HTC Desire 610-karta micro sd problém

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod jburle 15. 7. 2014 19:05

Mám nově tento telefon.Vložil jsem pamětovou kartu nechal ji telefonem zformátovat,pak přes pc nahrál hudbu a tak.Ale pak když sem potřeboval něco smazat tak to v telefonu nejde stejně jako nejde přesouvat soubory na pamětové kartě.Interní pamět v telefonu bez problémů.Total commander hodí chybu a astro manager svítí pořád na 0 procentech.Pokud připojím mobil či kartu k pc mazání jde bez problému.Chyba v kartě či jinde??Zkoušel sem už několikrát nové formátování.
Díky za odpověď.
jburle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 15. 7. 2014 19:13

Zkus jinou kartu...
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 7. 2014 19:14

A tuto vyzkoušet v jiném zařízení, telefonu. Formát telefonu, pak reklamace karty.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jburle 15. 7. 2014 19:35

Tak vyzkoušena jiná karta ten samý problém telefon prostě na ni odmítá zapisovatkdyž to chci já sám ale když na ni ukládá systémové věci on tak bez problémů.
jburle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 15. 7. 2014 19:40

Zkus ještě telefon restartovat, vyndej baterii… A kdyby nepomůže, zkusit přehrát software.
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod jburle 15. 7. 2014 19:45

Tak sem kontaktoval technickou podporu HTC a tam mi sdělili že v androidu 4.4.2 který je na mém zařízení už toto nejde .Že soubory muže měnit jen ten program který je tam nahrál.Nevím přijde mi to divné i když by to vysvětlovalo chybějícího file managera přímo od HTC.

-- 15. 7. 2014 19:49 --

Tak ještě zde doplním odkaz na článek který se mi povedlo najít http://forum.xperia.cz/viewtopic.php?f=41&t=10218

Děkuji všem za rady.Díky moc.
jburle
Kolemjdoucí