Levný mobil v Intersparu- co je zač?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod aldik7 16. 11. 2011 13:28

Vypadá to jako iPhone, ale není to iPhone.. včera jsem objevil ve vánočním letáku z Intersparu mobil (viz.příloha), ale ta cena se mi zdá na jeho výbavu nějaka nízká... Neví někdo co je to zač?

Neříkám, že ho chci hned letět kupovat, jen mě zajímá co to je, když tam není ani žádná značka (ani nic čínského).
Přílohy
mobil_spar_akce.jpg
aldik7
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 11. 2011 13:34

Normální plagiát ani mě už nepřekvapuje, že to prodávají kromě podvodníků i běžní obchodníci.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod discoteca 16. 11. 2011 13:38

Dlouho se tam neohřeje, zjevně porušuje práva duševního vlastnictví fy. Apple. Otázka času, kdy jim to zajistí. Moc rozumu teda nepředvedli, když to dali ještě do letáku .....
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 11. 2011 13:48

Dneska jsem na to koukal při kafi :-D Chtěl jsem to sem dát a zapomněl jsem na to :-D Docela mě to překvapilo, že ve špáru prodávají noname čínu.
Nepokradeš
Sasakr
Maniak

Odeslat příspěvekod aldik7 16. 11. 2011 13:58

Bych čekal, že to spíš bude mít v nabídce Kaufland nebo Lidl, ale Spar mě tím překvapil.

No co, lidi mají hlubuko do kapsy, ale chtějí mít aspoň na pohled značkový mobil, tak se to tam jistě dlouho neohřeje. :D
aldik7
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 18. 11. 2011 14:47

Ze bych zkusil Spar navstivit a jen tak z legrace ten telefon koupil? Mel bych aspon o cem napsat recenzi... :-D

Odeslat příspěvekod aldik7 18. 11. 2011 15:11

Majkl píše:Ze bych zkusil Spar navstivit a jen tak z legrace ten telefon koupil? Mel bych aspon o cem napsat recenzi... :-D

Dobrý nápad :-)) .. Pokud se nepletu, tak do 14dní se může zboží vrátit bez udání důvodu, takže taková pojistka. :-))

Akorát by mě zajímalo, jaký je o ten mobil zájem. :-D
aldik7
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 18. 11. 2011 15:15

Na noname je to drahé ;-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod alda.v 18. 11. 2011 16:39

@aldik7

pletes se, v zakone neni nic o 14 dnech ani nic jineho. Je to ciste jen na ochote obchodnika, vzit zbozi zpet a nebo ho vymenit za jine. Pravdepodobne jsi zamenil termin s elektronickou objednavkou a pokud vim, tak Spar eshop nema.

Nedoporucuji kupovat tento telefon, ma uzavreny system, prodavali ho v lonskem roce na china-shopech asi v 30 variantach podle vybavy a i kdyz celkem funguji, tak odezva LCD je dosti tragicka. Urcite je lepsi koupit z druhe ruky nejaky znackovy Android do 2000,- a nebo novy se da koupit uz za 2500,-
Vzhledem k tomu, ze jde evidentne o plagiat iPhonu, nechtel bych byt v kuzi odpovedneho pracovnika, ktery tento prodej schvalil.

Jinak tady k nahlednuti http://goo.gl/WobA9
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior

Odeslat příspěvekod Morx 8. 12. 2011 12:39

Tak jako oni (jako Spar) za to zadnou odpovednost nenesou. Netvrdi, ze je to IPhone. Porusovani patentu je problem mezi vyrobci, prodejce se nikterak netyka (samozrejme krome pripadneho zakazu prodeje daneho produktu v zemi, ale to ho zas vyrobce musi od obchodu odkoupit zpet, kazdopadne obchod z toho problemy nema)
Morx
Junior