Verzo Kinzo - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Morx 30. 8. 2011 13:42

Verzo - nová značka mobilních telefonů (smartphonů) s českými kořeny. Podrobnosti naleznete v následujícím článku.
http://www.mobilmania.cz/clanky/verzo-kinzo-prichazi-android-s-ceskou-krvi/sc-3-a-1317042/default.aspx

Toto téma zakládám k diskuzi, sdílení novinek a poznatků souvisejících s touto značkou a jejich prvním produktem.

Dnes (30.8.2011) firma konečně zprovoznila svůj web http://www.verzo.com. Zatím se na něm nedozvíme o moc více, než v tiskové zprávě (viz. článek výše).
Snad jen, že s mobilem dostanete handsfree, kožené pouzdro, paměťová kartu (blíže neurčené velikosti), offline navigaci a "další".
Stránka má rovněž funkční registraci a přihlašování, kde si můžete zvolit i komunitní věci jako nickname. Zdá se, že je to základ systému komunikace a reflexe zákazníků, který tato značka vyzdvihuje jako jeden ze svých největších plusů. Zatím však nemá jiný význam, než, že se vpravo nahoře objevíte jako přihlášený s možností editovat své údaje.

Pro mě osobně je však zklamáním skutečnost, že firma, která se profiluje tím, že je česká a souvisejícími články, které oběhli si získala mnohá srdce, první verzi svého webu vydala v 7 jazykových mutacích, mezi nimiž však čeština chybí.

Zajímavost
Firma Verzo patrně zamýšlí produkovat i jiná zařízení, než jen smartphony. Vyplývá to z jejího webu, kde jsem při editaci svých údajů nalezl toto:
"VERZO Community – Register yourself and your Kinzo to VERZO community and become part of a big family, which decides the future of its children. Those children are not only the Kinzo Smartphone, but all the other devices, which are going to be developed under the VERZO brand in both near and far future"
Důležitá je zeména ta část, kde se říká, že se nejedná jen o lidi, co mají Kinzo Smartphone, ale kterékoli jiné zařízení, které bude distribuováno pod značkou VERZO.
Naposledy upravil Fíla dne 11. 9. 2012 09:13, celkově upraveno 6
Důvod: upraven název tématu
Morx
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 8. 2011 17:47

Ta chybějící čeština je ostuda. :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 8. 2011 18:27

No nechtějí dát nijak najevo že firma je z ČR. Asi, že české mobily nemohou být světové.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Morx 30. 8. 2011 18:50

Jako mě překvapilo, že tam je i polština, což taky není žádný světový jazyk. Jinak na FB mi napsali jen, že to bude, že už to předali developerům.
Ale nejvíc mě dostalo, když jsem jim tam prvně ze srandy napsal "Chceme web česky" a pak v další zprávě, že jim jinak fandim (seriózní dotaz jsem poslal mailem) a oni mi na to na místě odepsali anglicky -_-. A až když jsem teda řekl, že alespoň odepsat by mi mohli česky, tak to teda udělali :-D
Morx
Junior

Odeslat příspěvekod Morx 2. 9. 2011 13:42

Tak dnes v rámci aktualizace přidali českou verzi. A umístili ji správně, na první místo seznamu :)
Morx
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 2. 9. 2011 14:03

Tak beru zpět svůj předcházející příspěvek. :)
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod martin.fencl5 2. 9. 2011 14:33

Fandím jim :tleskani
Sony Ericssony Xperia Neo V a HTC Desire 310
martin.fencl5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 9. 2011 14:47

Co se týče vzhledu, zatím to nevypadá vůbec špatně
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D3VL3R 2. 9. 2011 16:55

myslím, že se rýsuje silný hráč
Case: NZXT S340 Black | MB: Asus M4A89TD PRO​/USB3 | CPU: AMD Phenom II X6 3.9GHz | GPU: Gigabyte GTX1060 OC 6GB | RAM: Hyper X 16GB DDR3 | HDD: SSD EVO 850 256 GB, WD 1 TB | Power: Corsair RM550x | OS: Windows 10 64b
D3VL3R
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod daddyb 4. 11. 2011 07:03

"premiéra telefonu je naplánovaná na září, prodej bude zahájen ve druhé polovině září" Všiml si někdo té premiéry? Já ne
daddyb
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 11. 2011 11:51

Nedávno jsem si na to taky vzpomněl. Se bojím, že až s tím přijdou, bude už skoro pozdě :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morx 8. 11. 2011 15:30

K prvnímu zpoždění došlo z technických důvodů a kdruhému ze strategických důvodů,kvůli mediální pozornosti, kterou si získal nový IPhone. To byla situace, kdy není vhodné vyrazit na trh s novou značkou a pro nováčka v takto přeplněném trhu je silný nástup základ.

Jinak o tom, jak to aktuálně s firmou a komunitou je a není něco málo zde: http://verzomania.blog.mobilmania.cz/
Morx
Junior

Odeslat příspěvekod Beaumont 11. 11. 2011 14:39

Safra, to se mi líbí, ale 5 Mpx foťák :'( :-( Ještě počkám na test kdyby to náhodou fotilo nějak extra, ale moc tomu nevěřím. Mít to foťák jako N8, jdu pro něj i za tuhle cenu...
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D3VL3R 13. 11. 2011 09:54

za tu cenu to je mrtvý mobil, xperie ho převálcujou
Case: NZXT S340 Black | MB: Asus M4A89TD PRO​/USB3 | CPU: AMD Phenom II X6 3.9GHz | GPU: Gigabyte GTX1060 OC 6GB | RAM: Hyper X 16GB DDR3 | HDD: SSD EVO 850 256 GB, WD 1 TB | Power: Corsair RM550x | OS: Windows 10 64b
D3VL3R
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.fencl5 13. 11. 2011 19:24

Hlavně pokud to má mít Android 2.2 ...
Sony Ericssony Xperia Neo V a HTC Desire 310
martin.fencl5
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků