Vodafone Smart Ultra 6 - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod VinceCZ 9. 8. 2015 00:42

Já kontroluji pomalu každý den stránky VF, kdy bude konečně k dispozici. Chci využít 14 dní na případné vrácení.

Koupil jsem si LG G3, ale budu ho vracet. A taky se zahřívá, velmi intenzivně v oblasti zadní kamery. A to stačilo jej zapnout a během prvotní instalace a aktualizace softwaru, dokonce ani změnit (zvýšit jas) nešlo, zobrazila se hláška s tím, že telefon má příliš vysokou teplotu.
It’s not personal… It’s strictly business.
VinceCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Maka_cz 9. 8. 2015 09:33

Ja sel okolo VF na Praze 4 a na dotaz jestli ho maji skladem jsem dostal kladnou odpoved ze ho jen nemaji napsany na strankach ale maji ho takze jsem stastny majitel od patku asi bych se zkusil optat na nejake prodejne
Maka_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VinceCZ 9. 8. 2015 20:28

Já vím, že ho na prodejnách mají, ale já ho musím získat objednávkou z internetu kvůli těm 14 dnům. Už jsem to psal...
VinceCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Policak 9. 8. 2015 21:14

Mám Smart Ultra 6 od prvního dne, co se objevil a musím říct, že za ty peníze jsem lepší mobil nenašel. Ani za podstatně vyšší.
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior

Odeslat příspěvekod VinceCZ 9. 8. 2015 21:16

Taky si říkám, že dobrá volba. LG G3 jsem vrátil bez problémů, pomalu 10 000 za mobil, kdy za polovičku seženu v podstatě to samé...
VinceCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qepos 9. 8. 2015 22:25

Skoro,sam jsem nekolik vyrobku od ZTE mel,osobně nikdy vice.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod VinceCZ 9. 8. 2015 22:28

Tak ideál by bylo Lenovo K3 Note, jenže ten je tu jen jako černý dovoz.
VinceCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod khonsun 9. 8. 2015 23:26

Lenovo K3 Note slape 0k, ceska tech. podpora 0k, zaruka u prodejce, za malo penez treba druha baterka s nabijeckou, futraly, folie..... lec nema ceske LTE.
Za 27 let mi bude 100.
khonsun
Junior

Odeslat příspěvekod VinceCZ 9. 8. 2015 23:47

Jaky problém si řešil s českou technickou podporou a koho konkrétně si kontaktoval?
Ze nema ceske LTE neni zcela pravda, má 1800MHz a 2100Mhz.
Zaruka JEN u prodejce. Lze ocekavat dlouhe zarucni doby a navic investice navic za postovne.
VinceCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Policak 10. 8. 2015 08:26

qepos píše:Skoro,sam jsem nekolik vyrobku od ZTE mel,osobně nikdy vice.

No vidis, ja znam nekolik lidi, kteri maji dodnes funkcniho Blade, jediny model, o kterem vim, ze mel problemy, byl Skate.
Policak
Junior

Odeslat příspěvekod khonsun 10. 8. 2015 08:40

VinceCZ: Resil jsem treba screeshot, notifik. diodu, zablokovani/zamceni a zapomenuti gesta, presun nesyst. apps na SD kartu....... Pres online podporu. Ano, s LTE je to pravda. Ja to neobhajuji, je to muj prvni dotykac. Krome jineho se mi libi ta vyndavaci/zastamdaci baterka a dve SIMky. Jezdivam treba do Indonesie a tam se mi dve SIMky hodi. Velikost taky; pouziji misto tabletu. Duchod mam maly, lec postovne nepovazuji za investici. Ano, je to vydani a budu muset vydat napr. i budu-li chtit nahrat novou verzi sftwr./az bude/, nebot to sam neumim, resp. se toho bojim.
Za 27 let mi bude 100.
khonsun
Junior

Odeslat příspěvekod Maka_cz 10. 8. 2015 09:43

VinceCZ píše:Já vím, že ho na prodejnách mají, ale já ho musím získat objednávkou z internetu kvůli těm 14 dnům. Už jsem to psal...

Aha nevsiml jsem si tak to sorry

Jinak ZTE jsem mel Grand S Flex a byl super nikdy zadny problem a kdybych si ho sam neznicil slapal by jeste dnes.

Jinak ja jsem spokojeny telefon slape perfektne nikde zadny problem a pouzivam i misto tabletu
Maka_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod haens 10. 8. 2015 09:50

jak se dá připojit k počítači? čekal jsem, že by to mohlo jít automaticky, ale po připojení se nekonečně dlouho hledá a instaluje nějaký ovladač, kdy na jednom kompu s win7 se potom nainstaloval nějaký exotický ovladač, ale telefon stejně není v počítači vidět. na druhém kompu s win7 se pro jistotu ovladač ani nenainstaloval žádný... :-(
Opus #1 + Heir 10
haens
Junior

Odeslat příspěvekod Policak 10. 8. 2015 10:06

Jdi do Nastaveni - Uloziste - nahore vpravo 3 tecky...Pripojeni USB k pocitaci.
Policak
Junior

Odeslat příspěvekod haens 10. 8. 2015 10:09

dík, už to šlape.
Opus #1 + Heir 10
haens
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka