HTC Desire S

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod DngrsKuzle 31. 7. 2011 21:33

Po dvou mesicich mam na displeji skrabance, jak par mikroskrabancu tak i par vyraznejsich. Folii bych doporucil. Taky uz se po ni poohlizim
DngrsKuzle
Junior

Odeslat příspěvekod LoDr 2. 8. 2011 00:14

korenisko & radekhp & DngrsKuzle
Diky za nazory, do folie pujdu urcite. Jeste sem uvazoval o nejakem (celoplastovem/kozenem) pouzdru, ale prijde mi to esteticky dost hnusne. Takze to asi poresim nejakym "latkovym" futralem.
Jeste dotaz - je normalni, ze na pozadi bezi aplikace, ktere jsem uz vypnul? Zjistil jsem to po nainstalovani Advanced Task Killer. Ikdyz ono to asi nebude uplne problem, kdyz i tak zbyva nejakych 130MB pameti volnych. Je to proste vlastnost systemu, ze nechva aplikace bezet na pozadi?
LoDr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yeaah 2. 8. 2011 15:31

jaky je rozdil mezi fotaky Desire S a Incredible S?? Pokud mate srovnani sem s nim, diky
yeaah baby!
yeaah
Junior

Odeslat příspěvekod airmt 2. 8. 2011 21:40

Byl jsem se dneska dívat na Desire S a prodavačka mě přesvědčovala spíš k Samsungu, že prý kolegům se HTCčka po čase (stahováním dat, instalací aplikací) zahlcuje a zpomaluje. Víte o tom něco nebo to je opět blbost a neznalost prodavačky? Ten 1Ghz procák to přece musí utáhnout ne?
Dell XPS 13 (9350)
airmt
Junior

Odeslat příspěvekod JamesLurk 2. 8. 2011 23:33

Desire S jsem si kupoval hned jak vyšel, instaluju všechno možný, zatím jsem nic výraznýho nemazal. V podstatě lze říct, že pořád jedu na první "testovací" instalaci a nic se nezpomaluje.
Alcatel OT302 -> Nokia 3330 -> Nokia 3650 -> Nokia N73ME -> Nokia E51 > Nokia E52, Nokia C7, HTC Desire S -> Samsung Galaxy S4 -> Galaxy S6 Edge+ -> Galaxy S7 Edge -> Galaxy S9+
JamesLurk
Junior

Odeslat příspěvekod airmt 3. 8. 2011 00:07

jo ještě jeden dotaz - zkoušel jsem jej na prodejně a kousek napojený na pult pro testování zákazníky měl dost špatnou odezvu na dotyk, včetně senzorových tlačítek. Je tohle normální, že musíte občas i vícekrát ťapat po ikoně resp. tlačítku, aby to zafungovalo?
Dell XPS 13 (9350)
airmt
Junior

Odeslat příspěvekod JamesLurk 3. 8. 2011 10:21

Tak to nevím co s tím kouskem mají. Jak displej, tak senzory jsou kapacitní a tomu odpovídá perfektní odezva.
Alcatel OT302 -> Nokia 3330 -> Nokia 3650 -> Nokia N73ME -> Nokia E51 > Nokia E52, Nokia C7, HTC Desire S -> Samsung Galaxy S4 -> Galaxy S6 Edge+ -> Galaxy S7 Edge -> Galaxy S9+
JamesLurk
Junior

Odeslat příspěvekod Neonym 3. 8. 2011 11:47

airmt: Já už zažil(tenkrát na SGS1), že k telefonu byl připnut nějaký bezpečnostní chip a ten byl na displeji. Displej díky tomu byl téměř nefunkční. Nemohlo to být tim?
Nokia 5510>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia 5310XM>Nokia 5730XM>Nokia 5110>XperiaMini ST15i
Neonym
Junior

Odeslat příspěvekod airmt 3. 8. 2011 21:34

možná, ale moc se mi tomu nechce věřit, protože ostatní telefony (dalších 5 jsem zkoušel) fungovaly lépe, iPhone znatelně nejlíp
asi to je jen horší kus, když nevidíte normálně rozdíl mezi třeba Samsungem a pod.
Dell XPS 13 (9350)
airmt
Junior

Odeslat příspěvekod selfade 5. 8. 2011 18:02

zdravim, viete mi prosim niekto z vlasnej skusenosti povedat, ako je to s GPS fixaciou pri tomto telefone? rad by som ho vyuzival ako tachometer / navigaciu takze je to pre mna pomerne dolezity udaj.
veci dake
selfade
Junior

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 7. 8. 2011 13:49

Ahojte.Tak som sa rozhodol pre tento fon aj ja.No zohnal som ho bazarovo a je brany z orangeu.Je ste v zaruke a tak vas poprosim o radu,ci padne zaruka ak si ho dam odblokovat.Alebo odblokuju mi ho aj v orange?Dakujem.

-- 7. 8. 2011 21:10 --

Takze dnes som bol pozriet bazarovy desire s a poviem vam,ze displej vobec nie je neposkriabatelny.Tipek ho mal uz slusne poskriabany a chcel mi ho dat koli tomu za 200.Samozrejme ze som ho nevzal,lebo na taketo veci som puntickar.Takze som sa rozhodol,ze si radsej priplatim a kupim novy.Viete mi povedat nieco o eshope http://www.slevomobil.cz ?Nasiel som ho tam za slusnu cenu ale kedze som cital dost kriticke recenzie na taketo shopy,tak sa obavam to z tadial kupovat.Dik.

-- 8. 8. 2011 18:52 --

Tak som objednal desire s z ceskeho eshopu a v takej farbe ako chcem (cierny).Tento tyzden urcite dorazi a daju mi nan oficialnu zaruku od HTC.Takze by to nemala byt sedivka.Tak mi ostava len tesit sa :love:
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Junior

Odeslat příspěvekod Pan_Filuta 11. 8. 2011 08:50

MakcuPikcu: Takže jsi nakonec vzal slevomobil?
Pan_Filuta
Junior

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 11. 8. 2011 20:10

Nie nie,od nich nie.Nejak sa mi nepozdavali.Nakoniec som zobral od phonestore.cz.Mozem obchod doporucit.Rychle dodanie a telefon ako ma byt.Inac asi ho predam alebo ho vymenim za wildfire s tiez len uplne novy a biely + doplatok.Desire S je pre mna nejaky velky.Ale masina riadna.Tak ak by mal niekto zaujem ozvite sa.
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Junior

Odeslat příspěvekod selfade 11. 8. 2011 22:48

skusim sa spytat este raz, prosim vas, pokial mozete, odpovedzte mi, lebo chcem tento telefon v dohladnej dobe kupit, tak nech nekupujem macku vo vreci.

- aka je doba fixacie GPS?
- nevypadava vam wifi, ked drzite telefon nalezato? aka je celkovo citlivost wifi prijmacu? nebudem totiz riesit datovy pausal a cital som, ze tam, kde ma desire s jednu dve palicky, maju ine telefony aj tri
- skriabance na displayi ziadne?

dakujem za odpovede
veci dake
selfade
Junior

Odeslat příspěvekod sejvi 12. 8. 2011 07:06

Moje zkusenosti po nekolika tydnech:

- Fixace GPS - velmi svizna, tedy u me vetsinou mezi 30s-90s
- WiFi - ma trosku horsi prijem nez muj predchozi mobil Nokia E52, ale staci jedna carka a WiFi drzi a nevypadava. Taky jedu jen pres WiFi, datovy pausal nemam
- skrabance - pouzivam RADSi folii BRANDO, nekteri pisi, ze mensi skrabance po mesici meli, takze foli. Folii doporucuji LESKLOU
● HP ProBook 470 (17.3"), Intel Core i5-4200M, 8GB DDR3, AMD Radeon HD 8750M/2GB, 750GB disk, Win10
● Asus Eee 901 Black, 2GB DDR2 667MHz CL5, 4+8GB SSD, 16GB SDHC class 6, WinXP Home
● Huawei P8
sejvi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka