ZTE Atlas W - nelze připojit k PC

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod -LexSan- 2. 11. 2012 17:03

Dobrý den,
koupila jsem si nový telefon - ZTE Atlas W Black a po jistém seznámení jsem ho chtěla připojit k PC. Zde ale nastal problém. Po zapojení telefonu přes USB do PC mi naskočil instalační program. Ten jsem úspěšně nainstalovala, ale připojený telefon mi v PC vystupuje jako vyměnitelný disk, který nelze otevřít (hlásí mi, že mám vložit disk). Přitom se mi telefon přes USB nabíjí a přes MOBILedit mi zobrazuje vše, co v telefonu mám.
Instalační program jsem několikrát odinstalovala a zpětně nainstalovala, zkusila jsem i jiné USB vstupy. Též mám v telefonu zatrženo Ladění USB.
Myslím, že dělám chybu při procházení instalačního programu. Soubor readme jsem prošla nesčetněkrát, ale předposlední a poslední položka v postupu spolu moc nekorespondují.

Přikládám soubor readme a doufám, že dělám někde jen nějakou malou "botu".

This packet contains the drivers of ADB, Diag, Modem, NMEA, RNDIS and ADB tools.
ADB is Android Debug Bridge. If you want to usb ADB, MAKE SURE
Settings->Applications->Development->USB debugging is ENABLE on handset.
Following is the driver Path, choose the apropriate drivers according to Windows version.
ZTE Handset USB Driver Version 5.2066.1.11-signed
----i386
--------- for Windows 32bit
----amd64
-------- for Windows 64bit
----tools
----ADBinstall.bat double click it to run ADB install program
----ADBunistall.bat double click it to run ADB uninstall program


Předem děkuji za pomoc
Naposledy upravil Fíla dne 2. 11. 2012 17:26, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
-LexSan-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 9. 11. 2012 00:09

a co chceš aby to dělalo po připojení? dle popisu se to chová standartně, jak s eto chovat má. Mobiledit s androidem nemám teda zkušenosti.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků