HTC EVO 3D - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 1. 2012 20:36

Pajjoun píše:Nedá.


Na AR v jistem vlakně někdo psal že stači přepnout na DE klavesnici a je to. Ja to zkusil sice na SE a ono to funguje. :-)
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 20. 1. 2012 21:16

podlo píše:Ultima4: Tobě se u počasí nezobrazuje místo automaticky? Mně to načítá aplikace sama (asi získává informaci z bts operátora) a zobrazuje i poměrně malá města...

To by se líbilo i mě, že bych si tam nějaký s těch menších měst/městskejch částí, který to umí na záložce aktuální moh uložit i napevno. Ale ještě sem na to nepřišel.
miromen4 píše:
Pajjoun píše:Nedá.


Na AR v jistem vlakně někdo psal že stači přepnout na DE klavesnici a je to. Ja to zkusil sice na SE a ono to funguje. :-)

A funguje ti "ř"?
TS
Pajjoun
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 1. 2012 21:43

Ř mi samozřejmě funguje s přidrženim jako i ostatni pismena s kačky.
U počasi mam normalně nastaveno napevno Haviřov a bez problemu. :hm
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima4 20. 1. 2012 22:25

podlo píše:Ultima4: Tobě se u počasí nezobrazuje místo automaticky? Mně to načítá aplikace sama (asi získává informaci z bts operátora) a zobrazuje i poměrně malá města...

Tak samozřejmě, že mi to zobrazuje počasí toho místa, kde jsem. Ale já chci třeba zobrazit i počasí z jiného města v ČR, kde momentálně nejsem. Na výběr jsou v telefonu pro ČR pouze Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň a Praha. Jak tam přidat další? Na telefonu od HTC se systémem WM to šlo, tak to musí jít i na Androidu ne? Ani to místo, kde jsem, nejde uložit do seznamu zobrazovaných míst, aby to později mohlo zobrazovat toto místo, i když už jsem jinde.

-- 20. 1. 2012 23:37 --

miromen4 píše:
Pajjoun píše:Nedá.


Na AR v jistem vlakně někdo psal že stači přepnout na DE klavesnici a je to. Ja to zkusil sice na SE a ono to funguje. :-)

Dík, tohle fakt pomohlo. :tleskani
ultima4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pajjoun 20. 1. 2012 23:13

miromen4 píše:U počasi mam normalně nastaveno napevno Haviřov a bez problemu. :hm

Ale né v HTC widgetu počasí - ten je spojenej s widgetem hodin a a widgetem kalendáře. :D Takže je lepší používat ten, místo vestavěnýho. Navíc má super animace. :D
TS
Pajjoun
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podlo 20. 1. 2012 23:26

Ultima4: Promiň, špatně jsem Tě pochopil. Na tohle jsem nepřišel...
Miromen4: S německou klávesnicí super rada, díky! Když se k tomu nastaví jako druhý jazyk predikce Čeština, funguje to parádně.
podlo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ultima4 21. 1. 2012 07:08

Zkoušeli jste někdo rootnout EVO přes tohle?

http://www.svetandroida.cz/easy-rooting-toolkit-rootnete-bezmala-50-zarizeni-jedinym-programem-201111
ultima4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lucommander 21. 1. 2012 07:36

Nestalo se Vám někomu, že se Vám telefon sám restartoval a poté vypsal hlášku, že byl obnoven po abnormálním restartu a zdali to chcete oznámit HTC? Mně se to stalo již několikrát, když jsem měl nepoužívaný telefon v kapse či na stole. Na zahraničních serverech jsem se dozvěděl, že je to častý jev a jediným řešením je reklamace :-( Zkusím ještě telefon obnovit do továrního nastavení, no uvidím...
Lucommander
Lucommander
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 1. 2012 07:43

Stalo se mě to u EVO jednou, ale zažil jsem to už i Desire HD které jsem měl před ním. Ale časté to nebylo.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ultima5 21. 1. 2012 09:52

Ještě se mi ani jednou sám od sebe nesekl ani nerestartoval.
ultima5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 21. 1. 2012 10:51

To vsechno prijde..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladineks 21. 1. 2012 10:52

Mám HTC teprve od včerejška a Android mám také poprvé. Potřeboval bych poradit co udělat s tím, že když jsem zapnul mobil naskočila tam aktuální poloha, ale když jsem kliknul na počasí, tak tam naskočilo na hlavní obrazovce počasí v Shanghai a dokonce se u nastavil čas jako v Shanghai... No nevím co s tím... Děkuji.
ladineks
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirka3337 21. 1. 2012 14:44

Ahoj, chci se zeptat jak to s tou aktualizací kvůli baterce??? :-) Protože doufám, že něco udělá s výdrží - mobil nabiju naplno a mám vypnutý veškerá data a aplikace a potom si pustim 1 hru (konkrétně Wheres my water) a po 20 min. mam jen okolo 80%. Taky to takhle někdo má?
Jirka3337
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 21. 1. 2012 15:23

U Androidu bych s nejakym velkym zlepsenim baterie nepocital..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luke777 21. 1. 2012 17:36

takze mam htc z tsboheamia made in taiwan prijde ze je komplet plastovej. no dojmy sou skvele povypinal sem sem vsechnyy mozne aplikace jako je facebook twiter nechapu proc se snazi porad pripojit. jinak pokud mam telefon a nepouzivam mam mobilni site wifi vyple a kdyz jdu na internet mimo wifi zapnu mobilni sit mam pocit ze telefon je pripojeny a neco stahuje ci aktualizuje ci overuje.takze po dnesni obcasnem pouzivani wifi sms volani atd sem po 6h provozu na ukazateli baterky ubyli 2carky takze uvidime zitra jak na tom bude.jinak verze androidu 2.3.4.volne ramky tak 250 mega chce to hlidat protoze se me stava ze neco bezi na pozadi a clovek se nestaci divit
luke777
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků