Který z nich zvolit? LEAGOO M8 nebo Uhans A6.

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod sailorjohn 12. 7. 2017 13:30

[b]mohu pomoci vám vybrat ten správný.[/ b]
UHANS A6 přitahuje hodně pozornosti od jeho počáteční úniku, až do jeho konečné spuštění. Existuje však dilema, které kupující čelí: je to docela těsný souboj mezi UHANS A6 a Leagoo m8 podle jeho více či méně podobné specifikace. Zde je srovnání, provedené recenzentem pro Průvodce nakupováním.
Obrázek
v první řadě, Leagoo M8 je o trochu levnější než A6 UHANS, mezitím oproti si A6 5.5palcový displej, je vybaven větší obrazovku, což je takzvaný 5,7 palce.

Nicméně náhradní z podobnosti a výše uvedené rozdíly, pod srovnání také stojí za shlédnutí.
OS: UHANS A6 je ozbrojen s akcií Android 7.0, zatímco Leagoo M8 je jen vybaven Freeme OS založený na Android 6.0.
Obrázek
Baterie: Baterie: Leagoo m8 je vybaven 3500mAh baterie, zatímco UHANS A6 je nabitý 4150mAh jeden. Jak ukazují obrázky Leagoo M8 baterie vypadá to jako mají větší objem než A6 na první pohled, avšak pravda je, že si A6 baterie je mnohem silnější a těžší než si M8.
Obrázek
Obrázek
I když je Leagoo M8 baterie 11g lehčí než UHANS A6, si M8 unibody je těžší než si A6 19g. Ale proč? Ve skutečnosti A6 přijal premium aluminum alloy rámu než si M8 objemné zinkové slitiny, jeden.
Obrázek
Fotoaparát: Jedna věc, kterou bychom měli zmínit je, že technicky není možné pro Smartphone s procesorem MTK6580 funkci 13Mpx fotoaparátu, takže, proč je Leagoo M8 nabízí 13Mpx fotoaparátu? Jinak, UHANS A6 je vybaven realista 8MP fotoaparát Samsung senzor a pro jeho výkon, zkontrolujte, prosím, níže pořízených A6:
Obrázek

Obrazovka technologie laminace: UHANS A6 nabízí bezproblémové zobrazení zkušenosti než Leagoo M8 a je připisována řemeslné laminace jiné obrazovky. Jeden přijat s plně laminovaný obrazovky wins nejsou plně laminovaný výrobek v zachování barev a obrazu ostrost. To znamená, A6 bude úspěšnější v zobrazení efekt.
Obrázek
Obrázek
Navigační panel: Jak ukazují obrázky, je to s otevřenými ústy zjistit, že Leagoo M8 5,7 palců je ve skutečnosti představovat menší k dispozici displej než 5,5 palcový UAHNS A6 s virtuální tlačítka, objevují se...
Obrázek
Více dotyků: UHANS A6 je vybaven dotyk 10 prstů, zatímco M8 je 5.
Obrázek
GPS: Při umístění 2 telefony na stejném místě byly shromážděny údaje: síla signálu UHANS A6 jsou stále nad 30 a Leagoo M8 jsou přetrvávající vždy kolem 20. A co víc A6 má k dispozici 9 signálů, zatímco M8 je 8. Rozhodně A6 je vítězem v příjmu signálu.
Obrázek
RAM: Obě smartphone se může pochlubit 2GB RAM, ale to, co je reálné paměti? Čistý Android 7.0 OS je konečné liberator, který si A6 uživatelům spolehlivější při dostupné úložiště.
Obrázek
Zadní kryt řemeslo: Leagoo M8 nabízí kartáčované a lesklý zadní kryt, který dělá to cítí, kluzký a chladné v ruce. Však nedostatek je, že to také přitahuje otisky prstů. Naopak UHANS A6 je postříkána specializované zatímco vzácné chmýří malovat. A to obvykle dělá dobrý výkon v odolávání otisky prstů.
Obrázek
Pokud ještě stále váháte při výběru jednoho z kandidátů, pak Nebojte se klást otázky.
sailorjohn
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků