HTC One

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 2. 2. 2014 18:36

Ahoj lidi,

je tady někdo s HTC ONE DUAL SIM kdo už dostal update na 4.4?

Dík
HrdinaJan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Damyen 4. 2. 2014 09:06

Jsem docela zklamanej z pevnosti displaye a pochybuju nad koupí. Teď mám Galaxy S a je skoro nesmrtelný (má za sebou několik pádů beton/štěrk/asfalt a 15min koupel v potoce a funguje bez problému). Známej má HTC One a už mu spadl na zem a když ho zvedl, tak jsme nevěřily vlastním očím, jakýho mu to udělalo pavouka.
MB: ASUS Z97-K / CPU: Corei5-4590 / GPU: MSI Aero RTX3060 / RAM: 12 GB / SSD: Crucial M4 128GB / HDD WD 3TB
HTPC -> Harman Kardon 3480 -> Mission 781
Xiaomi Redmi Note 9/PC -> V-Moda LP2
Damyen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom7906 4. 2. 2014 18:29

Tak kosmetických zmien je viac než som pôvodne predpokladal, tak menovite:
- nové rozdelenie možností resp. spôsobu určenia polohy
-drobne upravy v editore fotografii
- biely ukazatel baterky
- tlač z cloudu (v nastaveniach)
-upozornenie = tzv ,,doraz,, pri listovaní v zoznamoch (v internetovom prehliadači)
-prejdenim po pravom tlačidle vyvoláte ponuku google / hlasove vyhľadavanie
-,,app,, google fotky (zalohovanie)
-nova grafika zadavania PIN
-možno to už bolo skôr ale myslim, že pribudla aj možnosť šifrovať data v telefone
- system je plynulejší a vypada že spotrebuje aj menej energie

-zrušenie podpory flash-u ma zatial nijako ,,neobmedzilo,,
-čo by uvítal je prehliadná spodna lišta na hlav. domovskej obrazovke


Takže celkovo hodnotím KITKAT »pozitívne«
... ked bude čas tak ešte spravim tovarny reset - vyčistim fon a bude šlapať ešte lepšie :)
Nokia 5210 - 5140 - 6300 - *E66* - *N8* - *HTC ONE*
NO road ? NO stress ◄OFFROAD►
Panasonic DMC-FZ200
only Land Cruiser
tom7906
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hellwet 17. 2. 2014 14:12

[quote="Carlos_Carano"]Hellwet : A proc to neflashnes a budes mit GE hned... Teda jestli uz One mas, jina zmena tam neni pokud se nepletu...

-- 29. 1. 2014 01:46 --

ešte One nemám a pokiaľ by som ho mal to ho neflašhnem kvôli záruke lebo to bude nový stroj zo zárukou a tým pádom by som asi prišiel o záruku. Lebo mobil bude braný od operátora a to sa ešte rozhodujem, že aký ale asi počkám na MWC
hellwet
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 21. 2. 2014 15:44

Ahoj všichni,

jen tak pro info chci napsat zkušenosti s HTC ONE DUAL SIM. Jde hlavně o to, že dneska jsem dostal už pátý kousek, a až ten je opravdu 100 procentně funkční. Onen problém s druhým slotem SIM je pryč a obě karty drží plný signál všude, kde jsem dneska byl. Překvapilo mě i to, že plný signál má telefon i v mojí kanceláři, která má na oknech i dveřích mříže, a můj starý telefon (Desire S) měl max 3 čárky z 5.

Pak bych se vsadil, že ty nefunkční kousky měli POWER tlačítko bílé (nebo stříbrné). Tenhle kousek má tlačítko černé a mnohem více vystouplé, než to bylo předtím. I zvuk kláves ovládajících volume je úplně jiný. Prostě jinak "cvakají".

Takže kdo by se pro tento telefon chtěl rozhodnout, tak v CZC.CZ mají určitě funkční kusy.

První kousek jsem koupil na konci prosince a až dneska mám konečně plně funkční kus. Bylo to docela nepříjemné, ale snad jsem si už všechnu smůlu vybral. :)
HrdinaJan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 3. 3. 2014 00:17

To je vidět jaké špičkové founy prodává už nikdy více................
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod JendaHP 3. 3. 2014 21:18

Zdravím,

můžete mi prosím poradit, jak vypnu vibraci u oznámení? Pokud se nepletu, tak to dříve šlo ale s novým updatem to nemohu nikde najít. Otravné to je dost, když máte mobil na stole je to hotové peklo to vybrování. Děkuji za rady.
JendaHP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukinson7 5. 3. 2014 15:03

Ahoj všem,

sháním kožené pouzdro na HTC One. Našel jsem jeden model od firmy belenty, ale nemám s touto firmou žádné zkušenosti. Sice se mi moc líbí jejich prezentace, ale pokud někdo má již zkušenost prosím podělte se, abych měl lepší představu o produktu.
Konkrétně mám zálusk na tohle: http://www.belenty.com/cs/htc-one-kozen ... ac-detail/

Předem moc díky.
lukinson7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom7906 15. 3. 2014 14:18

