HTC Titan

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Malencontre 19. 12. 2011 17:02

Čau, má tento telefon Gorilla Glass?
Malencontre

Odeslat příspěvekod Naecken 19. 12. 2011 19:59

Ne
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak

Odeslat příspěvekod uiqjirka 20. 12. 2011 12:42

Nema a ani to nicemu nevadi.Telefony ktere se pisni Gorilla Glass jdou stejne dobre poskrabat a i rozbit..
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod paulis2 20. 12. 2011 14:08

Tak je to škoda každopádně. Vidím to na mnoha displejích. Nejde ale jen o Gorilla glass, existují i jiné názvy tvrzených skel. Každopádně obyčejný displej se poškrábe mnohem rychleji než ten, který má tvrzené sklo.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod uiqjirka 20. 12. 2011 20:56

Praxe me ukazuje neco jineho,na Titanu nemam zadny skrabanec,kolega ma novou Lumii 800 z DE,necely mesic a uz skrabance ma.Jiny kolega z prace upustil N8 a sklo rozbite..
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Malencontre 20. 12. 2011 21:01

Jirko, jak je na tom tel. poruchově? Fotí to dobře? Rozhoduji se mezi titanem a ip4s, ale jsem na mrtvem bodě...
Malencontre

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 12. 2011 00:13

Šel bych do Titanu. Je to kus krásnýho telefonu, WP7 si nemá s OSX do rychlosti co vyčítat a omezenost je podobný, ale u WP na ústupu...
TS
Pajjoun
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 12. 2011 01:00

Taky jednoznačně Titan.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod uiqjirka 22. 12. 2011 16:48

Malencontre píše:Jirko, jak je na tom tel. poruchově? Fotí to dobře? Rozhoduji se mezi titanem a ip4s, ale jsem na mrtvem bodě...

Poruchovost..jako u každého takto jiného moderního telefonu.Vždy můžeš narazit na vadný kousek.HTC naštěstí vše řeší rychle,VSP Data pracuje špičkově a rychle jak žádny servis v ČR.
Jinak jednoznačně Titan,doted HTC co se týče focení produkovalo podprůměr,ale s příchodem Titana a novou optikou se kvalia razantne zlepsila a Titan je konecne konkurence schopny i se spickami a v nekterych srovnanich odbornych weobu i vyhrava,nejen s optikou ale i displejem,kde mnozi ohrnovali nos nad SLCD,ktere se vubec neda srovnat s predchozi generaci.Ac jsem mel Titana puvodne jen na "kseft" kvuli vyhodne koupi,tento kousek me ucaroval a nechavam si ho.
Jinak trochu odbocim,takova zajimavost..i přes skvělou výdrž Titana,která mě dostává se dá ještě maličko zvýšit.
HTC Titan je standardně dodáván s 1600 mAh baterii, design samotné baterie je stejný jako v HTC EVO 3D a HTC Amaze 4G.
To znamená, že můžete použít baterii od jednoho z těchto dvou přístrojů, které mají o něco větší kapacitu 1730 mAh.Já už jsem si ji jako náhradní objednal.Vždy si ke každému telefonu objednávám náhradní baterii.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Malencontre 22. 12. 2011 17:51

Tak jsem dneska byl v prodejně a srovnával. HTC Titan fotí nadprůměrně možná od HTC, ale bohužel proti iP4S je to takové "mdlé", a já chci dost fotit, pak ta brada je moc velká, ten plast se musí snadno odřít.Plus je ale ten displej, ten je dobrý, ale přeci jen někde ty "zuby"vidím,což se o iPhonu říct nedá. Sečetl jsem pro a proti, a rozhodl jsem se pro iPhone. Ale můj další telefon bude s WP7, protože systém má co dosebe, ale až se rozroste Market, trochu poupraví klávesnici a bude to :)

-- 22. 12. 2011 18:57 --

Jo a na Lumii jsem taky koukal, ta je taky pěkná. Ale odborník mi říkal, že celé Wp7 telefony mají divný fotoaparát, ale ře je to snad jen SW bug a vyřeší se to v budoucnu....Ale kdyby přišla Nokia s lumií 900 s 4.3" a se stejným tělem jako 800, bral bych hned.
Malencontre

Odeslat příspěvekod uiqjirka 22. 12. 2011 18:00

To je mozna tvuj subjektivni dojem,ja mel oba pristroje vedle sebe doma a fotky i co se tyce komprese jsou srovnatelne,IP4 nefoti hure ale ani o chlup lepe nez Titan.Naopak HTC ma vernejsi podani barev.Ani diky tomu ze je displej 4.7 neni videt zadny rastr.Zadna brada se neodre,HTC umi pogumovani perfektne a je temer neznicitelne,dodnes tu mam Kaisera 7 let stareho a pogumovani je stale jako nove,nesedrene.Titan ani po 4 mesicich nenese sebemensi znamku pouzivani ci olestenosti.Upozornujii ze nejsem prianivce HTC,,ba naopak,tato znacka me v minulosti s nekterymi modely zklamala a hodne odradila ale Titan je spicka.
Vkladam odkaz kde je videt jak foti Titan x IP4,iPhone

http://www.wpcentral.com/comparing-came ... -iphone-4s

Nejen na fotkach,ale v prispevcich pod clankem vidite,ze Titan ma lepsi ostrost i podani barev.
iPhone pracuje jen lepe s bleskem..
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Malencontre 22. 12. 2011 18:16

Díky, a jak je to s tím servisem? V mém městě žádný není, takže jak funguje, už jsi něco reklamoval?
Malencontre

Odeslat příspěvekod uiqjirka 22. 12. 2011 18:29

Zasila se do VSP Data opravy jsou od 3 dnu u narocnejsich max tyden.Ale vetsinou je to v pondeli odesles a ve ctvrtek doma.Ja osobne jsem zatim zadne sve HTC nereklamoval.Vyrizoval jsem reklamace znamym,ale to jsou dost prasata na telefony,kdyz jsem videl v jak otriskanem ci spinavem(doslova spinavem) je maji,divim se, ze to vubec projde zarucni opravou.Nejhosrsi servis ma ted Nokia a SE Arvato.HTC se nekazi o nic vic nez jine znacky.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Malencontre 22. 12. 2011 18:32

Díky, a odkud by jsi mi ho doporučil nakoupit? Já koukal na Sunnysoft,nebo rovnou od ofiko HTC?

Edit: Asi Sunnysoft, narozdíl od Alzy je to rozdíl 900,-
Malencontre

Odeslat příspěvekod uiqjirka 22. 12. 2011 18:37

Sunnysoft je take ofiko ceska distribuce,je to jedno.Sunnysoft byva nejdrazsi.Ten muj z CZC.Ten mel Titana za dobrou cenu.Takze zkus porovnat ceny vsech techto obchodu.
uiqjirka
Trvalý BAN

Další stránka