HTC Desire X nebo Samsung Galaxy Ace 2

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod satrick 10. 1. 2013 13:42

Ahoj,

chtěl bych se zeptat na Váš názor co se týká HTC Desire X a Samsung Galaxy Ace 2. Chci si pořídit mobil a oba uvedené mobily jsou na tom velice podobně co se týče výbavy. Jen jediný rozdíl je v ceně. Ace 2 jde sehnat o 1000,- levněji. Tak by mě zajímalo jestli ta 1000,- navíc stojí za to investovat do HTC. Ace 2 mi totiž příjde designově jako taková malá plastová ošklivá lehce rozbitelná krabička. Zatím co HTC vypadá mnohem lépe, ale co se týče technologií.. stojí to za ty peníze?

Díky :)
satrick
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xmenx201 10. 1. 2013 14:13

Rozhodne bych sel do Desire X.....precti si o nem tady......
xmenx201
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenecek5 10. 1. 2013 20:19

No nevím jestli stojí Desire X o 1000 více, u vodafonu se prodává bez závazku za 5977, nevím kde by šel sehnat ace2 pod 5 tisíc z oficiální distribuce.
Myslím, že připlatit za desire X má rozhodně cenu, větší displej (podle mě i lepší), rychlejší procesor a design...
P.S: Pokud ale napíšeš do fóra samsung tak se nejspíše dočkáš opačné odpovědi :D (ale naše je ta správná :-P )
Z3C
Zdenecek5
Junior

Odeslat příspěvekod satrick 11. 1. 2013 08:09

Díky, koupím si HTC, ten design Ace 2 je fakt takovej hračkovej až plastovej a HTC je designově o 100% lepší
satrick
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukashlukash 11. 1. 2013 17:38

htc je asi hezci, s lepsim displejem a vykonnejsi... ale navadi vam slabsi zvuk a taky horsi fotak ? samsung ace 2 umi hd video - htc ne...
lukashlukash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miromen4 11. 1. 2013 21:08

Desire X jsem měl v ruce a ten telefon bych nechtěl ani zadarmo tedy pokud bych ho nemohl se ziskem prodat. Takova duležita věc jako hlasitost vyzvaněni a hlasitost při hovoru a u HTC na to z vysoka serou. Ikdyž by to bylo pro mě utrpeni tak raději Ace 2 ktery v hlunějšim prostředi alespoň uslyšim nebo budu slyšet druhou stranu při hovoru.
Než tyto 2 tak raději šahnu po LG L7.

-- 11 led 2013 21:10 --

lukashlukash píše:htc je asi hezci, s lepsim displejem a vykonnejsi... ale navadi vam slabsi zvuk a taky horsi fotak ? samsung ace 2 umi hd video - htc ne...

Konečně člověk ktery si všima zakladnich a podstatnych věci u telefonu. Ja si u X ještě všiml horšich reakci dotykoveho displeje než u konkurenčnich telefonu. Ne že by byly reakce špatne ale prostě horši. Hlavně že ma 4 pruhy a nesmyslne Beats audio.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 11. 1. 2013 22:08

Většina odpovědí je tady tvořena leda subjektivními dojmy, než argumenty pro a proti, které zařízení je lepší.

Ace 2
- má kvalitnější fotoaparát
- stejně kvalitní zvukový výstup
- jemnější DPI displeje
- NFC čip
- kvalitnější fotoaparát a pořizování HD 720p videí
- výkonnější procesor - má sice menší takt, ale S4 Play Desire X podává slabé výkony a zvláště pak grafika patří mezi velmi slabé, oproti Mali-400MP
- dostupnost Jelly Beanu již cca za měsíc
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod dr.taby 11. 1. 2013 22:46

ACE 2 - koupil jsem ho ženě a je opravdu dobrej. Výkon, hlavně grafiky je lepší. NFC je +. Může ti vadit, že je tam zatím android 2.3, ale v tomhle kvartálu by měla být 4.1.

Já jsem se rozhodoval taky mezi DX, Ace2, ale nakonec jsem si koupil G600.
dr.taby
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 11. 1. 2013 22:49

Jo jo, koupil si ACE2 ŽENĚ :-D.
Tak to si udělal velice správně....
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenecek5 11. 1. 2013 23:02

Ty poznáš rozdíl 13 DPI na displeji?
Z3C
Zdenecek5
Junior

Odeslat příspěvekod Pitrs81 12. 1. 2013 11:10

A proč se tu spíš nerozhoduje mezi HTC Desire X vs. Galaxy S Advance, které stojí na Heurece cca stejně. Jsem si jistý, že za stejnou cenu je Galaxy S Advance mnohem lepší volbou. Technologicky je po všech stránkách vyspěleší (lepší zvuk, lepší foťák, mnohem lepší displej, lepší CPU i výkonnější grafika, větší interní paměť). Jediný nedostatek SGSA byl starší Android, ale i ten již začal Samsung u tohoto modelu postupně aktualizovat na Jelly Bean.
Jediným plusem pro HTC Desire X je jeho zajímavý design.
Pitrs81
Junior

Odeslat příspěvekod dr.taby 12. 1. 2013 11:48

Nevím, možná má nabídku od nějakého operátora.
dr.taby
Junior

Odeslat příspěvekod beat 12. 1. 2013 13:39

Fotoaparát rozhodně NEMÁ lepší Ace 2. Desire X má světelnost objektivu 2.0 oproti 2.8 u Ace 2. A na fotkách to opravdu znát je.
Rychlost procesoru u Desire X také není nižší než u Ace 2. Grafický čip horší je, ale o kolik přesně?

Běžný chod telefonu je naprosto v pohodě, pokud porovnám SGS2 vs Desire X. A to opravdu nejsem příznivcem značky HTC.
Navíc u Desire X naprosto úžasně funguje WiFi Direct.. :-)
Naposledy upravil beat dne 12. 1. 2013 15:27, celkově upraveno 1
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 12. 1. 2013 14:03

Hlasitost u Desire X je v poriadku. Ten, kto tvrdi opak, klame. Reakcie oproti mojmu ONE X su samozrejme pomalsie ale na svoju triedu je Desire X vyborna volba.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod lukashlukash 20. 1. 2013 01:05

Nekdo tu radi, ze je lepsi Samsung S Advance nez Samsung Galaxy Ace 2. Nemate prosim nekdo konkretni zkusenosti ? V recenzich u Advance hodne nadavaji na fotak, u Ace 2 zase napr. na to, ze je moc pomaly, ze 1 vterina natoceneho videa zabira 10 mb a ze se pri pouzivani nechtene stlacuji bocni tlacitka....
NEBO - neexistuje neco podobneho kolem 5 000 kc, kde by bylo minimum problemu ? U vydrze baterky u jakehokoliv si nedelam iluze, ale at aspon trochu pekne foti, ma pevny kryt, neseka se, neni zpomaleny a dobre se ovlada. MOC DIKY za jakykoliv tip!
lukashlukash
Kolemjdoucí