Čínský telefon do 5000 kč

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pypyn 27. 4. 2013 13:00

Zdravím :-) ,
chtěl jsem se poradit, který telefon je asi nejlepší. Jde o telefony z Číny a do ceny 5000 kč. A popřípadě na jaké stránce ho koupit. Předem díky za tipy a rady
pypyn
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 27. 4. 2013 13:31

V tejto cene sa oplatiti popzerat po cinanoch so stvrojadrom od Mediateku (MTK6589), vykonovo su na tom telefony s MTK len mierne nizsie ako Galaxy S3.
Osobne za seba mozem odporucit Hero / Caesar H7500+ z Pandawillu, na vyber je bud:
a) cierna verzia - http://www.pandawill.com/caesar-h7500-s ... 71935.html

b) http://www.pandawill.com/caesar-h7500-s ... 71936.html

Telefon ma vyhgodu v tom, ze je to vlastne prebaleny Zopo ZP810, vdaka tomu sa da do neho hned nahrat original android 4.2.1 uz aj s cestinou, na telefon vychadzaju neustale updaty (cca 1-2x za mesiac novy firmware). Okrem toho ma tento telefon velmi dobry fotak, krasny IPS displej...

Pripadne este odporucam pozriet ZOPO C2 - tam je cena trochu vyssia.
http://www.pandawill.com/catalog/produc ... egory/380/
Tento telefon je trochu lachsi ako Hero H7500+, ma fotak s vyssim rozlisenim, full HD displej, len si vydiskutuj s pandawillom, aby ti do neho nahrali android 4.2, a nie Aliyun OS...

A este co sa tyka pandawillu a postovneho, ak sa ti nechce platit vela za postu, tak si to nechaj poslat singapurskou postou (priplatok cca 5USD), ak ti to suri, tak si kjludne priplat za DHL...Pri klasickej poste je mala sanca, ze sa vyhnes plateniu dane.
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod BigFoot007 27. 4. 2013 14:27

Ten zopo ZP980 bude najistejsia volba, tie vda zvysne mi prijdu ako totalny no-name, teda nezozenies ziadne folie, ziadne prislusenstvo a pod, plus nebudu na to upgrady softu, na zopa budu, ak chces usetrit tak vezmi z pandawillu zopo C2 - buduci tyzden ho maju mat skladom. Navyse C2 a ZP980 su totozne, az na velkost Rom - 980 ma 16GB, C2 ma 4GB, ale applikacie si mozes instalovat na kartu, takze nie je problem:)
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pypyn 27. 4. 2013 15:32

aha a jaké jsou ještě dobré značky ? Nebo nejde to koupit někde co je podobné jako aukro? Já totiž neumím anglicky a tak bych se chtěl vyhnout nakupování přes ty anglické weby.
pypyn
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 27. 4. 2013 19:20

Z cinanov jednoznacne Jiayu, Zopo, THL.
Jiayu za chvilu uvedie do predaja Jiayu G4, velmi zaujimavy telefon, a vsak nebude mat cestinu v zaklade, takze pre teba bude ozaj asi naj volba Zopo:)
Popravde netusim ako to je co sa tyka dostania telefonuv CR, odporucam pozriet sa na androidforum.cz - tam su borci co telefony dovazaju do CR? mozno sa ti podari cez nich vybavit si lepsiu cenu, ako cez aukro...
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod joachym1 28. 4. 2013 13:28

Jo, JiaYu G4 uvedou v nasledujicich tydnech na trh, je to bomba, cena kolem 200 - 250 USD pri nakupu z cinskeho eshopu.
joachym1
Junior

Odeslat příspěvekod Tiborek 28. 4. 2013 14:46

Čínské mobily, čínské tablety,...za chvilku čínské auta..:(
Tiborek
Junior

Odeslat příspěvekod pypyn 28. 4. 2013 18:48

Tak teď uvažuji bud o tom Zopo C2 nebo JiaYu G4. Ale nevím pro který se mám rozhodnout.
pypyn
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků