HTC Desire, OSAnd. 2.3.3 - poznámky a úkoly

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Calleb_ 29. 7. 2012 14:43

Zdravím pánové,

mám na Vás jeden dotaz, který tady už hodně lidí řešilo, ale nějak jsem se nedopátral žádné kloudné odpovědi. Jedná se o Widgety Poznámky a Úkoly. V minulosti když jsem měl ještě HTC Wildfire, tak přímo v nabídce HTC Widgetů byly dvě aplikace. Poznámky, které se mi vůbec nelíbí a aplikace Úkoly se kterými jsem byl strašně spokojen. Strašně moc bych tuhle aplikaci Úkoly chtěl zase dostat do Desire. Tuhle aplikaci jsem nenašel ani když jsem tam měl And. 2.2, 2.3.0 ani 2.3.3, takže předpokládám, že se jedná o nějakou zastavenou podporu ze strany HTC. Nesetkal se někdo taky s tímhle problémem ? Nehrál si někdo s tím, že tyhle Widgety převáděl i na jiné stroje ?

Moc díky, Calleb

PS: Ano vím, že na trhu je strašně velké množství jiných poznámka/úkol aplikací, ale abych řekl pravdu, tak mi přijdou všechny úplně otřesné. Prostě tak nějak chci jenom ten origo Widget od HTC...

-- 29. 7. 2012 15:51 --

Zdravím,

asi to byl blbý dotaz, protože jsem měl první hledat a až pak mluvit, ale nic méně tady jsou odkazy na aplikaci Úkoly:

http://forum.xda-developers.com/showpos ... ostcount=7

a aplikaci Poznámky:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=823584

origo od HTC...kdyby někdo narazil ještě na stejný "problém"...

Zatím, Calleb

-- 29. 7. 2012 16:11 --

Nicméně ty Úkoly mi pořád nefungují :-D ... někdo nějakou radu ?? :-)
Calleb_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 6. 8. 2012 23:49

Já používám program Myphone explorer. Primárně slouží k synchronizaci kaledář+poznámky+ukoly+kontakty s outlookem.

Po instalaci klienta ti v androidu vytvoří vlastní 2 samostatné programy s názvem MPE-Poznámky a MPE-úkoly. pro tebe lze užívat i bez synchro. Třeba se zalíbí. Přešel jsem na to z windows mobile, kde jsem používal outlookovské poznámky a úkoly a ty 2 MPE (...) v tom androoidu jsou hezky použitelné ppro mě.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior