ZTE Skate - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod apofizek 14. 2. 2012 15:47

Zdravím,
Tak už je na světě nová ROM Atomic V5,právě ted zkouším a za čas dám vědět jak je dobrá :-)
ZTE Skate
Android 2.3.5.
apofizek
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 14. 2. 2012 20:47

No ahojte ludkovia.
Dnes som trosku vytiahol Moj Skate (orange Monte Carlo von) - mal som tu v Spanielsku pekne slniecko, tak som co to pofotil, v jednej ruke som mal Nokiu 5800, v druhej OMC - ake bolo moje prekvapenie, ked som dosiel domov a zacal porovnavat fotky. OMC ma aspon o 2 triedy lepsie fotky ako Nokia 5800. A to som OMC kupoval s tym, ze fotak bude taky strasny ako na ZTE Blade. Proste fotky vonku, s dostatocnym slnkom vysli velmi pekne, az som neveril, ze cinan takto foti. skusim potom sem aj nahodit nejaku foto

ps: prikladam link na foto - http://galerie.mobilmania.cz/showphoto. ... user=38016
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seriousmoule 21. 2. 2012 09:23

našel jste někdo / můžete doporučit funkční program na rozsvícení diody fotoaparátu pro použití jako baterka? já vyzkoušel asi 4 a ani jedna nefungovala :-(
seriousmoule
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod novak pepa 23. 2. 2012 20:11

Zdravím vás a prosím o radu. Zakoupil jsem zánovní SKATE v záruce na inzerát asi před 10 dny a až dnes jsem do něj vložil simku. A po přijetí příchozího hovoru mi stmavne display a nechce se rozsvíti a nereagují tlačítka. Jinak hovor normálně proběhne -s tmavým displejem a nemůžu zavěsit-.Tak doufám že jsem nekoupil foun se závadou. Diky za radu.
novak pepa
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 23. 2. 2012 23:53

to novak pepa - klasicky problem s kalibraciou senzoru priblizenia:
vytukaj na klavesnici: *983*0#
Chod dole v menu. Tam najdes polozku Sensor. Otvor ju a stlac tlacitko "calib" To ti nakalibruje proximity senzor.

odteraz by to malo byt v pohode:)

to seriousmoule - cinania to nejak inak poriesili s tou ledkou,a tym padom sa neda zapnut zatial ziadnou aplikaciou:(
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 24. 2. 2012 03:11

apofizek píše:Zdravím,
Tak už je na světě nová ROM Atomic V5,právě ted zkouším a za čas dám vědět jak je dobrá :-)

Ja pred par dny nahradil Atomic v6 verzi R7...
R7 ma par dobrych vychytavek okoukanych z CM7. Akorat treba Slick a jeste par programu misto tlacitek zobrazi jen modré křížky (delalo mi to tusim uz od v4)
Ale co me ted trápí tak ze mi nefunguje korektne e-mailovy klient. Mam s tim problemy uz asi tyden a za tu dobu jsem mel uz asi 3 ROM (v6, CM7 a ted R7) a vzdy po par dnech se mi prestanou nacitat nove maily. Myslel jsem, ze je problem u Seznamu, ale do PC mi pres Outlook chodi. Zkoušel jsem jak POP3, tak IMAP, nezabezpeceny, SSL, ale vzdy stejné.
Pozorujete nekdo stejné chování? Kdyz nejaky mail smazu v telefonu (mam nastavene mazani i na serveru) tak se mi misto nej nacte jeden starší.
Muzete mi nekdo z majitelu oficial ROM potvrdit, jestli je v nastavení mailu možnost počtu stazenych zprav? Ja si myslim, ze ano, ale v zadne z custom ROM jsem tuto volbu nenasel.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod novak pepa 24. 2. 2012 09:17

BigFoot007- dobrá rada nad zlato. Display už funguje jak má,díky moc.
novak pepa
Junior

Odeslat příspěvekod dikfi 20. 3. 2012 22:51

Zdravím, dnes jsem si pořídil Skate a mám otázečku. Jsem zvyklí z Galaxy Y i mého Samsung Wave II že v horní vytahovací liště zapnutí - vypnutí wi-fi, bluetooth, zvuk atd. ale tady mi vyjede jen lišta s názvem operátora a s nápisem "žádné události". Nevíte někdo jak se to dá nastavit, zda to jde?
Lenovo P70, ZTE Blade V, ZTE Skate, Samsung WAVE II, LG Arena, SE k750i
dikfi
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 20. 3. 2012 22:54

dikfi - je mozne ze na to existuje nejaka aplikacia, ale popravde netusim, viem ti len jednu vec povedat na istotu - v zaklade to nie je a preto to ani nikde v menu nemozes "zapnut", bud len doinstalovat ak sa to vobec da, alebo potom skusit nejaku rom z modaco webu, kde to uz je aj implementovane
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 20. 3. 2012 23:04

dikfi píše:Zdravím, dnes jsem si pořídil Skate a mám otázečku. Jsem zvyklí z Galaxy Y i mého Samsung Wave II že v horní vytahovací liště zapnutí - vypnutí wi-fi, bluetooth, zvuk atd. ale tady mi vyjede jen lišta s názvem operátora a s nápisem "žádné události". Nevíte někdo jak se to dá nastavit, zda to jde?


Ve všech custom ROM to je. Našel jsem asi 2 aplikace, které to tam přidali, ale bylo to takové napůl - vytahla se horní lišta, ale po stisku prislusneho tlačítka to odkazovalo na prislusny widget na ploše. Možná jsem to měl ale blbě nastavené. Nekde jsem to tady uz resil.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigFoot007 20. 3. 2012 23:05

ja pouzivam na toto power widget, lenze takto to mam na ploche
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dikfi 25. 3. 2012 21:39

OK, vyřešil jsem to taky widgetem. Ale mám jinej problém, v pravém horním rohu se ti totiž asi tak o 0,5mm nadzvedl display a už pod ním mám pár zrnek prachu. Už se to někomu stalo? Moc se mi s tím nechce na reklamaci, budu muset být měsíc se starou nokií:D:D Jinak téměř po týdnu jsem celkem spokojený, aplikací hromada, hry rozjedu takové jaké jsem ani nečekal (Dead Space, NfS Hot Pursuit, Real Steel atd..)... Jen škoda že maj jinak vyřešenou diodu a nefungují na ní aplikace...
Lenovo P70, ZTE Blade V, ZTE Skate, Samsung WAVE II, LG Arena, SE k750i
dikfi
Junior

Odeslat příspěvekod Zelych 25. 3. 2012 23:10

Skličko mi drželo jak přibite, žádná nečistota se mi pod něj nedostala.
S tou přisvětlovaci diodou je holt problém. Ale na MoDaCu se tím zabývali, zkus mrknout tam, jestli na něco už nepřišli? ;-)
Já osobně jsem se rozhodl přesedlat na HTC Desire Z. Ale po tom 4.3" displeji se mi bude stýskat...
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mpolan 26. 3. 2012 06:54

"Skejťáci", potvrďte mi, prosím, jednu věc - kolik je u toho telefonu RAM? Někde píší 256 MB, někde půlgigo... co z toho je pravda?
Není důležité zvítězit, ale pořádně si to užít!
Mám o osm koleček víc!
mpolan
Junior

Odeslat příspěvekod Zelych 26. 3. 2012 07:30

Určitě 512. Po startu jsem míval tu okolo 380.
Naposledy upravil Zelych dne 26. 3. 2012 08:53, celkově upraveno 1
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků