g je rychlost přenosu stahování 94mb/s :-D docela slušnej fičák
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod hudys 15. 1. 2021 07:50

Mě to asi bude jedno, mám neomezený data, ale s omezením rychlosti na 20mb/s :-)
iP 13 pro/AWU
hudys
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 15. 1. 2021 08:05

to já mám taky :-D:-D
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod danbed 15. 1. 2021 12:53

Teď jsem testoval schválně 4G LTE v ČB a jedu 154 Mbs na 62 Mbs.
S22 ultra - S21 Ultra- Z Flip3 - OnePlus 8 Pro - S10+ - Oneplus 6T - S9+ - Huawei Mate 10 Pro - OnePlus 5 - OnePlus 3 - S7 Edge - NOTE 4 - OPPO 7a - Lumia 925 - Lumia 920 - LG G3 - SONY Z3 - asi dalších 20 - a první byla Nokia MD59 v roce 1995 :)
danbed
Junior

Odeslat příspěvekod BLAZ67 16. 1. 2021 18:49

philmencz píše:Tak po aktualizaci na A11 se mi také ztratilo 5G z volby sítí,ale jde "zapnout".Nejsem však v dosahu,abych to vyzkoušel,ale zítra snad ano v Sadské.Mam Vodafone.Tak pak dám vědět.


Prosím, šlo 5G u Vodafonu? Díky.
BLAZ67
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 17. 1. 2021 13:00

Mám pocit, že O2 je na tom nejhůř, minimálně VoLTE mi s Oneplus na O2 nejde (není na seznamu podporovaných telefonů, ale nevím, jestli je to věc technologie nebo je to v něčem jiném), 5G nevím...

Jinak 11.0.3.3 se mi dneska nabídla, ale nejdu do ní, dle ofiko fóra nejsou od 11.0.2.2 žádné podstatné změny, takže zůstávám u 10.5.14 :D
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cartee 18. 1. 2021 20:06

tak skoro po týdnu jsem z telefonu nadšenej.. úplně rozdíl oproti huawei.
chci se zeptat, jak je na tom oneplus s aktualizacema? někde jsem četl že jsou druhý nejrychlejší po pixel?
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod sirThommas 19. 1. 2021 07:20

k těm aktualizacím: Na to bych úplně nespoléhal protože situace co se ukazuje s řadou 7/7T je tragická Update na Android 11 je v nedohledu (betu co by měla snad do měsíce dorazit nepočítam, vyšla sice čínská beta H2OS) nejvíc na tom je zarážející 7T, protože toto je její první velký update (vydáno na konci roku 2019 za prémiovou cenu) - tato řada vyšla s A10. Podle odhadů a díky bi-month aktualizacím budeme rádi, když stable výjde v dubnu. Tento měsíc by měl vyjít alespoň security patch pro STABLE, ale je otázka kdoví jestli vůbec něco bude. Moje 7T má bezpečnostní update z 1.11.2020. Takže asi tak. Předpokládám, že toto bude čekat příští rok i řadu 8/8T

Doporučuju se podívat na jejich fórum aby jsi nebyl překvapený co tě čeká příští rok až vydají 9/9T + hromadu nových NORDů

PS: Aktuálně je i Samsung (dalo by se říct, že skoro všichni výrobci mobilů) rychlejší co se týče updatů na A11
sirThommas
Junior

Odeslat příspěvekod philmencz 19. 1. 2021 13:57

BLAZ67 píše:
philmencz píše:Tak po aktualizaci na A11 se mi také ztratilo 5G z volby sítí,ale jde "zapnout".Nejsem však v dosahu,abych to vyzkoušel,ale zítra snad ano v Sadské.Mam Vodafone.Tak pak dám vědět.


Prosím, šlo 5G u Vodafonu? Díky.


Nevím, zda šel vysílač na 5G Vodafonu v Sadské, ale mně tam nenaběhlo. Běželo tam 4G+. Osobně si myslím, že to jak nyní běží 5G síť je nějaká konfigurace, OnePlus 8 / PRO podporuje N78, ale přiznám se, že nevím na čem jede VDF, zda N77 i N78. N78 je podsíť té N77, ale to by musel říct někdo z VDF.
philmencz
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 21. 1. 2021 09:51

zdar mistři, prosím chci se zeptat, jak je na tom oneplus se zabezpečením co se týká odemčení telefonu přes xicht? jede to před přední kameru? je to bezpečný? něco jako má třeba huawei? na mate 20 pro to bylo v pohodě.. ale jestli má přední kamera tady u oneplus taky nějakej secure? jo a chtěl bych ještě doplnit tu vydrž. přijde mi to stejný jako na mate 20 pro. včera jsem jel docela dost, prakticky pořád fb, telegram, volání a podobný výkaly a večer jsem měl kolem 18.00 ještě 52%. což si myslím že je cajk. jo a další věc, v gplay byla aktualizaci oneplus launcher a v přizpůsobení v nastavení je v podpopisku písmo, ale když jsem to rozklikl tam jsem tam žádnou volbu nenašel pouze ikony atd atd.. nevíte někdo kde změnit písmo?
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 21. 1. 2021 09:54

Nastavení -> Displej -> Font
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 21. 1. 2021 09:54

to tam právě nemám.. proto se ptám :-D:-D myslím styl písma..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod hudys 21. 1. 2021 13:54

Neboj, tu možnost tam taky nemám. Zajímavé v zahraničních videorecenzích tuto možnost třeba mají. Nějaká specifika trhu? Nechápu.
Nebo aspoň nějaký způsob přes aplikace?
iP 13 pro/AWU
hudys
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 21. 1. 2021 18:01

ad zabezpečení - snímání ksichtu i čtečka jsou s Mate 20 Pro rychlostí i spolehlivostí srovnatelné.

ad výdrž - taktéž podobná, dvoudenní telefon. Mate 20 Pro i Oneplus (na Androidu 10) mi vydrží cca 48 hodin.

ad font písma - už jsem to psal jednou, bylo to tam v nastavení v nějakých prvních verzích desítky, od určité subverze už to tam není, v jedenáctce myslím taky ne.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tondaskater 26. 1. 2021 20:55

Zdravím vás,
před týdnem jsem nainstaloval 11.0.3.3 přecházel jsem z 11.0.2.2. Vím, že tento "update" asi neměl nic moc opravit, ale -
Chci se vás opět po měsíci optat (třeba je tu někdo nový):
Máte někdo problém se SIM kartou?
Tváří se jako aktivní a připojena k síti a přitom jsem chvílemi nedostupný (ani SMS nechodí), po chvíli zase vše OK.
SIM Vodafone - nefunguje ani v jednom slotu
SIM T-mobile - funguje v pohodě.
tondaskater
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků