HTC Sensation

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod djxtreme 6. 11. 2011 16:48

tak uz aj ja som cerstveym vlastnikom HTC Sensation, ale trapi ma jeden problem...mam aktivovany mobilny internet a aj po tom ako ho vypnem, tak sa mi znova zapne...vsimol som si to po chvili ked som prisiel k telefonu. Problem by to taky nebol keby som bol stale v SR,ale kedze casto cestujem do CR, bojim sa vysokych faktur...neviet niekto poradit ako to samovolne zapinanie vypnut???
djxtreme
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 11. 2011 20:51

Zakaz si v nastaveni roaming,to ti bohate staci.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod djxtreme 6. 11. 2011 21:13

myslis moznost " data v roamingu"?...nech to proste nie je zaskrnute?...este je pod tym aj moznost "zvuk pri datovom roamingu"...nemusim sa teda bat ked budem v zahranici?
a zobrazuje sa v zahranici aj indikacia mobilneho internetu na liste?
Diky moc za rady
djxtreme
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kasper 6. 11. 2011 21:18

zdravím , kamarád má HTC Sensation napsal mi ,že rozsila sms s tímto textem poté co mi tuto SMS přeposlal tak chodí i mě Obrázek co to přesně znamená ?
Dum spiro spero
Spem retine
S rozumem a odvahou
Audacem fortuna iuvat
Sciens vincit 
Semper Fi
Kasper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Terminator3 7. 11. 2011 16:12

Nemá v telefonu nějakej soft, který hlídá SIM a v případě její změny (krádež telefonu) rozešle telefon automaticky tuto SMS na přednastavená čísla?
Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Junior

Odeslat příspěvekod Kasper 7. 11. 2011 23:25

to ne ,ale říká ,že má problémy se simkartou takže možná proto myslíte si ,že by tam mohla byt chyba ?
Dum spiro spero
Spem retine
S rozumem a odvahou
Audacem fortuna iuvat
Sciens vincit 
Semper Fi
Kasper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DavidBarborka 8. 11. 2011 00:14

Zkusit obnovu továrního nastavení, pokud nepomůže tak výměna sim a potom už zbývá pouze reklamace.
Mobil: Samsung Note 2
PC: notebook Acer Aspire 4830TG
DavidBarborka
Junior

Odeslat příspěvekod motogpmania 15. 11. 2011 19:20

Ahoj lidi , chtěl bych se zeptat zda je normální to když se nabíjí telefon tak se nabije na 100% a po čase jdou procenta dolů. Když teda dám v devět večer nabít je v půlnoci na 100 % a ráno i když byl na nabíječce je třebe na 97%. Né že by to bylo něco hrozného ale při jeho apetitu je každý procento dobrý, aby dožil večera

-- 15. 11. 2011 18:25 --

Jo a ještě jsem pozapoměl se zeptat zda je možné někde nastavit aby se v sense( myslím v té animaci pod hodinama ) zobrazovalo počasí jen v jednom daném místě a né jen podle polohy . Dík moc za rady
motogpmania
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pycha 15. 11. 2011 22:37

AHOJ POTREBOVAL BYCH PORADIT MAM HTC SENSATION EX A MAM PROBLEM SE STAHOVANIM SOUBORU Z NETU I PRILOH Z EMAILU ZE SEZNAMU PREINSTALACE NEPOMOHLA POUZE PREZ GMAIL APLIKACI TO JDE A SOUBORY PREZ OPERU A JINY STAHOVACI APLIKACI ALE ZAKLADNI APLIKACE NA STAHOVANI NEJDE ODISTALOVAT NEVITE KDE JE PROLEM SETKAL SE S TIM NEKDO TAKY
pycha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DavidBarborka 26. 11. 2011 17:08

Než takového obra, tak to raději druhou baterku co je do eva 3d a ta bude srovnatelná stou 1950.
DavidBarborka
Junior

Odeslat příspěvekod EnduroMarty 8. 12. 2011 16:21

Nějak se nemůžu pořád rozhodnout.. Mobil bych chtěl ale nwm jakej :D Asi bych potřeboval poradit.. :D
Chci ho mít docela dlouho, nejmíň 3 roky určitě, ale spíš co nejvíc.. Takže bych chtěl kvalitní smartphone.. Proto moc nekoukám po odporových displejích pro jejich "krechkost", alespoň co čtu tak by to tak mělo být..
LG Optimus P990 2X se mi líbí, sice skoro čistá verze androidu, ale zase nebude zatěžovat ram jako prostředí Sence u HTC sensation.. tam z 700 najednou zbyde 200.. :((
HTC sensation... disain dcl ujde, není to hvězda ale stačil by. :)) kvalitní, proto se mi líbí nejvíc.. radši do toho vrazím o 2jku víc než aby se mi to po 2 letech rozsypalo :((
Potom jsem přemýšlel nad Xperia Arc,a le tam se mi nezdá zrovna kvalitní.. :(
Nejvíc fandím HTC sence :)) Co by jste mi doporučili ?
Chtěl bych něco s dobrým signálem na domácí Wifi .. žádnej internet do mobilu.. Jenom na doma abych se mohl připojit a nemusel zapínat kompa ráno..
Výdrž bude asi u všech stejná :DD :((
Ale hlavně aby dlouho vydržel, žádný 2 roky :D Ale dokuď to půjde... (3-4 a víc určitě..) :)) A proto se mi zná nejlepší Sence :)) Už zpracováním a pevnou konstrukcí...
EnduroMarty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wojki 8. 12. 2011 20:31

EnduroMarty: Neni nad čím přemýšlet...jdi do HTC Sensation. LG Optimus 2x je hodně nespolehlivý mobil. Plno lidí si na něj stěžuje, že má nesnesitelné lagy v systemu apod. Navíc podpora LG je opravdu na špatné úrovni.
wojki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EnduroMarty 8. 12. 2011 22:19

OK, když to říkáš :)) O té podpoře jsem také četl :(( Dcl smůla, kdyby si dali soudruzi záležet a neodflákli to aby byli první mohl z toho bý dobrej mobil :)).
A ty s ním máš zkušenosti ?
Otázka pro majitele HTC Senc
Jak myslíte že by mohl vydržet při šetrném chování a nošení v obalu (fólie proti poškrábání apod..) ? :D A jestli jsi majitelem tak jak dlouho se nabíjí ?
Tro více otázek ale nerad bych si potom kupoval nějakej šunt :(( I když jsem pesvědčený že tento kousek se snad vyvedl :))
EnduroMarty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DavidBarborka 8. 12. 2011 22:20

Ono je to těžší. Většina výrobců přestane vydávat po 12 měs. prodeje telefonu softwarové aktualizace a telefon ti stárne po této stránce. Tady bych volil telefon, který je pod záštitou google, galaxy nexus, ale u něj zase můžeš narazit u uživatelské paměťi, která nejde rozšířit 16GB. Jedině vzít galaxy s2, nebo sensation, po hardwerové stránce budou min. 2 roky stíhat aplikacím a hrám. Jinak počkej na příští rok, to vyjdou telefony se 4 jádrovými procesory a tentí hardware už tak rychle nezestárne.

PS: k sensationu - nabitý je do 3 hodin, ještě se mi nestalo, aby to trvalo déle. Pokud ovšem u nabíjení hraju, tak se to protáhne. Osobně uvažuji o koupi druhé bařerky a nabíjecího doku, tím vyřeším to, že se nemusím bát pořádně telefon zapřáhnout. Já jsem se sensationem spokojen. Mám jej půl roku a zatím bez poškození a to nemám ani folii. Co se týče ram, tak jsem se nesetkal s tím, že by jí bylo lálo. Tel. si prostě v případě potřeby vypne jiné apliace a pokud to nestačí, tak vypne i prostředí sense, které se po ukončení nenažrané aplikace obnoví.
DavidBarborka
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka