HTC EVO 3D - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod lavatube 7. 3. 2012 16:30

lavatube
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod delong 8. 3. 2012 00:37

pekni nenazranci, nic ine....chcu len predavat nove modely, ale aj tak si nic nepomozu, lebo urcite budu verzie aj pre starsie modely.
delong
Junior

Odeslat příspěvekod yetti1 8. 3. 2012 12:56

Zdravím, koupil jsem si Evo, ale už mám jeden problém, občas se mi zmáčknutí odemykacího tlačítka displej nerozsvítí, ale jsou vidět obrysy obrazovky a až při opětovném zamčení a odemčení telefonu se displej rozsvítí. Stalo se mi to i při příchozím hovoru, že se displej nerozsvítil, ale jen se ukázaly obrysy obrazovky. Je to jakoby displej normálně fungoval, ale nepodsvítil se. Nemá s tím někdo zkušenosti? A rád bych provedl hard reset, ale nenašel jsem postup. Všude se o něm píše, ale postup tam popsaný není. Mohl by mi ho někdo napsat? Předem díky
yetti1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jack2273 8. 3. 2012 17:44

jack2273 píše:V HTC Sync mi tp při pokusu o synchronizaci píše: Nelze kopírovat kontakty z PIM. (1003) !!!!Poradí někdo.

Smažu sim a pořád nic,pomocccccccc :-D
jack2273
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slimaakk 8. 3. 2012 18:41

Ahoj, uvažuju o tomhle telefonu, ale v recenzich píšou, že je na tom celkem bídně s foťákem (i natáčení videa). Teď mám Samsung Wave a zajímalo by mě, jak si stoji v porovnáni s tímto.
Prosím tedy, pokud někdo má zkušenosti s těmito founy, tak ať napíše nějaké postřehy.
Díky
Slimaakk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymoussss 8. 3. 2012 19:09

Fotky i video jsou OK vzhledem k té ceně, profesionální foťák nebo videokameru ale na mobilu nehledej.

yetti1 píše: A rád bych provedl hard reset, ale nenašel jsem postup. Všude se o něm píše, ale postup tam popsaný není. Mohl by mi ho někdo napsat? Předem díky

Nastavení > Karta SD a paměť telefonu > Obnovení továrních dat > Resetujte telefon
anonymoussss
Junior

Odeslat příspěvekod cohy 8. 3. 2012 19:54

Sense nepoužívám, takže mě to netrápí.
cohy
Junior

Odeslat příspěvekod marseb 8. 3. 2012 20:04

Slimaakk píše:Ahoj, uvažuju o tomhle telefonu, ale v recenzich píšou, že je na tom celkem bídně s foťákem (i natáčení videa). Teď mám Samsung Wave a zajímalo by mě, jak si stoji v porovnáni s tímto.
Prosím tedy, pokud někdo má zkušenosti s těmito founy, tak ať napíše nějaké postřehy.
Díky

taky jsem prechazel z Samsung Wave, a chybu jsem rozhodne neudelal, fotak je v klidu, toho bych se nebal a celkove je telefon lepsi nez Wave, jedine minus oproti Wave je kontrukce. Ta je u Wavebezkonkurencni
marseb
Junior

Odeslat příspěvekod yetti1 8. 3. 2012 20:41

4 anonymoussss
Díky moc.
yetti1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pajjoun 9. 3. 2012 13:01

Popravdě, co víc bys chtěl? Nejnovější Android tam bude, tak neni co řešit, ne? To že bude nadstavba Sense odlišená od novejch telefonů je celkem pochopitelná věc.
TS
Pajjoun
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 3. 2012 13:03

Tak tohle mě vůbec netrápí. Sense stejně nepoužívám.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Agramon 10. 3. 2012 14:36

Objednáno 2.2. včera dorazil – Taiwan
Mám pár triviálních dotazů..

1) je možné z telefonu (nepřipojeného k PC) prohlížet SD kartu a všechny její složky? Nemyslím multimediální soubory, na ty se dostanu pomocí aplikací..

2) jak doinstalovat aplikace z PC.. tedy ne stažené, ale nahrané přes USB.. do kterých složek je nahrávat, nebo jak na to?

3) Kterou GPS navigaci (čistě satelitní, ne internetovou) by jste doporučili? Minimálně ČR, rozhraní pokud možno v češtině, ale není podmínkou..

Systém mám asi jako většina z vás Android 2.3
Agramon
Junior

Odeslat příspěvekod Filipovadlo 10. 3. 2012 14:50

1. Stahni si z marketu es spravca suborov ... a v pohode sa dostanes na kartu cez to
2. ak hry tak na karte najdes zlozku ked si pripojeny k pc ... neviem ako sa vola nemam pri sebe mobil ale podla velkosti najdes
3. Pouzivam Sygic ... netreba na to internet mas tam cestinu ...
Filipovadlo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 3. 2012 16:12

2) jde to i pomocí HTC Sync
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Agramon 10. 3. 2012 16:19

HTC Sync mám v PC a používám to na prohlížení karty z PC.. já potřebuju asi něco jiného.. něco čím budu moci prohlížet kartu, přímo na telefonu.. něco jako total commander pro android :)
Agramon
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka