HTC EVO 3D - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod votrelec 1. 2. 2012 21:09

delong píše:
Bedasek píše:
votrelec píše:Google nemieni velmi implementovat do androidu 3g videocalling:
https://code.google.com/p/android/issues/detail?id=2664
......


To mě opravdu chcete říct, že jsem si koupil mobil za 11k (resp. 7k nyní), kterej nemá 3G videohovory??? Vždyt to měl muj 2,5 roku starej samsung i8910. ..tak to je hodně silnej mazec od Googlu v dnešní době :shock:
btw: ne že bych to chtěl využívat mmntálně..jenom na to čumím jak puk

co s tym ma google? LG aj samsung videohovory dokazu. o LG som to len cital, na galaxy s2 to mam potvrdene od brata na androide galaxy s2.


Jasne, ze to je problem hlavne google. Takato funkcnost ma byt uz podporovana na urovni operacneho systemu. To ako keby si hovoril, ze zakladny android nemusi vediet ani telefonovat. Cize vid googlacke telefony nexus, ktore videocall tiez nevedia. No a vina je aj na strane HTC, ktory je zase lenivy to doimplementovat, tak ako to urobili LG a Samsung. U nich videohovory funguju normalne.
..:. jungle forever:.
votrelec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 1. 2. 2012 22:32

občas má evo 3d označení "shooter" liší se něčím?
Agramon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 2. 2012 22:59

Ne, neliší.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strainy 1. 2. 2012 23:08

Mel bych dotaz k ty zakladni pametovy karte od Kingstonu class 4. Zpomaluje ta karta telefon nejak nebo by stejne telefon rychlejsi kartu nevyuzil?
strainy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod delong 1. 2. 2012 23:32

votrelec píše:Jasne, ze to je problem hlavne google. Takato funkcnost ma byt uz podporovana na urovni operacneho systemu. To ako keby si hovoril, ze zakladny android nemusi vediet ani telefonovat. Cize vid googlacke telefony nexus, ktore videocall tiez nevedia. No a vina je aj na strane HTC, ktory je zase lenivy to doimplementovat, tak ako to urobili LG a Samsung. U nich videohovory funguju normalne.
preco by mal podporovat, ked predna kamera nie je tak uplne bezna vec a je to mensinova zalezitost? a ked to dokazu implementovat LG, samsung a nepochybujem, ze aj SE android s prednou kamerou nema s tym problem, preco by to nemal automaticky implementovat aj HTC?
delong
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 2. 2012 23:57

Strainy: rozdíl bude patrný (možná) ve čtečce. Já k Evu dostal třídu 6. Takže máš, hádám, verzi vyrobenou v Číně.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OndroidV 2. 2. 2012 01:34

Zdravím. Mám HTC EVO 3D, k tomu FiiO E11 a Sennheiser HD202. Hledal jsem a nikde nenašel, tak se ptám. Existuje nějaký propojovací kabel jack na jack s ovládáním přehrávání, jako je na orig. sluchátkách? Stačilo by I<< II> >>I. Hlasitost nepotřebuju, na to mám FiiO. Díky moc.
Sony Xperia Z3 + Monster Adidas IE, Sony MH750, Bose OE2, Bose AE2i, Marshall Major, Bowers&Wilkins P5
OndroidV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 2. 2. 2012 07:29

Tahle ovládání nemají žádný standard, každý výrobce má svůj systém. Takže pokud to nenabízí přímo HTC nebo další výrobce dělající příslušenství pro HTC tak zbývá jedině udělat si to z originálních sluchátek sám, nebo si to nechat udělat nějakým kutilem.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Clintus 2. 2. 2012 16:12

Tak jsem pořídil pro změnu pouzdro od Bugatti, je opravdu kožené a sedne jako fík. Naprosto pevné, telefon je dobře chráněn proti pádům a kožený pásek na suchý zip zajišřuje, že telefon z pouzdra nevypadne.

viz např: http://www.alza.cz/bugatti-slim-case-le ... 184722.htm
Clintus
Junior

Odeslat příspěvekod hackys1 2. 2. 2012 16:12

dobrý den, chci se zeptat jak zruším vibrace které mi strašně vadí např: dám šipku zpět a vibruje to. toho se chci zbavit tak jestli někdo poradí? děkuji předem

-- 2. 2. 2012 16:14 --

Clintus: taky musím pořídit nějaké pouzdro! před dvěmi týdny jsem si koupil na Galaxy Ace kožené pouzdro, ale do toho mi evo nevleze :D
hackys1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Clintus 2. 2. 2012 16:31

Pro případné zájemce o Bugatti slim leather case pozor na velikost, na HTC EVO 3D je potřeba SL: 81 x 132mm !
Clintus
Junior

Odeslat příspěvekod hackys1 2. 2. 2012 18:55

pomůže mi někdo? jak zruším vibrace které mi strašně vadí např: dám šipku zpět a vibruje to. toho se chci zbavit tak jestli někdo poradí? děkuji předem
hackys1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 2. 2012 18:59

V nastavení, zvuk, a tam to máš. Tohle tě nenapadlo? Trochu telefon prolézt?
:wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hackys1 2. 2. 2012 18:59

ale to mám vypnuté! telefon vibruje pouze kdyz davam sipku zpet a kdyz neco pisu na klavesnici

-- 2. 2. 2012 19:01 --

omlouvám se nevsiml jsem si ze je to uplne naspod a to jsem tam byl nekolikrat :D
hackys1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rabb1t 2. 2. 2012 23:40

Mam problem s AUTOMATICKYM OTACENIM OBRAZU.Vubec nefunguje.V nastaveni to mam zaskrkle.Dal sem i RESET,ale stale nic nepomaha.Poradi nekdo????Predem diky za odpoved.

-- 3. 2. 2012 00:42 --

Tak dalsi vec na kterou sem narazil.Porad sviti ty 4 hlavni ovladaci tlacitka na spodku telefonu.Displej zhasne a tlacitka porad sviti.Je to normalni nebo ne???
Rabb1t
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků