HTC EVO 3D - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod anonymousss 17. 2. 2012 05:55

Reku píše:A co je to LEPŠÍ TELEFON ? To je nějak subkektivně definovaný pojem. Takže pro každého to může být něco jiného ;-)

Stačí se kouknout do katalogu mobilů na mobilmanii a seřadit si tam telefony podle technické vybavenosti a zjistíš, že E3D je na devátém místě. Jestli na prvních deseti místech nejsou "lepší telefony" tak to tedy nevím, kde jinde můžou být ??? A to ani nezohledňuji to, že 5 z těch mobilů v první desítce ještě nejsou vůbec v prodeji.
8-)
http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu/sc-63-c-1/default.aspx?catalog=1&section=63
anonymousss
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 17. 2. 2012 10:17

Jen drobnost k odkazu katalogu mobilů,psal jsem telefon do 7tis kc,druhá věc,nikomu nevnucuju svůj názor,jen jsem ho sdělil:D
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 17. 2. 2012 10:19

anonymousss - Ty procenta jsou do jisté míry opět subjektivně dané, a ne vždy jsou v katalogu správné hodnoty. V tabulce mají cenu jen a jen FAKTA, to je co tepefon má a nemá. Taková ty procenta hodnocení nemají velkou vypovýdací hodnotu. Takových tabulek se subjektulivním hodnocením jsem už v praxi-práci viděl ;-) Takže na co je mě takové hodnocení? Tak na machrování, že mám devátý telefon z katalogu. Jasně jsem v předchozím příspěvku napsal, co není v hodnocení.... Takže zase nic moc...
Nakonec, že ho nikdo za původní předraženou cenu moc nekupoval, na rozdíl od SGII a jiných, hovoří za vše. Tabulky snesou vše....

-- 17. 2. 2012 09:36 --

Jinak končím diskuzi. Nechci to tady zaneřadit příspěvky mimo téma telefonu. Ragoval jsem pouze proto, že někteří mají zájem o tento telefon a ptali se zde. A emoce - vše je supr a mám devátý telefon jim nepomohou. Na začátku budou v eufórce a pak přijdou na to, že telefon je sice celkově za dobrou cenu, ale třeba pro ně mizerně fotí. Nebo je těžký. Nebo velký.... Nebo má nic moc displej... Atd... Tímto telefon nehaním , za tu cenu se mi moc líbí :-D
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod qepos 17. 2. 2012 11:12

Jinak mě celkem zklamalo odsunutí aktualizace na ICS,škoda.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod davsopl 17. 2. 2012 11:27

Oops! píše:Tady je to jasně vidět. Bilá není bílá, ale lehce líznutá do zelena. A barvy taky nic moc.

-- 16. 2. 2012 19:49 --

Ten nepřirozeně zelený nádech u svého EVO 3D nemám. 8-D Kvalita displeje je o 150% lepší než u srovnávaného videa.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 2. 2012 12:04

Taky nic takového nepozoruju
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod sphinter 17. 2. 2012 12:24

Tak jsem měl další samovolný restart. Nevím, co s tím. Večer zkusím HR. Nějaká rada? Dělá to taky někomu?
sphinter
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 2. 2012 12:25

Měl jsem jeden za ty 3 týdny zhruba. Jak je máš časté?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod sphinter 17. 2. 2012 12:49

Tak jeden za deset dnů. Minulý týden to bylo někdy ve středu, možná ve čtvrtek. Pokaždé se mi to stalo, když jsem něco psal na klávesnici (jednou to byl mail, podruhé FB chat), ale to může být náhoda, nevím. Může to být HW problém?
sphinter
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 2. 2012 12:52

No podle mě to není žádný problém, ani bych to neřešil
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod sphinter 17. 2. 2012 13:06

Samovolný restart není problém? Mám ještě Sony Ericsson xperia Neo a ten se nikdy sám nerestartoval. Tak nevím, jestli je to normální...
sphinter
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 17. 2. 2012 13:25

davsopl píše:Ten nepřirozeně zelený nádech u svého EVO 3D nemám. 8-D Kvalita displeje je o 150% lepší než u srovnávaného videa.
Taky něco přidá kamera. V reálu to zase tak hrozný nebude.

Jinak za rok co jsem měl incredible se samovolně restartoval snad 1x. Jestli vám přijdou restarty normální ..

Prostě podle mě je EVO odfláknutý mobil, šitý rychlou jehlou, aby bylo HTC na trhu s 3D mezi prvníma. Zřejmě to ani nikdo nekupoval, proto dnes ta cena ...
Oops!
Junior

Odeslat příspěvekod sphinter 17. 2. 2012 13:38

Odfláknutý, neodfláknutý...vyladit telefon, alespoň aby fungoval je základ, nemyslíte? Samozřejmě to může být i moje chyba, jelikož instaluju a zkouším. Uvidím, co udělá ten hard reset.
sphinter
Junior

Odeslat příspěvekod anonymousss 17. 2. 2012 18:46

Odfláknutý rozhodně není, je o dost lepší než můj předchozí mobil, za který jsem dal před třemi lety dvojnásobek, tedy 14 000 Kč. Ale samozřejmě jsou i lepší mobily, např. Motorola Razr, ale ten stojí dvakrát tolik co E3D.
8-)
anonymousss
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 17. 2. 2012 19:49

To, že je lepší než tvůj 3 roky starý mobil mě nepřekvapuje :) Pro změnu vycházím s porovnáním s incredible, který je co se týče parametrů na tom podobně jako evo. Ale incr je na tom lépe...
Oops!
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka