HTC EVO 3D - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod cohy 9. 1. 2012 20:14

Máte nějaké pouzdro na mobil typu krusell atd... přemýšlím o nějakém a žádné mě moc nezaujalo.
cohy
Junior

Odeslat příspěvekod marseb 9. 1. 2012 21:25

Da se nejak vypnout sense?
marseb
Junior

Odeslat příspěvekod paseto 9. 1. 2012 22:46

Co říkáte na tenhle eshop? http://mb-shop.cz/ochranne-folie3/folie ... k-S-407559)
Je to opravdu originál? Sice poštovné je 155Kč ale pořád je to nejlevnější co sem našel.
paseto
Junior

Odeslat příspěvekod twingo80 9. 1. 2012 23:36

ultima__ratio píše:No já ráno cestou do práce jel podle navigace v mobilu, teď asi půl hodiny přes mobil surfují, a baterie stále plná. Ale hned při prvním nabití jsem provedl formování baterie. Tzn. vybít, až se mobil sám vypne, potom nabít ve vypnutém stavu, dokud nesviti dioda zelene, to trvalo přes 2 hod, pak odpojit nabíječku a znova ji připojit a nabíjet dál, dokud nesvítí dioda zelene, to trvalo přes půl hodiny, pak znovu to samé, dokud se hned po připojení nabíječky nerozsviti zelená dioda.

tak daj potom ked mu dojde stava vediet kolko vydrzal
twingo80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomZ 9. 1. 2012 23:48

Pouzdro mam objednane toto, originalni + folie.
http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI. ... OC:GB:1123
TomZ
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymni 10. 1. 2012 00:01

twingo80 píše:
ultima__ratio píše:No já ráno cestou do práce jel podle navigace v mobilu, teď asi půl hodiny přes mobil surfují, a baterie stále plná. Ale hned při prvním nabití jsem provedl formování baterie. Tzn. vybít, až se mobil sám vypne, potom nabít ve vypnutém stavu, dokud nesviti dioda zelene, to trvalo přes 2 hod, pak odpojit nabíječku a znova ji připojit a nabíjet dál, dokud nesvítí dioda zelene, to trvalo přes půl hodiny, pak znovu to samé, dokud se hned po připojení nabíječky nerozsviti zelená dioda.

tak daj potom ked mu dojde stava vediet kolko vydrzal
ten uz neda.. uzivatel odstranen
Anonymni

Odeslat příspěvekod Pajjoun 10. 1. 2012 00:19

Ale dá. Pod jinym nickem. Dávam tomu den, maximálně dva. :D
TS
Pajjoun
Junior

Odeslat příspěvekod TomZ 10. 1. 2012 09:23

Telefon jsem vybil do vypnuti, nabil vypnuty (3h), odpojil a hned pripojil (0.5h) a pak uz po opetovnem pripojeni svitila hned zelena dioda.
Za 1 hodinu, psani sms, cteni mailu, poslech mp3, zaple jen wifi a podsviceni na 25% jsou 2 dilky (v info o telefonu/baterie) pryc.
Asi to pujdu reklamovat, tohle neni normalni, zvlast v porovnani s vasi vydrzi.

EDIT: Baterie je vyuzivana hlavne pro zobrazeni (41%) a pro kalendar?! (23%), ktery jsem ani neotevrel, widget mam na jedne plose, telefon v pohotovostnim rezimuu 11% a 8% a OS Android 7%. Zbytek mene nez 5%. Takze ocividne nejaky problem s displayem a kalendarem... Napady?
TomZ
Junior

Odeslat příspěvekod martinV76 10. 1. 2012 10:30

Takže jsem taky neodolal. Přešel jsem ze Samsungů Wave a Galaxy Ace (který jsem si vzal jako služebák na vyzkoušení Androida). Chtěl jsem si sice počkat na Wave III ale po vyzkoušení Androida jsem si řekl, že u Bady nezůstanu. Bada je dle mého dodrý plynule fungující systém. Bohužel ho sráží zoufale málo použitelných aplikací. Jinak je Wave co do konstrukce super.
Po prvních dnech jsem z EVA naprasto nadšený. Především z toho, že opravdu vše funguje. Docela mne dostává Sense. Určitě ho vypínat nebudu i když asi žere spoustu paměti. Nejsem na to moc náročný. I se Sense mi plynulost vyhovuje. Oproti Ace je to skok v rychlosti o 100%.
Baterii jsem zatím nevyzkoušel, nějak jsem neměl čas ji pořádně nabít.
Co mě dostává je grafika Sense. Počasí je taky super. Líbí se mi jak mi HTC zpracovaný propojení s FB. Asi blbost, ale potěší. Práce s kontakty je taky fajn.
Dispej je velmi jemný. V porovnání s amoled má sice trochu míň jasné barvy, ale to mi nevadí. Na sluníčku jsem ho zatím nezkoušel, jaksi nebylo. No tak uvidíme.
Asi jsem unešený z věcí, které jsou pro někoho samozřejmé, ale u Samsungů to prostě nefungovalo. Na FB jsem se ani nemohl přihlásit. Wave byl bohužel s Badou, která je zatím mrtvá. Ace byl sice hezky zpracovaný, ale fugovala mi tam půlka věcí.
Koupě zatím rozhodně nelituji. K Samsungu se již asi nevrátím. Původně jsem chtěl sice Sensation XE nebo Galaxy S II, ale za tyhle prachy jsem fakt neodolal.
martinV76
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 10. 1. 2012 10:33

Ohledně baterie doporučuji instalovat aplikaci Battery Saver,mě osobně se osvědčila:D
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod marseb 10. 1. 2012 15:23

tak ja plne souhlasim s martinV76. prechazel jsem taky z samsung wave a mam uplne ty same dojmy. souhlasim.
marseb
Junior

Odeslat příspěvekod erikb321 10. 1. 2012 16:38

8-) to sense žere abnormálně hodně ram existuje nějaký postup jak ho vypnout ?
erikb321
Junior

Odeslat příspěvekod cejkin 10. 1. 2012 17:38

Dá se ted vubec nekde sehnat folie na displej skladem? (nemyslim noname, ale Brando, nebo ta origoš HTC) Co jsem koukal tak jsem nikde nemohl najit ani v sunnysoftu...
cejkin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 10. 1. 2012 18:03

V sunnysoftu bude toho 24.1 jak uz jsem daval odkaz ( http://www.sunnysoft.cz/zbozi/110PBA-14 ... vo-3d.html ) ,to uz vydrzis,to je zachvilku.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod cejkin 10. 1. 2012 18:37

Tak antireflexni tam maji skladem, ale ty se uz asi moc na takovyhle velky kapacitni displeje moc nehodi, co? Kdysi jsem ji pouzival jeste na Kaiserovi a vcelku to zkreslovalo.
cejkin
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka