Coolpad porto problém s pokemon go

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kony123 20. 8. 2016 09:39

Na telefonu coolpad porto mám problém chytit gps signál, nevíte někdo jak tomu pomoct? Zkoušel jsem všechno (vypnutí simulované polohy, práva jsou nastavena) a pořád to píše gps not found. Google mapy polohu chytají, nevíte někdo co s tim?
Kony123
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 8. 2016 10:15

Co s tím...
https://www.svetandroida.cz/mate-problem-s-gps-pokemon-go-201608
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kony123 20. 8. 2016 10:24

Jak jsem napsal, všechno jsem zkoušel. Poloha je zaplá, aplilace oprávnění má, vysoká přesnost zaplá, simulování polohy vypnuté. Přitom to má snapdragon 410, to by mělo mít kvalitní gps a určitě kompatibilní s hrou
Kony123
Junior

Odeslat příspěvekod Pepan_22 20. 8. 2016 12:15

Odnést do mp a na protiúčet nějakou zavedenou značku. //hraběcí rada
Pepan_22
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 8. 2016 12:17

ještě zkus hard reset, obnovení továrního nastavení
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 20. 8. 2016 14:27

vrat se do zabezpeceni, nastav na always ask.spust aplikaci ktera vyzaduje urcovani polohy, nikoliv google mapy a nikoliv pokemony :-)
allow nastalo nesmi byt pokud resis problem protoze tak nikdy nepoznas jestli problem neni typu ze staci udelat wipe dalvik nebo pouhej restart.
Aplikace musi v ten moment pozadat o use pozition, pokud to udela dej ji allow nastalo.Tentyz postup zopakuj s pokemon go.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kony123 20. 8. 2016 18:49

Poslednímu příspěvku absolutně nerozumím. Reset nepomohl, obnovení továrního nastavení nevím no, ten telefon byl nový a postahovalo se tam během posledních 2 dní pár aplikací jako skype, facebook a messenger, nic víc tam snad není, jinak je to 3 dny od továrního nastavení, nemyslím si, že to pomůže
Kony123
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 20. 8. 2016 19:09

opravneni muze byt vzdy povol, vzdy zakaz, vzdy se ptej.
factory reset je buldozerem na babovicku, neco jako tak to zformatni kdyz dotycnej nevi co s win.
chces li vedet jestli neni vadny gps modul musis najit aplikaci ktera vyuziva gps, nesmi to byt nic od google a ani pokemon go.
aplikaci nastavis opravneni vzdy se ptej.spustis gps, spustis app a musis videt zadost o urceni polohy - povolit aplikaci tuto funkci ? das yes, ano a poloha se ukaze.takze gps funguje.aplikaci nastavis vzdy povol.totez s pokemonama, pokud pojedou je vse ok.pokud nepojede prvni app jak ma di reklamovat mobil.pokud ale pojede prvni a pokemon ne mas gps modul vporadku a s reklamaci v zadnym pripade neuspejes.Jo pochopitelne v pokemon musis pri prvnim testu vypnout aug. reality na techto bazmekach to blbne.
google maps nejsou absolutne smerodatny, pri urcitym dalsim nastaveni ti ukazou polohu i v rezimu vysoke presnosti pri nefunkcni gps pokud mas mtk..v engmode kdyz sem s tim cachroval tak proste bral polohu dle vysilacu a wifi i kdyz v rezimu vysoke presnosti ma brat jen dle gps.Vzhledem k ty kupe bugu co tyto firmwary maji proto pri testu google mapy radej vynechat.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kony123 20. 8. 2016 19:34

A můžeš mi doporučit tu aplikaci, ideálně free? Žádnou navigaci nemám zakoupenou
Kony123
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 20. 8. 2016 20:58

vtipkujes ? Fakt nejsi schopen si sam najit na google play aplikaci ?Je jich tam tisice ktere pracuji s polohou a jsou zdarma.Aspon minimum samostatnostneho konani a mysleni ze sebe zkus vydolovat.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků