HTC Tattoo vs. HTC Wildfire

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Luckyghost 30. 12. 2010 18:26

Po delší době jsem zase zauvažoval o PDA. Koukal jsem že je dodnes v nabídce Tattoo za nepatrně nižší cenu jak Wildfire. Tattoo se mi trochu víc líbí vzhledově. jinak to až na starší OS vypadá takřka shodně. Jsou to porovnatelné přístroje, nebo je novější Wildfire lepší.

http://www.htc.com/cz/product/tattoo/specification.html
http://www.htc.com/cz/product/wildfire/ ... ation.html
Luckyghost
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 12. 2010 18:27

Mají špatné displeje. Uveď požadavky, zadej cenu a mrkni na LG Optimus One
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Luckyghost 30. 12. 2010 18:40

Je mi jasné že 240x320 nikomu dech nevyrazí. Mám to na svém součastném MT který má display poloviční velikosti. Ještě bych skousnul nějakej Samsung, nebo cokoli jiného ale ke značce LG mám osobní odpor.
Luckyghost
Junior

Odeslat příspěvekod 007ToMMaS 31. 12. 2010 00:55

som vlastníkom wildfire a to rozlíšenie mi vôbec nevadí... dobre sa na tom pozerajú stranky atď... som sním spokojný :)
007ToMMaS
Junior

Odeslat příspěvekod dawe 18. 1. 2011 01:15

Tak pokud se rozhoduješ mezi těmahle dvěma, tak je to jasné - pro wildfire mluví téměř vše - včetně toho, že na něj je Froyo. Ale ten Optimus One taky není k zahození, je ve všem lepší, je snad i levnější, jen je to takový "pádlo", wildfire je příjemnější. A nebo jít pak o řád výš - HTC Gratia, Motorola Defy, HTC Desire.
Cao Dawe
dawe
Junior

Odeslat příspěvekod 007ToMMaS 18. 1. 2011 22:17

si myslím že nemá moc veľký rozpočet... tak sa preto pýtal na Wildfire a na Tatoo...
007ToMMaS
Junior

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 18. 1. 2011 23:10

Já jsem (přes onen "osobní odpor") pro LG Optimus One. Není mu co vyčíst. Kvalitní displej vzhledem k ceně, dostatek RAM, Android 2.2 Froyo, silná GPU na hry. Každopádně HTC Tatoo by vyřadil úplně. Vzhledem k jeho ceně nemá oproti výše zmíněným co nabídnout a má jen 1.6, což už je vážně na hraně.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod matesklep 18. 1. 2011 23:57

Tuším, že to tattoo kromě Androida 1.6 má ještě rezistivní displej. Wilda ho má samozřejmě kapacitní. Navíc je na něj lepší podpora na forech apod. Prostě Tattoo nebrat, je to starý model, který se už dávno měl přestat prodávat... To raděj Voda 845 když už, ten má aspoň Android 2.1.
matesklep
Kolemjdoucí