Varování: PanzerGlass je šmejd!

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Beaumont 17. 7. 2014 18:28

Dovoluji si varovat všechny, kdo by se nechali jako já nachytat na "další generaci" ochrany displejů mobilu v podobě skla PanzerGlass.

Po velmi dobrých zkušenostech s fólií Invisible Shield na mé bývalé Nokii N8 jsem pro novou Xperii chtěl zase nějakou ochranu na displej a zkusil jsem výše zmíněné sklo PanzerGlass:
http://www.panzerglass.eu/uk/
Hned od začátku nastaly potíže:
- návod je jen anglicky (to mi by tak nevadilo) a naprosto nedostatečný, je velmi snadné omylem sklo nalepit naopak (jedna strana je hladká, druhá lepivá)
- když už se nalepení povede, sklo sice (tak jako na videjích) hezky odolává tlaku a případnému úderu plochou na plochu, jenže je KŘEHKÉ! Takže stačí lehký úder něčím ostrým (jaký by dobrá fólie v pohod zvládla) a sklo popraská! Displej pod ním sice přežije, jenže sklo samotné, které není zrovna levné (kolem 700 Kč) se musí vyměnit.

Závěr: NEBRAT! Vyhozené peníze!
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bolojang 17. 7. 2014 19:23

Prosím tě, to si fakt někdo za 700 koupí?
Temperované sklo z čajny vyjde na +- stovku.
Tak na co pancéřované za 700?
bolojang
Junior

Odeslat příspěvekod d.d.t33 17. 7. 2014 19:32

boha jeho to jsi kupoval od horsta fuchse ne za ty prachy ja nikdy nemel na displeji zadnej srac ale je pravdou ze kupuji jen vyssi rady telefonu ale stejne sprcka patri jinam 8-D
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod Beaumont 17. 7. 2014 19:43

Já vždycky dával na displej fólii a několikrát mi ho to zachránilo (třeba N8 mi spadla displejem s fólii Invisible Shield přímo na ostrý štěrk a v pohodě přežila). Myslel jsem, že tohle bude ještě lepší, ale kdepak. >:-(

Už mám zase objednanou fólii. ;-)
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků