OnePlus 7 / 7 Pro – obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod philmencz 6. 10. 2019 18:49

Zdravím, prosím o pomoc, mám Vodafone a potřeboval bych rozchodit na O+7 PRO VoWifi a VoLTE, ale nemohu najít kde a jak? U VDF má obojí aktivované a správnou simku. Díky za radu.
philmencz
Junior

Odeslat příspěvekod elScorpion 6. 10. 2019 21:58

Rozchodil jsem dle: https://www.getdroidtips.com/how-to-ena ... lus-7-pro/

-- 6. 10. 2019 23:00 --

jarda.svihla píše:Snad ne offtopic: O+7 Pro s 90hz displejem nebo Note 10+ s lepším softwarem? Či snad S10+ nebo něco jiného?
https://www.alza.cz/oneplus-7-recenze

Pokud ti nevadí "průstřel", tak asi Note.
elScorpion
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 14. 10. 2019 17:37

OnePlus 7 a 7 Pro dostávají třetí betu OxygenOS, která vylepšuje systém

Novinky v OxygenOS 10.0.1 beta 3

- Zlepšení fixace GPS
- Odstranění nahodilého problému prázdné obrazovky u některých aplikací, např. Chrome
- Aktualizace zabezpečení systému ze září 2019
- Odstranění problému v souvislosti s tlačítkem Alert Slider
- Zobrazení aktivního připojení Bluetooth v oznamovací liště
- Odstranění problému s padajícími aplikacemi v souvislosti s ovládáním pomocí gest
- Vylepšený Zen Mode – přidán Activity Mode, který lze sdílet s ostatními uživateli OnePlus
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 5
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod zac.je.toho.loket 22. 10. 2019 08:05

Máte někdo zkušenosti s nákupem telefonu OnePlus z Gearbestu? Bývají tam zajímavé akce, ale u shippingu stojí "hk",takže zřejmě Hong Kong a s tím svázané clo a dph. Dá se sehnat i ze skladů Gearbestu v EU? Když se mrknu na nabídku local warehouse, tak tam v sortimentu mobilní telefony vůbec nevidím
zac.je.toho.loket
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 25. 10. 2019 09:49

U gearbestu je myslím problém s uplatněním záruky u ofic. servisu. Psali o tom na foru k OP7.
Mně se jeví jako nejlepší volba nákup u alzy, protože rozdíl proti nákupu u OP je pár korun (dle kurzu cca 500 Kč) a přitom mám jistotu, že záruku mohu uplatnit i na pobočce alzy (nebo přímo u OP, jak potvrdili).

Zatím mě od nákupu odrazuje to, že mi nikdo na 100 % nepotvrdil, že mi půjde VoLTE na obou sim, když jedna je vodafone a druhá t mobile. Zejména vodafone VoLTE moc telefonů nepodporuje...
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod Luckyghost 16. 11. 2019 22:39

Zaznamenal někdo seriozní test voděodolnosti? Na youtube nějká videa jsou, ale zajímalo by mne, zda to otestoval nějaký seriozní web, nebo zda někdo znáte, jaké jsou s tím zkušenosti ve světě.
Luckyghost
Junior

Předchozí stránka