HTC Wildfire S - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nedam 2. 2. 2012 07:07

ja som si vsimol ze pridali viac hodin - "widgetov"
nedam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gjkk 7. 2. 2012 19:34

Nevím jestli to bylo po udate viz výše, ale posledních pár dní jsem přišel na jednu zásadní závadu! Při příchozím hovoru při uzamčeném telefonu mi nefunguje zelené a červené kolečko na přijetí a odmítnutí hovoru...mohu tak pouze kroužkem hovor přijmout, odmítnout se nedá! MMá někdo stejný problém? Co s tím dělat (mimo pokus s HR)? Díky (Android 2.3.5)
gjkk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pajjoun 7. 2. 2012 20:29

Zkoušel si červenou/ zelenou ikonku chytit a přetáhnout do kroužku?
TS
Pajjoun
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gjkk 7. 2. 2012 20:45

Pajjoun píše:Zkoušel si červenou/ zelenou ikonku chytit a přetáhnout do kroužku?


Samozřejmě, to je právě to, co přestalo fungovat, to přetahování, šlo to a teď to nejde, ikonky tam jsou napevno nejde s nima pohnout
gjkk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Leho 8. 2. 2012 14:10

gjkk píše:Samozřejmě, to je právě to, co přestalo fungovat, to přetahování, šlo to a teď to nejde, ikonky tam jsou napevno nejde s nima pohnout


Ten nový update mám cca 5 dní a hovor jsem odmítl bez problémů. Tam chyba asi nebude.
Bohužel první co asi odpoví oficiálně HTC bude provézt HR, tak jak tomu bylo při nefunkčním Marketu před 3 týdny. Tehdy to pomohlo.

U budíku fungují ikonky v pořádku?
Leho
Junior

Odeslat příspěvekod gjkk 8. 2. 2012 15:15

U budíku úplně stejný problém. Jinak zatím jsem to vyřešil widgetlockerem, ale je to provizorium pouze
btw. jeden HR jsem právě kvůli marketu nedávno dělal, ale znovu se mi to podstupovat nechce
gjkk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kvetak 9. 2. 2012 18:06

Mě funguje příjem i odmítnutí...
N 5110=N 3310=Al 501=N 3510i=Al 735=SE K700i=SE W800i=SE J220i=Moto F3=Si A50=N 1600=Si AX75=N N73=N 2600c=Vf 533=LG KC550=LG KM900=N C3-00=HTC WS=SGS3
Kvetak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Attila the Gun 14. 2. 2012 20:52

Super, takže dneska aktualizace na novou verzi a teda nevím proč překopali odemykací tlačítko, přijde mi to pomalejší a úplně na 2 věci... asi někdo nevíte jak si tam vrátit to staré že? :-|
Attila the Gun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod elwlke 14. 2. 2012 23:18

naspat pomoze iba root a nova romka
elwlke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Attila the Gun 15. 2. 2012 20:01

Už jsem to vyřešil stáhnutím jiného zámku na obrazovku, ale tož naposled co jsem něco aktualizoval
Attila the Gun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amigo22 17. 2. 2012 20:34

Ahoj všem
Poradil by mně někdo jak dostanu české menu do HTC Wildfire S ?
Popřípadě jak udělat od-blok sim karty a jak provést Root telefonu .
Děkuji moc za rady.
Samsung Galaxi S
Davidova ROM JW4 2.3.6 SGS FINAL ValuePack
Semaphore 2.7.3
amigo22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tchermaxino 15. 3. 2012 04:53

Zdravim, chci se zeptat jestli si muzu na tento telefon nainstalovat zdarma nejaky prohlizec pdf souboru, pripadne i office dokumentu? Dekuji
tchermaxino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 15. 3. 2012 07:13

Jasně, najdeš na marketu (vlastně se to teď menuje play ;-) )
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ero Senin 15. 3. 2012 11:24

Je tam Adobe Reader - zdarma, office dokumenty - Documents to Go - zdarma. Tyhle jsou nejlepší(samozřejmě jich je více) :)
Ero Senin

Odeslat příspěvekod vorry 6. 4. 2012 22:39

Ahoj lidičky. Koupil jsem si tento mobil. Líbil se mi v bílém provedení,ale v práci dělám špinavou práci a hned po pár dnesch není ten kryt bílý ,ale pěkně špinavý. zkoušel jsem to vyčistit vodou namočeným hadříkem a nic,pak takovýma dětskýma ubrouskama,a taky nic,tak jsem se chtěl zeptat ,jestli má někdo podobný problém ,tak čím jej vyřešil.
jinak pokud byste měli někdo tip na dobrý silikonový pouzdra,popřípadě s foto,budu moc rád,protože to čištění asi nepujde do nekonečna. Díky
vorry
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků