HTC EVO 3D - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Bedasek 16. 2. 2012 14:36

Marně jsem hledal applikaci, která provede screenshot bez nutnosti rootu. Až jsem hodně omylem zmáčkl něco a na dipsleji najednou vidím nápis "snímek obrazovky uložen ke snímkům fotoaparátu". Tak jsem po tom zkoumal a zjistil, že EVO 3D to má skutečně implemetovaný jako fičuru.

Ona magická kombinace je:
podržte vypínací tlačítko + stisknete home button = screenshot

Možná že to každý zná, ale já jsem štestím bez sebe, když jsem po měsíci vlastnictví na to přišel 8-D
Bedasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 2. 2012 15:24

A to tě ani po měsíci nenapadlo napsat do google evo 3d screenshot? :roll:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bedasek 16. 2. 2012 15:30

ne, já psal jen 'andriod screenshot' :)
Bedasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nodon 16. 2. 2012 15:41

Asi už se totu určitě řešilo, ale nějak to nemůžu najít, ale proč je EVO tak levný? Co jsem se díval na parametry tak jsou podobné jako u ostatních dvoujádrových telefonech které ale stojí o pár tisíc více plus je tam i 3D.
nodon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 2. 2012 16:12

Protože HTC se tak rozhodlo. Obchodní strategie.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ceeper 16. 2. 2012 19:23

Díky za reakce a podrobnej rozbor. Asi si to vážně budu muset někde testnout, protože pár jich je vyloženě protikladných, takže rozhodnutí bude docela krutý. Nakonec kupoval bych ho až někdy v období duben/červen, takže času mam hromadu :)

btw jak je to s tim TV výstupem? Zkoušeli jste ho někdo? Na TV zobrazí jen video nebo komplet vše co je na displeji?
Nic neumim, v ničem se nevyznám, ale do všeho se neomylně nacpu :)
Ceeper
Junior

Odeslat příspěvekod anonymousss 16. 2. 2012 20:17

Oops! píše:
anonymousss píše:Co se týče zpracování nebo barev displeje, tak je to také OK, ve 3D snad ani žádný pozorovací úhel kromě 90°není, ale to je snad každému kromě Oops! jasné.
:-)
Nepsal jsem ve 3D.

Jinak o všem co jsem psal si stačí projít ostatní fóra, není to nic nového. Zelenej, bezbarvý displej mě zarazil hned. Běžel jsem do datartu se kouknout, jestli nemám špatný kousek. Ostatně se dají o na youtube najít srovnávací videa, kde to jde vidět.

Sorry že ti to budu muset vyvrátit, ale když je dle tebe displej zelenej, tak nemůže být zároveň bezbarvej, jinak dle mě zobrazuje ten displej všechny barvy a to velice dobře.
anonymousss
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 16. 2. 2012 20:43

Tady je to jasně vidět. Bilá není bílá, ale lehce líznutá do zelena. A barvy taky nic moc.

-- 16. 2. 2012 19:49 --

Oops!
Junior

Odeslat příspěvekod anonymousss 16. 2. 2012 21:26

Je tam vidět maximálně to, že displej na Galaxy je při bílé barvě nějaký zašedlý a méně zřetelný než na E3D. :pozor :mrgreen:
anonymousss
Junior

Odeslat příspěvekod davsopl 16. 2. 2012 23:16

Delší dobu jsem vybíral nějaký lepší smartphone a hned, když nabídlo v akci EVO Datart, koupil jsem ho hned mezi prvními. Mám Made in Taiwan a naprostá spokojenost. Šlape zatím po měsíci a půl jako švýcarské hodinky až na jeden samovolný restart a to při hovoru v mrazu v -20°C.Jinak naprostá plynulost, pěkný displej bez jakýchkoliv vad. Za ty peníze jsem spokojen. Původně jsem chtěl Lumii 800,ale ten oblý displej a titěrná klávesnice mě odradila.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 17. 2. 2012 00:02

Jen taková drobnost pro ty co hledají neustále nějaké na chyby-zkuste koupit za tu cenu na našem trhu lepší tel.Jsem si jistý že nenajdete nic srovnatelného,věc má sloužit a pokud je kvalitní a za dobré peníze mějme z ní radost a nekažme si ji štouráním v prkotinách.:D
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 17. 2. 2012 00:05

A co je to LEPŠÍ TELEFON ? To je nějak subkektivně definovaný pojem. Takže pro každého to může být něco jiného ;-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod qepos 17. 2. 2012 00:25

To rozhodně,takovej senior by určitě radši třeba Aligátora aby si vůbec zavolal,mám na mysli člověka co ví něco o telefonech a chce dostat za své peníze maximum.Nic víc, níc méně.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 2. 2012 00:43

Člověk chce za své peníze různé věci a to tvé maximum měří každý jinak.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Reku 17. 2. 2012 00:46

qepos - Zase emoce - maximum čeho ? Má v té ceně nejkvalitnější foťák ? Má v té ceně nejkvalitnější hudební výstup ? Má hw tlačítka pod displejem ? Má nejodladěnější software vdané cenové hladině? Má pro všechny výhodnou úhlopříčku displeje? Má pro všechny výhodnou velikost? Má pro všechny výhodnou váhu ? Používá už teď obě jádra ?....
Chápu, jsi z telefonu nadšen, proto ho velebíš a adoruješ.

seter - jo, souhlas ;-)

-- 16. 2. 2012 23:50 --

Ale jinak souhlasím, že za tu cenu je to pořád jako celek jedna z nejlepších voleb.
Reku
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka