JE SIEMENS SX1 překonán????

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Black Sabbath 26. 4. 2005 12:17

Někdo s ním má problémy, někdo je spokojené. Já su spokojené - mám ho přes půl roku (fw 14cz), zkusil sem toho dost (hry, mp3,...) a je naprosto v pohodě.
Ten přístup Siemensu, to je ale dost smutný....
Black Sabbath
Junior

Odeslat příspěvekod Riddick 27. 4. 2005 04:51

brody píše:Sx 1 never more. Za 3 tydny v mem vlastnictvi byl 2x v servisu. Funkcne je dneska stejne uz prumer...


Jak někdo může přejít z S60 zpátky na S40? Instalace nových programů, patchování a přehrávání firmware ti nic neříká, co? Jak můžeš vyměnit SX1 za T610? To vůbec nedává smysl, měl jsi ji vůbec někdy v ruce?
"I tučňák je jenom člověk"
Riddick
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brody 27. 4. 2005 07:13

jj, mel sem ho ty tri tydny, z toho 6 dni v servisu... Nerikam, ze je to spatny telefon, ale docela me zklamal... Symbian mi chybi, proto si kupuju 6681...

Editováno moderátorem Daft: Používejte citaci pouze pokud je to nutné.
brody
Junior

Odeslat příspěvekod J-o-U 27. 4. 2005 14:46

Riddick - Jak uvadi muj podpis, s T610 jsem i ja byl nadmiru spokoejny, zatimco SX1 bylo pro mne utrpeni, ztrata casu. T610 a panasonic G400 byly ve sve dobe pro mne nejspolehlivejsi telefony, a byl jsem s nima moc spokojeny :wink:
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SiemensManik(smazano) 27. 4. 2005 16:01

radekm píše:Žádné soft. problémy mě zatím nepotkaly. a/quote]


Me taky ne. Mám SX1 s fw 12 a naprosta spokojenost. Lepší foun fakt ještě neexistuje :D
SiemensManik(smazano)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T-bird 27. 4. 2005 18:06

Nemyslím si že je SX1 nejlepší mobil, funce má výborný, ale je hnusnej... :pozor2
Snad jsem měl špatný oběd,
nicméně jsem Bůh.

Charles Baudelaire
T-bird
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 27. 4. 2005 18:11

T-bird píše:ale je hnusnej... :pozor2


tak to je možná tvůj názor, ale podle mě je to originální design. :wink:
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMartinek 27. 4. 2005 18:27

Nechal sem tomu volnej průběh, chtěl sem znát vaše vyjádření.... Celkově bych se k tomu postavil asi takto: v púoměru cena/výkon dnes Sx1 opravdu nemá konkurenci, není to však telefon pro každého-jeho chyby s firmwarem. a pod. jsou bohužel opravdu příšerné, na druhou stranu-opravdoví fajnšmejkři si tento telefon ceníi zcela právem-super mobil se SYMBIANEM za 6 tis. - to se dnes jen tak nevydí.....
Jinak, abych se vyjádřil k těm SYMB. Nokiím-paměťové karty o velikosti max 128 MB(256) jsou dnes opravdu dosti zastaralé-mluvím o 6630(nehledě na formát)....
Já mám ve svém SX1 1 GB-to je něco jinýho....Těch MP3....A jinak, rádio je pro mě taky naprosto životně důležitý...
PS: SX1 má nádherný, nadčasový DESIGN !!!!!!!!!!!!!!
Svět není jen o Mobilních telefonech, je i o příslušenství....
MMartinek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido (novy) 27. 4. 2005 18:28

no hosi-hodne jsem uvazoval o SX - ale po tom co nokie predstavila svoji novou Nserii jsem zmenil nazor.........

sice jsou prom me ty nokie cenove neprijatelne a nedosazitelne,ale diky nim by mohly klesnout ceny 6681 a hlavne 6630-takze.....nezbyva nez drzet palce
Na tomto miste muze byt Vase reklama.............pokud mi darujete N70 :D
Fido (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 28. 4. 2005 06:01

Fido píše:sice jsou prom me ty nokie cenove neprijatelne a nedosazitelne,ale diky nim by mohly klesnout ceny 6681 a hlavne 6630-takze.....nezbyva nez drzet palce


jen počkej až siemens vyšle do světa nové Siemensy....
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VooDoo (novy) 28. 4. 2005 08:08

ted uz je, viz Nseries :-D
Polovina obyvatel České Republiky jsou optimisté, ta druhá na drogy nemá . . . :O)
VooDoo (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hans 20 28. 4. 2005 08:29

Ja bych to radio porad neprecenoval,stejne se to radiem nazvat neda neb ma hrozny prijmovy vlastnosti.A siemens vi moc dobre proc ho prodava tak levne.
Hans 20
Junior

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 28. 4. 2005 13:12

Hans 20 píše:Ja bych to radio porad neprecenoval,stejne se to radiem nazvat neda neb ma hrozny prijmovy vlastnosti..


Přiznávám že zvuk mohl být lepší ale pořád je to jenom mobil
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 28. 4. 2005 15:15

radekm píše:jen počkej až siemens vyšle do světa nové Siemensy....y/quote]

No abychom se vůbec dočkali. Od dob již legendární ME45 jde Siemens pořád z kopce, alespoň tak to vidím já když se pödívám na záplavu "áčkový a céčkový řady". Telefon se Symbianem nikde, SX1 je už za zenitem.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod J-o-U 28. 4. 2005 19:55

radekm píše:Přiznávám že zvuk mohl být lepší ale pořád je to jenom ti]mobil[/i]

Hans psal o prijmovych vlastnostech, a ne o zvuku :wink: Prijem je fakt nic moc, K700i ma rozhodne lepsi. Casto jezdim busem a nedaLO se to vubec poslouchat, a to nebydlim v zadne dire :)

Editováno moderátorem Daft: Citujte pouze tu část, na kterou reagujete.
J-o-U
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků