HTC Wildfire S - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod VMach3 26. 9. 2012 17:58

O možnosti downgrede nevím ale zkus udělat factory reset, to by mohlo pomoct. Telefon se sformátuje do stavu prvního spuštění (android 2.3.5 zůstane).
Před formátem si zazálohuj potřebný data!
Postup:
1, vyndej baterii, počkej několik sekund a pak znovu baterii vlož.
2, stiskni a drž tlačítko snížení hlasitosti a potom krátce stiskni zapínací tlačítko,
najede ti obrazovka viz obrázek
3, stiskem tlačítka snížení hlasitosti se přesuň na položku "FACTORY RESET" a výběr potvrď zapínacím tlačítkem.
Telefon se bude několik minut formátovat.
Přílohy
Wild S.jpg
VMach3
Junior

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 26. 9. 2012 18:10

Dakujem pekne za odpoved.No skusal som reset,ale len ten v nastaveniach.Nie je to to iste?

Este by som sa opital jednu vec.Ked niekto vola a nezodvihneme to,po ukonceni jeho hovoru telefon sam odosle sms volajucemu,ako napriklad "zavolam neskor".Je tato sluzba spoplatnena?A ako sa to da zrusit?Presiel som cely fon,ale neda sa s tym nic robit.

Dakujem.
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 26. 9. 2012 18:22

Tak samozrejme plati se prece za tu sms ...
Honor 20 Pro - 8GB / 256GB
FW 10.0.0.208 (C431E9R5P1)
EMUI 3.0.0
Sentry
Junior

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 26. 9. 2012 18:35

Fuha...A ako sa to da zrusit?Zacalo to posielat same odseba.Dik.
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Junior

Odeslat příspěvekod VMach3 26. 9. 2012 21:00

Pokud a jaký rozdíly jsou v těch formátech u HTC/Androidu konkrétně nevím ale za pokus to myslím stojí.
V případě Nokií se Symbianem je mezi tzv. "trojhmatem" a soft resetem značný rozdíl. Trojhmat dokáže v některých případech oživit i zdánlivě mrtvý telefon.
VMach3
Junior

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 27. 12. 2012 12:22

Zdravim vas.Chcem mladej nastavit spojenie s PC cez domacu wifi.Ma nieco aj tento fon,ako mam ja v samsungu "samsung all share"?Dakujem.
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Junior

Odeslat příspěvekod protektor 16. 4. 2013 22:06

Zdravím. Neřešil někdo problém s přepínáním telefonu do režimu "Na cestě"? Začalo mi to blbnout a nevím si s tím rady. Díky
protektor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pajjoun 1. 5. 2013 10:41

Taky se vám poslední dobou nějak rozhasily SMS? Akorát mě nenapadá žádná aktualizace telefonu, jenom aplikací...
Když kliknu do textovýho pole, tak se otevře půl displeje pro text a půl s klávesnicí. Při zadávání jména tim pádem neni vidět vyskakovací nabídka s kontaktama. A potom při psaní samotný zprávy bylo v telefonu nastaveno, aby podtrhával chyby a nabízel správný český výrazy jak s tak bez diakritiky(ale sám neopravoval). Teď chyby nepodtrhává, ať nastavim cokoliv, tak rovnou opravuje na slova s diakritikou, což nechci a nebo můžu všechno povypínat, ale to pak chyby neukazuje.
Fakt nevim, co s tim. Řešit to jinou aolikací pro zprávy a nebo jinou klávesnicí to u tohohle mobilu nechci, když to fungovalo ještě před pár dny perfektně.
TS
Pajjoun
Junior

Odeslat příspěvekod hovnik 3. 6. 2013 20:57

ahoj, rozmyslam nad kupou wildfire s z bazaru okolo 50 €. myslite ze sa oplati za tu cenu? alebo nejake ine typy za taky peniaz? na co vsetko by som si mal davat pozor pri kupe? myslim tym, ci neboli napr. nejake vadne serie alebo tak.. dakujem za odpoved

doplnene: este by ma zaujimalo kolko je volnej pameti pre instalaciu aplikacii po resete. teraz mam samsung galaxy ace a tam je okolo ubohych 150 mega...
hovnik
Junior

Odeslat příspěvekod H4CK1 4. 6. 2013 12:54

Já bych do toho nešel, Wildfire S je na tom podobně jako Ace, řekl bych možná ještě hůř. Po nainstalování dvouch Angry Birds mi zbylo cca 15mb volno a to je bída.
Desktop: i5 2400, GTX960, 8GB RAM, SSD Intel 330
Notebook: Acer Nitro 5, i5 7300HQ, GTX1050Ti
Smartphone: Samsung Galaxy A5 2016
H4CK1
Junior

Odeslat příspěvekod hovnik 4. 6. 2013 15:53

na! tak mi pls poradte nejaky smartfon do cca 70 eciek z druhej ruky... nejake napady?
hovnik
Junior

Odeslat příspěvekod H4CK1 6. 6. 2013 14:35

A nebo ho rootnout a nahrát tam data2sd :) to už je pužitelnější
H4CK1
Junior

Odeslat příspěvekod hovnik 8. 6. 2013 20:54

ja neviem, ale na samsung galaxy ace to mam, ale moc mi to nepomaha. dam tam sice viac toho, ale aj ak mi zhruba po 4 vacsich aplikaciach pise nedostatok miesta. a to sa snazim vsetulinko vsetko presuvat na tu ext particiu. nevim, mozno cosi robim zle :(
hovnik
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 9. 6. 2013 02:08

Nepoužívej volbu přesun na sd kartu, ta je stejná jako v systému, ale volbu odkázat, ta linkuje apky na ext. particii.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod H4CK1 12. 6. 2013 05:15

Ale pomáhá to, nesmíš používat link2sd, ale data2sd, data2ext, int2ext+... Je toho víc. Já mám momentálně nainstalováno kolem 300Mb aplikací a ještě dalších 700Mb volno.
H4CK1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka