HTC Desire X (Proto)

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod JAZZ MAN 14. 6. 2013 20:49

Baterka si nesedne,je katastrofální,stejně jako u starého Desiru :-|
Nokia 6310i,HTC DESIRE X 4.1.2 unofficial sense 5,MOTOROLA International 3200(telefony)
PC-AMD Athlon 2 x3 450 ,8gb kingston hyper,Sapphire HD 7770,Asusu m5a97,seasonic 500w,windows 7 home premium 64-bit,SSD Crucial m4 120gb,hdd ezex western digital 1TB.
JAZZ MAN
Junior

Odeslat příspěvekod poletucha 17. 6. 2013 19:14

Ahoj všichni, menší dotaz k Desire X.
Stalo se vám někomu, že telefon se najednou hodil na obrzovku, která se objevuje při zapnutí ( klasika HTC obrazovka ), zamrznul a najednou naskočilo hlášení - došlo k vážné systémové chybě, možnost na kliknutí protokolu chyby ( to jsem otevřela, pro mě mraky nic neříkajících řádků z čísly ) a taky možnost odeslat hlášení přímo na HTC ( i mě to k tomu vybídlo ) Když se telefon znova rozběhnul, tak zmizelo veškeré moje vyzvánění ( hudba ), fotky, víc jsem nezjišťovala, vyzvánění se nastavilo asi na výchozí. Jinak jsem si všimla, že poslední dobou se tel. celkem dost zahříval v horní části zezadu ( dá se říct, že až pálí, je horký ) a to jak při nabíjení, volání, brouzdání po netu, prostě při všem. Tel. mám v záruce od vodafone a asi jim ho donesu, nebo napadá vás něco jiného?
Díky za reakce, jsem celkem naštvaná nebo spíš zklamaná, protože jsem byla spokojená
poletucha
Junior

Odeslat příspěvekod Gabbe 19. 6. 2013 06:23

zdravím, nemáte niekto problém s kvalitou hovorov v interieri (uzavreté priestory), či vam niekedy hovory nešumia, dostal som Desire X ako služobný mobil a nezdá sa mi kvalita hovoru v interieri, vonku to je OK, mám ešte vlastný ARC S a tam je kvalita hovoru o poznanie lepšia, neviem č to je vlastnosť Desire X alebo je to na možnú reklamáciu
Gabbe
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 21. 6. 2013 18:49

informace ..
HTC desire X a funkční OTG kabel .. funguje pouze s verzi 4.1.1 .. třeba to někoho potěší.
neni nic potřeba.jen koupit kabel - připojit a v nějakém správci používat .. ja použil toto ..
kabel:
http://interlink.tsbohemia.cz/otg-kabel ... 55759.html
program:
https://play.google.com/store/apps/deta ... W5kZXIiXQ..
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod snacksticks 22. 6. 2013 08:18

Zdravím,
chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte, zda se dá do aplikace CAR, která je již předinstalovaná, dát místo google map (které preferuje) navigaci sygis?
Předem díky
snacksticks
Junior

Odeslat příspěvekod Calleb_ 27. 6. 2013 16:34

Chlapi můžu se zeptat jakou používáte ROM na svém Desire X ? Známá s tím má celkem problémy a požádala mě o pomoc. Já nevidím jiné řešení něž vše dát do "originálního" stavu, ale nevím kterou ROM si vybrat, protože jsem slyšel že poslední aktualizace na 4.1 Jelly je celkem katastrofa...telefon si při zapnutém mobilním datovém režimu dělá co chce...přeskakuje jako by se ho dotýkal nějaký duch...

Mohl by mi tedy někdo říct, jakou ROM všichni používáte popř. kde ji seženu...Díky, Calleb
Calleb_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freddy158158 30. 6. 2013 10:13

4.1 Jelly je celkem katastrofa? .. to bych netvrdil.spis vidim katastrofu v prehravani nejakych ROM...pak se nedivim,ze neco nefunguje...kde splasis nejakou ti sice neporadim,protoze desire x ma podle mne na svoji tridu vyrovnany soft.
Asi bych prvni udelal tovarni nastaveni..pak bych ho reklamoval a nebo nejspis vratil..pak ho koupil v nejakem "spolehlivejsim" kramku .... pokud je to z jakehokoli duvodu nerealne tak bych "neexperimentoval"a nechal to nekym kdo to umi pripadne servisem vratit ROMku do puvodniho stavu ;-)

poletucha: vidim to asi na nahodu pokud se to jiz neopakuje..nemas tam nejakou "n elegalni" aplikaci? ...udelal bych tovarni nastaveni a pak reklamace :-(

Gabbe: za mne zadne vynechavani ci slaby signal-šum nepozoruji ;-)
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod poletucha 30. 6. 2013 12:47

Ne ne žádnou nelegální aplikaci nepoužívám, mám jen sporttracker, banku, facebook s messenger, jo a antivir avast, baterku, počasí in, nic víc. Tovární nastavení moc nepomohlo, tak už je v reklamaci skoro dva týdny a uvidím.
poletucha
Junior

Odeslat příspěvekod BOSSHUGO 1. 7. 2013 22:06

Tak od 1.7 u T-Mobile už za 4999 kč ;-) Uvažuju o něm
LG 42PC56 - HDMI - LG DVX298H ... Philips PDL 7906H
Od 12.1997 Motorola d170 >Ericsson T10s >Motorola v3688 >Motorola v8088 >Samsung V200 >Samsung D900 >HTC Wildfire >Alcatel OneTouch Idol 2 Mini S >Xiaomi Redmi 3S
BOSSHUGO
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 1. 7. 2013 22:42

To je velmi dobra cena pri porovnani s aktualne zverejnenou cenou desire 200 ve vysi 4 499 Kc, ktery si tak muze koupit jen silenec :-D

Na druhou stranu t-mobilu trvalo dlouho vydani upgradu na JB a zajimave je, ze stezujici si na sumeni reproduktoru maji telefon od t-mob - nahoda nebo je to jina verze?
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 4. 7. 2013 18:42

Ja ho mam z TM od listopadu a zadne sumeni vubec nepozoruji :hm
4.1 mne to nabidlo cca 1.-10.6? .. ;-)
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod poletucha 5. 7. 2013 10:48

Vratil se mi Desire x z opravy a mam prosbicku, jaka posledni aktualni verze sw? Diky moc za odpoved.
poletucha
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 5. 7. 2013 18:34

verze android: 4.1.1
verze sw: 2.20.401.5
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod poletucha 5. 7. 2013 19:51

Díky moc ;-)
poletucha
Junior

Odeslat příspěvekod ryder5 17. 7. 2013 12:52

Ahoj lidičky. Mám tento telefon nějakých 14 dní a mám problém s hodinami. Stále se mi předchází. Ale ne postupně,ale skokově.Napíšu příklad,jdu spát a celý den hodiny v pohodě. Ráno se vzbudím a najednou mám o 4 minuty víc. Zkoušel jsem i vypnout synchronizaci ze sítě,ale dělá to stále. Naopak ,ted když ji zaškrtnu ,tak mám dokonce o 13 minut víc. A přitom mobil mé ženy HTC Wildfire s uplně v pohodě.

Mohla by nějaká aplikace toto ovlivnovat? Přístroj mám 14 dní ,žádný rott jsem nedělal a co jsem četl ,tak aplikace k systémovému času přístup nemají. Co tedy s tím? Zkusit tovární nastavení a když to nepomůže ,tak reklamace? Jinak je kupován od Vodafonu,takže v tomto směru žádný problém.
ryder5
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka