HTC Sensation XL

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Majkys44 6. 2. 2012 22:30

Tak teď musim říct, že mám první problém, telefon mi před týdnem začal blbnout, nejprve se to projevilo tím, že když sem poslouchal hudbu a přidal sem nebo ubral hlasitost se hudba přerušila a zase obnovila, později to začlo blbnout i samo, poslední dny to přehraje hudbu s totálním zasekáním, při jakékoliv hře se htc začne sekat a při domovské stránce se telefon restartovává. Máte stím někdo zkušenosti, stalo se to někomu u HTC s Androidem?
Majkys44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod axeDawe 13. 2. 2012 23:05

Zkusil bych HR.Zatím jsem max spokojen... ;-)
axeDawe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bufan1 27. 3. 2012 18:18

Mám ho taky. Už třetí den. Zatím OK.
Koupil jsem ho z nutnosti. Mám nejraději rozšupovací tel s velkou hard. klávesnicí.
Bohužel, nic co by umělo vše co potřebuji se už nevyrábí. Musím počkat až přestane tahle móda nepraktických celodotykových telefonů 8-P
bufan1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 3. 2012 20:09

Nepraktických jak pro koho :wink: Nepraktických pro menšinu?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bufan1 27. 3. 2012 20:44

Rád bych viděl srovnávací test např s HTC Kaisrem II.
Rychlost a hlavně přesnost zadávání znaků. Např. vyjmutí tří řádků textu z emailu, nebo z www stránky a vložení a odeslání jako sms.
U dotykáče práce na pro silné nervy 8-)
Opravdu využívám smartphony velmi aktivně na velmi mnoho věcí. A musím za sebe říct = Dotyk = neštěstí. Pro školáky, atp příjemná hračka.

-- 27. 3. 2012 21:46 --

Za tou nepraktičností si stojím. To samé tablety. Je to móda. Je to dobé na prohlížení něčeho již hotového, ale něco psát nebo tvořit. Neštěstí 8-P
bufan1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paulis2 1. 4. 2012 19:17

A zrovna HTC má vybírání textu vyřešené perfektně. Nečiní mi problém vybírání čehokoliv.

A tablety? Zkus třeba Asus Transformer Prime - funguje to, jak má, a je to k tomu klávensice. Nepotřebuješ klávesnici, odpojíš a máš lehčí zařízení na prohlížení.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bufan1 1. 4. 2012 19:34

Díky, jo jo, bude to asi lepší a lepší :-)
Až našetřím, tak půjdu do nějakého ultrabooku.
bufan1
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků