Google Pixel 4 / Pixel 4 XL - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 10. 2019 09:56

Pixel 4 v testu fotoaparátu DxOMark nijak neoslnil, získal skóre 112 bodů.

Funkce Live HDR+ a Dual Exposure z Pixelů 4 se na starší modely nepodívají.
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 5
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Tony321 25. 10. 2019 14:23

Pri DxOMark som čítal, že sa v celkovom hodnotení berie do úvahy aj wide-angle kamera, čo bohužiaľ Pixel moc bodov nenahrabal v tomto smere.
Tony321
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 6. 11. 2019 14:40

Google Pixel 4 XL není problém ohnout :tleskani

Obrázek

Google vydává listopadovou bezpečnostní aktualizaci. Opravuje 38 chyb

K 5. listopadu bylo opraveno 38 problémů. Nejvážnější chyby, ohodnocené jako kritické, se týkají buď zranitelnosti v čipsetech Qualcomm, nebo možnosti spouštět neověřený kód v zabezpečené části systému. Google se také pochlubil, že se podařilo opravit všechny kritické chyby ještě před jejich zveřejněním.

Kromě bezpečnosti se u Pixelů 4 a 4 XL jedná o velkou aktualizaci vylepšující například funkce a kvalitu fotoaparátu. Také řeší průšvih s obnovovací frekvencí, kdy navzdory specifikacím se vyšší hodnota 90 Hz aktivovala jen v určitých režimech, jinak byla uměle snížena na 60 Hz, čehož si všimli vývojáři a celá kauza se v posledních týdnech rozmázla. Zdá se však, že nové řešení pořád není ideální a Google stále neví, jak z problémů ven.
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 5
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod DPDP 7. 11. 2019 11:49

Uživatelé Pixelů 4 nyní mohou alternativní cestou získat až 16násobný zoom

Návod jak na to tu:

https://www.xda-developers.com/google-c ... ign=buffer
DPDP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 11. 2019 08:37

Nevíte jak na Google Pixel 4 udělat záznam obrazovky? Nějak nemůžu najít / nevidím... :/ :D
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 23. 11. 2019 16:41

tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 11. 2019 17:22

Ja nemyslim screen :D ale nahravani obrazovky... Kdyz chces neco natocit treba 5-10-15-20sek...
Vůbec jsem nepřišel na způsob jak na to..
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod zumzumzum 28. 11. 2019 10:17

Pixel 4 má další problémy - Odchází oleofobní vrstva?

Obrázek
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod colak 4. 12. 2019 10:53

Máte někdo zkušenosti s DualSIM Dual Standby na Pixelech 4? Jde mi o to, jestli má někdo ověřenou funkčnost komba česká eSIM + česká fyzická SIM? Děkuji za odpověď.
Bosch Com 608 -> Sony CMD-J70 -> Nokia 6310i -> Sony Ericsson K608i
colak
Kolemjdoucí

Předchozí stránka