Zdravim ... delal už nekto root na ONE ? ... už mě štvou ty aplikace co beži na pozadí, ktere sem nikdy nespustil ani nevyužil, jenom to žere baterii ... proste se chci zbavit vstavěných aplikaci ako napr. Kiosk play, google play , hudba play, twitter , 7digital a další

-- 17. 3. 2014 18:15 --

nikto nic , nejakej funkčnej návod :?: :roll:
Nokia 5210 - 5140 - 6300 - *E66* - *N8* - *HTC ONE*
NO road ? NO stress ◄OFFROAD►
Panasonic DMC-FZ200
only Land Cruiser
tom7906
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel2 5. 6. 2014 19:55

Sense 6 je tu. :mrgreen: Len ta zelena. :roll:
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod tom7906 11. 6. 2014 22:28

kdyby jenom zelena ale ta mezera dole to je opruz
... taky doufám, že přibude více témat protože ty stávající mi absolutně nevyhovují
... zpozoroval jsem, že někdy na HS mají hodiny (transparentní) bílé pozadí a někdy černé pozadí a tématem to není ... asi nějaká chyba
... ale jinak celkem good :-]
Nokia 5210 - 5140 - 6300 - *E66* - *N8* - *HTC ONE*
NO road ? NO stress ◄OFFROAD►
Panasonic DMC-FZ200
only Land Cruiser
tom7906
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rodsten 12. 6. 2014 06:57

To bílé a černé pozadí hodin je dáno konkrétním časem. Během dne je bílý podklad, během noci černý. V kterou hodinu se to překlápí jsem nepátral. Stejně tak to už bylo i v původní verzi u budíku. Pokud nastavím budík na čas 5:xx byl podklad černý, po 6 ráno už bílý.

Ale jinak souhlasím, původní vzhled se mi líbil daleko víc.
Rodsten
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lynx12 12. 6. 2014 09:24

tom7906 píše:Zdravim ... delal už nekto root na ONE ? ... už mě štvou ty aplikace co beži na pozadí, ktere sem nikdy nespustil ani nevyužil, jenom to žere baterii ... proste se chci zbavit vstavěných aplikaci ako napr. Kiosk play, google play , hudba play, twitter , 7digital a další

-- 17. 3. 2014 18:15 --

nikto nic , nejakej funkčnej návod :?: :roll:


Kód: Vybrat vše
www.kyou.cz/forum/viewforum.php?f=28

Kód: Vybrat vše
http://androidforum.cz/

Kód: Vybrat vše
http://forum.xda-developers.com/htc-one
Huawei P30 Pro 8/256GB

CPU:AMD FX-8300BE+CM Hyper 212+EVO,MB:Asus M5A99FX PRO R2.0, RAM:Crucial Ballistix 16GB,GPU:Gigabyte R927XOC-2GD,HDD:120GB SSD+WDBlack 1T+WDRed 2TB,zdroj:Zalman ZM-600GLX,Win10x64Pro
Lynx12
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom7906 12. 6. 2014 11:03

Rodsten píše:To bílé a černé pozadí hodin je dáno konkrétním časem. Během dne je bílý podklad, během noci černý. V kterou hodinu se to překlápí jsem nepátral. Stejně tak to už bylo i v původní verzi u budíku. Pokud nastavím budík na čas 5:xx byl podklad černý, po 6 ráno už bílý.

Ale jinak souhlasím, původní vzhled se mi líbil daleko víc.

... dnes ráno mi to již došlo :-D

-- 12. 6. 2014 11:11 --

Lynx12 píše:
tom7906 píše:Zdravim ... delal už nekto root na ONE ? ... už mě štvou ty aplikace co beži na pozadí, ktere sem nikdy nespustil ani nevyužil, jenom to žere baterii ... proste se chci zbavit vstavěných aplikaci ako napr. Kiosk play, google play , hudba play, twitter , 7digital a další

-- 17. 3. 2014 18:15 --

nikto nic , nejakej funkčnej návod :?: :roll:


Kód: Vybrat vše
www.kyou.cz/forum/viewforum.php?f=28

Kód: Vybrat vše
http://androidforum.cz/

Kód: Vybrat vše
http://forum.xda-developers.com/htc-one


dik moc
... ale došel sem k závěru, že se do toho pouštět nebudu protože tomu absolutně nerozumím a nechci něco podělat
Nokia 5210 - 5140 - 6300 - *E66* - *N8* - *HTC ONE*
NO road ? NO stress ◄OFFROAD►
Panasonic DMC-FZ200
only Land Cruiser
tom7906
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lynx12 13. 6. 2014 06:05

Pročti si to, zejména "kyou" a uvidíš, že to nic není...navíc tam Admin ochotně poradí... ;-)
Huawei P30 Pro 8/256GB

CPU:AMD FX-8300BE+CM Hyper 212+EVO,MB:Asus M5A99FX PRO R2.0, RAM:Crucial Ballistix 16GB,GPU:Gigabyte R927XOC-2GD,HDD:120GB SSD+WDBlack 1T+WDRed 2TB,zdroj:Zalman ZM-600GLX,Win10x64Pro
Lynx12
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků