HTC Desire S

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod s-u-l-i 7. 4. 2011 15:28

co by ste brali radsi ....HTC desire S nebo HTC incredible S ?? kdyz sou upe stejny
s-u-l-i
Junior

Odeslat příspěvekod sajo 7. 4. 2011 16:08

Ahoj. Ktory je lepsi HTC Desire S alebo dvojjadrovy LG Optimus 2X. Su niekde nejake rychlostne testy?
sajo
Junior

Odeslat příspěvekod Myath 7. 4. 2011 16:31

: s-u-l-i Asi ten, který se mi líbí víc :D
Myath
Junior

Odeslat příspěvekod s-u-l-i 7. 4. 2011 17:16

jasne :D ale podle vybavy....kterou maj skoro stejnou.....del bys prednost 8 Mpx a 4 palcovýmu displeji pred 5 Mpx a 3,7 palcovýmu displeji ?
s-u-l-i
Junior

Odeslat příspěvekod flshman 8. 4. 2011 09:19

to Higgi:Dík,takže je to jako u mého diamonda 2,prostě hlídat HTC.com ;-)
Ten android market je přístupnej i přes PC (aplikaci nahrát po USB kabelu),nebo jenom v mobilu?

Jinak už mě ho DPDčko ze Sunnysoftu veze,tak uvidíme :-)

-- 8. 4. 2011 10:46 --

to s-u-l-i:No,pokud se ti líbí design incrediblu a nevadí ti plast vzadu,vezmi ten.
Já jsem dal raději přednost kovu,ikdyž design icrediblu se mě i celkem líbí.
Cowon J3 + BRAINWAVZ Alpha Pro
Fiio E17 Alpen + Shure SRH440
Apple iPad Air + Cowon SP2
flshman
Junior

Odeslat příspěvekod Nefandos 8. 4. 2011 11:52

Zdravím, chci si v nejbližších dnech pořídit tenhle foun, ale nechci ho nosit jen tak po kapsách a tak mě zajímá jestli už se někde dají sehnat pouzdra a ochranné fólie pro tenhle model.
Já jsem zatím na netu nic nenašel a tak budu rád za každý tip od vás.
Předem díky!
Nefandos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flshman 9. 4. 2011 19:22

chci se ještě zeptat,dají se v androidu řadit ručně ikony v seznamu aplikací,já tam vydím jen řazení podle abecedy/nejstarší-nejnovější.
Zajímalo by mě jestly se stím dá i nějak ručně hýbat,abych si každou dal kam já sám chci.dík
Cowon J3 + BRAINWAVZ Alpha Pro
Fiio E17 Alpen + Shure SRH440
Apple iPad Air + Cowon SP2
flshman
Junior

Odeslat příspěvekod JamesLurk 9. 4. 2011 20:15

Nefandos píše:Zdravím, chci si v nejbližších dnech pořídit tenhle foun, ale nechci ho nosit jen tak po kapsách a tak mě zajímá jestli už se někde dají sehnat pouzdra a ochranné fólie pro tenhle model.
Předem díky!

Přímo v HTC jsem si k telefonu rovnou vzal HTC S520, naprosto parádní pouzdro. Je to v doporučeném příslušenoství i na webu HTC. Fólie nevim, zatim tam žádnou dávat nebudu.
Alcatel OT302 -> Nokia 3330 -> Nokia 3650 -> Nokia N73ME -> Nokia E51 > Nokia E52, Nokia C7, HTC Desire S -> Samsung Galaxy S4 -> Galaxy S6 Edge+ -> Galaxy S7 Edge -> Galaxy S9+
JamesLurk
Junior

Odeslat příspěvekod stodynka 9. 4. 2011 21:08

Vypadá hezky, ale mohl by stát méně. Přemýšlím jestli jít právě do něj nebo do LG Optimus 2X.

Taky mám ještě pár dotazů k fotoaparátu. Mohl by sem někdo dát prosím nějaké neupravené fotografie? Taky by mě zajímalo jak to je se stabilizací? Jestli dioda moc nepřepaluje fotky?
stodynka
Junior

Odeslat příspěvekod troglodites 11. 4. 2011 09:24

Zdravím, mám prvně HTC a taky android...chci se prosím zeptat, jak se dají dělat "ALBA", abych mohl snadněji třídit fotografie. V tel. jsou předinstalované dvě alba a nijak neumím přijít na to, jak si tam vložit další... Taky jsem nepřišel na to, jak zjistit, kam foťák ukládá fotky, zda do tel. a nebo na kartu..případně, jak pak kopírovat foto z tel. na kartu..? Předem všem moooc děkuji!!! :-)
Tak ty ALBA zvládám díky super zdarma programu "Galerie ++". Alba vytvořím přes počítač a uložím na kartu..a "Galerie ++" je vidí! :-) Přes komp jsem zjistil i to, že foťák ukládá na kartu.
Naposledy upravil troglodites dne 12. 4. 2011 07:40, celkově upraveno 2
troglodites
Junior

Odeslat příspěvekod Nefandos 11. 4. 2011 09:53

JamesLurk píše:
Nefandos píše:Zdravím, chci si v nejbližších dnech pořídit tenhle foun, ale nechci ho nosit jen tak po kapsách a tak mě zajímá jestli už se někde dají sehnat pouzdra a ochranné fólie pro tenhle model.
Předem díky!

Přímo v HTC jsem si k telefonu rovnou vzal HTC S520, naprosto parádní pouzdro. Je to v doporučeném příslušenoství i na webu HTC. Fólie nevim, zatim tam žádnou dávat nebudu.

Díky! Tohle pouzdro si pořídím vypadá dobře.
Ochranné fólie jsem zahlídl na Aukru http://aukro.cz/2x-ochranna-folie-na-di ... 77929.html Otázka je jaké jsou kvality.
Aukce už sice skončila, ale snad obchodník vystaví znovu.
Nefandos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JamesLurk 12. 4. 2011 11:29

Mam tady takovej nesmyslnej problém.
Když v konverzaci píšu sms, překlepnu se a chci poslední znak klasicky backspacem vymazat, telefon znak nesmaže a místo toho skočí do okna "smazat dle výběru", kde můžu vybrat a odstranit jednotlivé zprávy v konverzaci. Nevim jestli je to nějakym nastavením či co, ale už mě to otravuje. Stává se to většinou jen při prvním pokusu o smazání znaku, pak už ne. Bug?

//edit - Někdo se tady možná ptal na kvalitu zvuku z přehrávače. Rozsedl jsem si svůj Cowon iAudio 9, tak teď zatim používám telefon a ten zvuk mi přišel hroznej, ale teď jsem zapnul Cowon a zase mi přišel divnej ten Cowon, kterej jsem měl jinak nastavenej, takže subjektivně objektivně to vlastně nehraje zase tak špatně a dokonce ten výstup krásně utáhne i moje Technics RP-DH 1200 který mam na uplně jiný účely než poslech z telefonu nebo MP3 playeru, takže smekám.
Alcatel OT302 -> Nokia 3330 -> Nokia 3650 -> Nokia N73ME -> Nokia E51 > Nokia E52, Nokia C7, HTC Desire S -> Samsung Galaxy S4 -> Galaxy S6 Edge+ -> Galaxy S7 Edge -> Galaxy S9+
JamesLurk
Junior

Odeslat příspěvekod DiaJee 12. 4. 2011 15:53

Bude tam pasovat folie z normáního Desire?
DiaJee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mytrix 14. 4. 2011 15:45

Nefandos píše:Ochranné fólie jsem zahlídl na Aukru http://aukro.cz/2x-ochranna-folie-na-di ... 77929.html Otázka je jaké jsou kvality.

Problem techto levnych folii je ten, ze jsou prilis tenke. Coz by ani tolik nevadilo, ale je prakticky nemozne je aplikovat na displej bez publinek ci podobnych veci. Uz to byl problem i dat i na obyc telefon, natoz na takovou velkou plochu. Za folii se opravdu vyplati priplatit, je to dost znat.

-- 14. 4. 2011 17:06 --

A ještě by mě zajímalo, neví někdo, kdy bude Desire S dostupný u Vodafonu? Na eshopu mají napsáno, že není dostupný. Byl jsem se ptát na prodejně jedné a tam mi borec řekl, že jej ještě vůbec nedostali. Jako ormálně bych vydržel, ale utopil jsem nedopatřením svůj starej mobil (HTC Diamond2) a jsem defacto bez telefonu..
mytrix
Junior

Odeslat příspěvekod JamesLurk 14. 4. 2011 22:00

Může prosim někdo ověřit ten softwarovej problém při psaní zpráv? Ještě dodám že ten problém se děje jen při landscape klávesnici. Stisknu backspace a nabídka skočí ke smazání zpráv, místo toho aby se smazal ten znak.
JamesLurk
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka