Vodafone Smart Prime 6 - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ekim 17. 8. 2015 18:14

Prime6 - Alcatel pop2 premium?
Ultra6 - Zte

co se tyce update snad se dockame i kdyz popravde kdysi davno kdyz prodavali brandovanou huawei G300 tak taky vysli asi 4 verze FW

Jinac dnes s ebaye dorazil Tought kabatek, bejt to zeleny tak je to zelvak takhle spis cernej granatek :D. V baleni je jeste folie a stylus s uchytem do 3.5 jacka. Folie je celkem dobre lepitelna a snese i prelepovani coz sem taky vyzkousel(na prvni pokus byla sikmo a nikdo snad nedela folii od kraje ke kraji)
Paradoxne se diky tomuto krytu lepe mackaj tlacitka:) takze silikonovou sprcku ukladam do supliku
cena +-400 z UK

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
ekim
Junior

Odeslat příspěvekod Marnie 18. 8. 2015 05:32

No jo máte pradu, díky za upozornění :D Tak já od začátku žiju v domění, že mám ZTE :D a přitom mám Alcatela (THL) ...
Marnie
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 18. 8. 2015 06:10

Alcatel snad TCL,porad v tom plaves....
Ten futral kolegy vyse, dobry,ale mne prijde dost drahy,kdyz vezmu ze me tvrzeny sklo vyslo asi na 5e ,ona nam ale libra dost posilnila a tak to taky naroste na cene...
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod ekim 18. 8. 2015 08:30

mikemiky: Me telefony rady klouzou v ruce proto vzdy schanim nejakej takovehle kryt. cena tohodle krytu byla presne 286 + 100postovny coz neni nejhorsi. Kryt je ze 2 casti jedne "gumove" udajne tlumici vibrace narazu a pevne plastove pohlcujici dopady na rohy :) ale testovat to nebudu. na displeji uz se mi povedl vykouzlit malej mikroskrabanec. Nebyl tolik videt tak sem ho trosku rozlestil a dal pod prilozenou folii.
Po par hodinach uzivani mohu rici ze telefon byt trosku nabyl se drzi mnohem lepe.

ten samy kryt pro jiny foun:
https://www.youtube.com/watch?v=--8WqCz32VA
ekim
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 18. 8. 2015 09:57

Jo jasne, jsem rad,ze ti to vyhovuje a je dobre zes to pekne nafotil,ja mam nalepene sklo a jen tu gelovou sprcku na zada,jak se to do toho jen vlozi,to stalo asi stovku s postou ,ja jsem zase nechtel aby mi ztloustnul:-) ale potrebuju to mit kryty z obou stran,pac delam s barvama a tak mam telefon porad upatlanej:-D
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod palmexman 18. 8. 2015 19:40

omyl psal jsem o smart ultra 6
Naposledy upravil palmexman dne 19. 8. 2015 17:49, celkově upraveno 1
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CaPlanePourMoi 18. 8. 2015 21:58

Tak to já měl štěstí na dobrý kus, koupil jsem ho před měsícem a nezlobí mě nic. Nerestartuje se při nabíjení, notifikační dioda funguje OK, signál nepadá. Mám v něm sim Kaktus a 32 GB Kingston. Nedostatek s tím ukládáním fotek pouze do vnitřní paměti jsem vyřešil náhradou apky Foto za apku CameraMX, stačilo pak v Settings zaškrtnout Save on SD card a fotky/videa se ukládají na microSDHC, netřeba dělat root nebo čekat na aktualizaci FW...
CaPlanePourMoi
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 19. 8. 2015 06:05

Presne jak pises,mame doma dva a oba bez problemu a ukladani fotek,videi, je reseno stejnou appkou,nakonec po tom co tady nekdy ctu,jsem rad,ze jsme trefili dobry kousky. Prvni mam od konce cervna a druhy teprve kupovany az pred tydnem,to proto,ze jsme ho chteli otestovat,jestli stoji za to,nez koupit dva naraz a pak se kopat do hlavy.
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod ekim 19. 8. 2015 09:14

palmexman: me se tohle stalo i u drazsich kousku jako samsung LG ci sony. Stane se. Je to technika.
ekim
Junior

Odeslat příspěvekod Dr. Taby 19. 8. 2015 12:32

Tak ze začátku se mi asi 3x restartoval při nabíjení, ale to přestalo. S čím pořád bojuji jsou automatické opravy, a dost často to napovídá pěkně blbě. Nejde to někde vypnout?
Zdraví Dr. taby
Dr. Taby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikemiky 19. 8. 2015 14:14

To myslis jako v sms? Co pouzivas za aplikaci?
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod dodge_viper 19. 8. 2015 22:35

zdravim,

prave jsem se poprve setkal s lollipopem, telefon smart prime 6. zarazi me nekolik veci:

1) listu tlacitek na rychle vypinani wifi, mobilnich dat atd. nelze nijak upravovat ? nechci instalovat aplikace k tomu urcene, chci jen zmenit 2 veci v te zakladni

2) aplikace facebook (oficialni) nelze nainstalovat ani po restartu telefonu - chyba, instalace hazi stale chybu: -504

3) na liste rychleho nastaveni chybi prepinani rezimu vybrace - hlasity ?

4) listu google z domaci obrazovky nejde odtranit jinak nez instalaci nejakeho launcheru ??

5) nejake pozdro s pruhlednym pruhem pres predni kryt jako jsem videl u lg nebo samsungu neexistuje ?
dodge_viper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikemiky 20. 8. 2015 05:53

Facebook jde nainstalovat, jestli neslo u Tebe, byl to asi nejaky momentalni vypadek v google play, ta lista upravovat nejde, musel bys jinou app, ale kdyz nechces....
rychle prepinani tichy - vibrace|? jednoduche, podrz vypinaci tlacitko a dole mas ikonky, hlasity, vibrace a tichy, muzes si vybrat:)
Pouzdro existuje, staci hledat:)
http://www.ebay.com/itm/Custodia-S-View-stand-NERA-per-Vodafone-Smart-Prime-6-flip-cover-case-finestra-/121721014662?hash=item1c57234986
jestli myslis takove, neni to jedine, jsou jich mraky...
Lista tusim oddelat nejde.
Co tam mas dal?
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod ekim 20. 8. 2015 12:08

1) nelze je to tak udelane v ramci AOSP
2) stava se i u jinych zarizeni s jinymi verzemi Androida.
3) nelze je to tak udelane v ramci AOSP
4) nelze u zadneho googlem certifikovaneho telefonu. Jedine jina ROM ala CM ci jiny launcher
5) urciote bude staci se rozhlidnout na cinskych shopech
ekim
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 20. 8. 2015 12:53

4) lištu gugl normálně chyť a hoď ju do koša, alespoň u samsunga galaxy express jb 4.1 to tak normálně ide, za zkůšku nic nedáš, Meta
metyn
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků