Op3n dott phone / Tesco phone - cenový trhák za 2 499 Kč

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ReMusiCZ 9. 12. 2014 16:20

BeznyFrantaUzivatel: Ano, jedná se o "vadný" kus. Celková paměť musí být 9,23 GB.
ReMusiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod lexdex 9. 12. 2014 16:21

Jak jsem to různě všude vyčetl, tak:
- bílá verze je zřejmě vždy s 2GB
- černá verze má celkem tři varianty, a to 2 GB, 8 GB, 16 GB (nejnovější verze tabletu)
lexdex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 9. 12. 2014 16:24

ReMusiCZ píše:BeznyFrantaUzivatel: Ano, jedná se o "vadný" kus. Celková paměť musí být 9,23 GB.

Takže má chvíli počkat s reklamací (třeba až po vánocích), kdy bude už šance, že dostane třeba i tu 16GB verzi?
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ReMusiCZ 9. 12. 2014 16:26

16 GB verzi nevím kde kdo vzal či jak to počítal... zkrátka lepší varianta než s celkovou pamětí 9,23 GB není. Pak je ta s 2,03 GB a to je ta "vadná". Jiné varianty už nejsou nebo si jich alespoň nejsem vědom.
ReMusiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod martinza1 9. 12. 2014 17:47

Já jsem si ho koupil, je tam BRI 15 a má 9GB . Ale ten telefon měli u nás stále za původní cenu, 2500Kč.
martinza1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qepos 9. 12. 2014 18:18

Telefon jsem ze zvědavosti za 1250 kc koupil,a jsem překvapen radio ma i RDS,za ty peníze jako záložní tel či pro někoho nenarocneho dobrý,nic lepšího není.Za ty peníze.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 12. 2014 18:47

V Kladně v Tescu měli těch tabletů dost i odpoledne, barvy ani paměťové varianty jsem nezkoumal. Mohlo mě napadnout kouknout na fórum a ověřil bych si cenu toho telefonu. Ten bych možná za tu půlku vzal.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mj007 9. 12. 2014 18:50

Já u nás v Č.B. pořídil také tabletu,ale bohužel jen "verze" 2GB což je za chvilku plné a s přesouváním na SD je kříž takže vráceno.Ukecal jsem tam sice jednoho "týpka" protože to měli v těch plastovejch krabicích a okoukli jsme spolu pár jinech kusů podle toho výrobního čísla,ale nic.Asi jedna várka.Chvilku mě na infu zkoušeli a četli mi z nějakého vytištěného papírku že je vlastně vše v pořádku a že 6GB zabírá systém. :-) Nicméně jsem byl neoblomný takže bylo po mím. :-) Jen škoda že tady uz nás neměli v této akci ten tel. protože do toho bych za ty prachy určo šel.Tak snad příště budu mít více "štěstí" :-)
mj007
Junior

Odeslat příspěvekod aje1 9. 12. 2014 18:56

Tak telefon v žadne akci nebyl....V tesco na skalce se za to bude nekdo zodpovídat prodali 40 kusu než přišli na to že to mají špatně...že se melo jednat jen o tablet. .. ve 1630 už byl za normální cenu...
aje1
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 12. 2014 18:59

Mě vždycky tvrdili, že ceny dělá centrála s výjimkou cen zlevněného zboží (poškození, procházející DMT)
Kolega má známého co pro Tesco dělá a že to řídí někde z Indie.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod malejarda 9. 12. 2014 19:04

lexdex píše:Jak jsem to různě všude vyčetl, tak:
- bílá verze je zřejmě vždy s 2GB
- černá verze má celkem tři varianty, a to 2 GB, 8 GB, 16 GB (nejnovější verze tabletu)

Ne, tak to neni. Bila ma 8 GB ROM, ale vetsina je skryta pro system, takze je volnych jen 2,03 GB, ktere se v menu zobrazuji. Cerna ma dve verze pameti, 8 GB ROM a 16 GB ROM, vetsina pameti je skryta pro system, takze tablet v menu zobrazuje bud 2,03 GB nebo 9,23 GB. Ta verze se 16 GB ROM (co zobrazuje 9,23 GB ) je nejspis vyrobena drive, potom ji zacli nahrazovat 8 GB ROM, protoze verze se 16 GB ROM ma nizsi vyrobni cisla. Tesco keca, ze zacli 8 GB verze nahrazovat 16 GB, je to spise opacne.
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod zbynek.ji 9. 12. 2014 19:17

Tak v Brně telefon v žádném tescu ve slevě nebyl.
V Praze jsou jedničky :-)
zbynek.ji
Junior

Odeslat příspěvekod lexdex 9. 12. 2014 19:23

malejarda píše:Ne, tak to neni. Bila ma 8 GB ROM, ale vetsina je skryta pro system, takze je volnych jen 2,03 GB, ktere se v menu zobrazuji. Cerna ma dve verze pameti, 8 GB ROM a 16 GB ROM.................

A odkud to vis? Z toho by plynulo, ze nove dodavky uz budou jen s 2,03 GB...
lexdex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malejarda 9. 12. 2014 19:34

Je to logicke, tablet s nizsim vyrobnim cislem byl vyroben drive nez tablet s vyssim vyrobnim cislem.
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod lexdex 9. 12. 2014 19:42

To ale nevysvetluje, proc bila verze je jen s 2,03 GB, i kdyz bile verze maji vyssi i nizsi vyrobni cislo nez cerne verze s 9 GB.
lexdex
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků