HTC Wildfire S - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Pajjoun 13. 6. 2012 20:19

Stáhni notifikační lištu, skoč do rychlejch nastavení a odškrtni si mobilní síť. Telefon se zakázanejma datovejma přenosama neumí odeslat MMS.
TS
Pajjoun
Junior

Odeslat příspěvekod Kmoda 14. 6. 2012 17:48

To se pleteš,mms se odešle i když tímhle způsobem vypneš data...
Kmoda
Junior

Odeslat příspěvekod Pajjoun 14. 6. 2012 17:56

Ani na Wildfiru a ani na Desiru mi to nejde.
TS
Pajjoun
Junior

Odeslat příspěvekod Kmoda 14. 6. 2012 23:25

Na Desire vypnu wifi i mobilní síť,dám odeslat mms a data se na tu chvilku zapnou. Na liště nahoře se na chvilku ukáže E a zase zmizí...
Kmoda
Junior

Odeslat příspěvekod Leho 18. 6. 2012 16:14

Taky mi Wildfire bez povolených datových přenosů MMS neodešle. Ale otázka stojí jinak, co se stane, když se napíše dlouhá SMS, která má být převedena na MMS a data jsou vypnuta? Odešle se dlouhá SMS nebo dojde k selhání odesílání MMS? zkoušel to někdo?
Leho
Junior

Odeslat příspěvekod Verčule 18. 6. 2012 19:44

Tohle je na mě až moc složitý :-D Rozepíšu to do několika sms a bude to. Ale děkuji za rady ;-)
Verčule
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kmoda 18. 6. 2012 19:56

Verčule: Nedovedu si představit co bych musel napsat aby to dalo 8 sms... to musí být dobrý sloh :-D
Sms je myšlena jako krátká textová zpráva,takové oznámení na které nepotřebuješ odpověď,abys nemusela volat :-D ale takhle není lepší zavolat? Nebo co prográmek na sms jako Gibosms,Oskarek,atd.? Schválně zkusím jak se to chová u mě,jestli tolik slohu vymyslím...
Takže vyzkoušeno,maximálně 765 znaků,tedy to co se vejde do 5ti sms,pak už se to posílá jako mms. Jo a musí to být bez diakritiky,jak v tom textu bude jen jeden háček nebo čárka,tak se do těch 5ti sms vejde jen 335 znaků a pak se převádí na mms. Pokud si dobře pamatuju tak na Nokii a na všech hloupých telefonech se dala napsat zpráva dlouhá 765 znaků (5 sms) a pak už to nešlo psát. Tady můžeš dál,jen se to odešle jako mms.
Kmoda
Junior

Odeslat příspěvekod raxxx 14. 7. 2012 16:23

Funguje někomu přehravani live čt4 ? čt24 v pohodě ale po spuštěni čt4 mi hodi hlašku o chybě.
raxxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Liapor 29. 7. 2012 11:20

Ahoj..mám prosbičku...podařilo se někomu na HTC rozchodit odchozí volání přes voip Mikrotech??
Příchozí hovory fungují,ale odchozí bohužel ne.
S 802.cz je vše ok.
Používám integrovaného voip klienta.
Díky za případné rady.
Liapor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 22. 8. 2012 19:56

Zdravim vas.Neviete ci nahodou nepride najlizsie nejaka aktualizacia sw?Mame 2.3.5. ale nejak sa ten system cuka.Starsi fical lepsie.Alebo je nejaka finta,ako to lepsie rozbehat?Tento fon je uz lahnuty popolom pre aktualizacie?Dik.
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Junior

Odeslat příspěvekod Luciferra 6. 9. 2012 18:47

ahoj, mám problém se správou souborů na sd kartě... chci si nastavit vlastní zvuk smsky, podle návodů mám na sd kartě ve složce /media/audio vytvořit složku notifications jenže já na své kartě složku media prostě nemám... ať se dívám přes pc či přímo v telefonu přes es file manager tak ta složka tam prostě není... místo toho mám tam přímo složku notofications jenže když tam ten svůj soubor mp3 vložím, i tak mi nijak nejde nastavit jako zvuk příchozí textovky... už si s tím fakt nevím rady, poradí někdo? díky
Luciferra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 9. 2012 18:50

Tak si tam složku vytvoř.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Luciferra 6. 9. 2012 19:41

ano, to jsem udělala a stejně mi ten zvuk nejde nastavit

-- 6. 9. 2012 19:44 --

zkoušela jsem to taky přes HandCent a i tak se mi při sms přehrával původní zvuk
Luciferra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Leho 9. 9. 2012 21:55

Je to zvláštní, řešil jsem stejný problém, ale opravdu vytvoření složky media na kartě, do ní audio složku a pak notifications (v příspěvku jsi měla překlep, není možné že máš překlep i na SD kartě?) vše vyřešilo. V defaultní SMS aplikaci pak pod Nastavení - Oznámení - Zvukové upozornění (u oznámení o přijetí) a přidané zvuky telefon najde.

Já osobně používám Handcent, takže v defaultní aplikaci mám upozornění vypnuta, Handcent je nastaven jako defaultní. A tady vybírám upozornění přes Nastavení - Nastavení oznamovaní - Nastavení upozoňování - Vybrat oznamovací tón - ES File Manager a tam si ten zvuk taky můžeš najít.

Jiank kromě složky notifications funguje i složka ringtones (vyzvánění) a alarms (budíky).
Leho
Junior

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 25. 9. 2012 20:29

Zdravim vas.Prosim vas mate niekto navod,ako urobit downgrade androidu z 2.3.5 na povodny,ktory bol vo wildfire s?Telefon nam stale robi problemy.No s povodnym bolo vsetko ok.Dakujem pekne za kazdu radu.
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka