HTC One S - umístění v portfoliu HTC?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod koblih.jr 4. 9. 2012 13:24

Zdravíčko, místní inženýři. :)

Dostávám se do fáze, kdy si chci pořídit na volání a občasné internetování něco placatého a androidího. Dostal jsem se do fáze, kdy jsem udělal úzký výběr telefonů na modely Galaxy Nexus, One S a One X. Mým největším favoritem je model HTC One S. Ale v porovnání s One X najednou ztrácím nit a nevidím hlubší opodstatnění modelu S. Jinými slovy je cenový rozdíl mezi S a X tak malý, že ... z rozumu se vyplatí sáhnout spíše po One X. Zase na druhou stranu si říkám, že 4+1 jádro je mi stejně k ničemu, vlastně i 2 jádra jsou mi k ničemu. Totiž na hry moc nejsem, požívám jen

- volání, SMS
- web + mail
- sociální sítě
- GPS
- foto pro práci
- sync kontaktů a kalendáře

A jistě mi dáte za pravdu, že tohle splní vlastně i taková obyčejná Nokia C5. Proč tedy něco nového? Protože bych rád teď neměnil přístroj alespoň rok, rok a půl. Z hlediska praktičnosti se jsem teď po vybalení Galaxy Nexusu tenhle přístroj zavrhl a půjdu jej vrátit. Mnozí básní o čistým Androidu, cosi o podpoře, čistotě a komunitě. Ale ten nepřehled a chaos v nastavování - to je děs. Abych si vzal neplacený volno pro nastavení vlastního zvuku pro SMS. :( Zlatý Sense UI, které dává Androidu trošku více modifikovatelnosti. Jinými slovy - co vy? One S nebo One X? Cenový rozdíl je 2.000Kč, ale to je kolikrát jako 2x návštěva kina nebo půl nákupu pro normální rodinu. Je do vidět v peněžence, souhlasím, ale na druhou stranu - oplatí se investice? Díky za každý dojem.

P.S. Mám více méně jasno, rád bych spíše One S, ale pokud se zde objeví 400 názorů, že už nemá smysl uvažovat o One S, protože to je model spíše do počtu, aby se neřeklo, že HTC nemá dvoujádro, jsem otevřený i modelu One X.

:hm
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Picos 4. 9. 2012 16:19

Podla mna si si odpovedal sam. Rozdiel v cene medzi S a X je zanedbatelny k tomu co ponukaju. Ak ti neprekazaju vacsie rozmery, tak ber One X.
Picos
Junior