Vodafone 945

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Gorakhal 29. 12. 2010 15:31

zip123: no přávě aby někdo nezkoumal ty aplikace, každej se snaží u záruky najít cokoliv :D

-- 29. 12. 2010 15:42 --

První hra, co mně nešla kvůli rozlišení - Dungeon hunter - nedosáhl jsem na ovládací prvky v menu, resp to po mne chtělo něco dotáhnout a nemohl jsem to potvrdit.
Alcatel OT 302 - Siemens A50 - Siemens CX70 - Siemens C75 - SE K330 - Vodafone 945 - LG P500 Optimus One - Lenovo A660
Gorakhal
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 29. 12. 2010 15:53

zip123 píše:Ten z4root když spustíš

Jak jej na Windows, eventuálně v telefonu spustím? Nějaký postup pro lamu?
Vzhledem k nárůstu náctileté pubertální komunity a nedostatku nebo nezájmu správců fóra se již zúčastňuji pouze diskusních vláken na úrovni. Urážlivé a jinak nevhodné příspěvky tedy ignoruji. Děkuji za pochopení.
Raziel-CZ
Junior

Odeslat příspěvekod zip123 29. 12. 2010 18:16

Gorakhal: udělej si zálohu těch dem, předpokládám že to bude mezi private apps (soubory apk) neb přes nějaký zálohovací program, a kdyby se něco pokazilo (něco co nezávisí na provozu firmwaru :D) před reklamací je nahodíš zpět. Jinak ten dočasný root dobrý především na zálohu všeho, co normálně nejde..... U VFN 845 byl jeden update firmware, který by případně všechny změny smazal a uvedl tel do původního stavu, takže tam se tohle řešit nemuselo...

Raziel:to ve winech nespustíš. Ten apk balíček normálně hoď kamkoliv na kartu, v telefonu najdeš přes souborový manager a spustíš, nainstaluje se a máš jí jako app v menu. Uvidíš jestli to půjde nebo nepůjde, nejdřív zkus vygooglit, jestli už to někdo nezkoušel...

edit: umí tenhle telefon vlastně multitouch?
Alcatel OT302 -> Siemens A55 -> SE K300i -> SE W800i -> SE P1i -> SE T303 - > SE C510 -> VDFN 845 -> SE Xperia X8 -> SE Xperia X10mp -> SE Xperia Ray -> SE Xperia Arc S -> Sony XZ
zip123
Junior

Odeslat příspěvekod Gorakhal 30. 12. 2010 18:33

zip: umí, ale reálně ho využívám jen u prohlížení fotek a internetu
Alcatel OT 302 - Siemens A50 - Siemens CX70 - Siemens C75 - SE K330 - Vodafone 945 - LG P500 Optimus One - Lenovo A660
Gorakhal
Junior

Odeslat příspěvekod Ramicek 2. 1. 2011 10:52

Gorakhal:
Prosím tě jak jsi dělal ty benchmarky, např Neocore benchmark, zkus to prosím ještě jednou a měj celou dobu prst na displeji. Třeba LG OO hodí hodnotu 44 jak jsi psal, ale když mají lidi celou dobu prst na displeji, tak jim dost klesne. (Nechce se mi hledat o kolik, ale myslím že 22-25 mají).

Děkuji za pokus :-)
JInak povedlo se Vám už rozchodit LEDKU jako baterku? a co výdrž?
Ramicek
Junior

Odeslat příspěvekod Gorakhal 2. 1. 2011 12:36

40.6 :)
Ale to bude opravdu jen tím nízkým rozlišením, celkově výkon není úchvatný :)
baterku jsem neřešil a výdrž nic moc, nabíjím tak každé dva dny, někdy i každý den dle aktivit
Gorakhal
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 2. 1. 2011 20:48

Tak je mi to už jedno, telefon jsem vrátil, dost mě zklamal. A mám teď Nokii C5 a spokojenost. Tak jen pro inspiraci a info. Fakt škoda...
Vzhledem k nárůstu náctileté pubertální komunity a nedostatku nebo nezájmu správců fóra se již zúčastňuji pouze diskusních vláken na úrovni. Urážlivé a jinak nevhodné příspěvky tedy ignoruji. Děkuji za pochopení.
Raziel-CZ
Junior

Odeslat příspěvekod Gorakhal 2. 1. 2011 21:09

Já si to ještě rozmýšlím, vlastně od toho telefonu zas tak moc nepotřebuju, ale mohl jsem si vzít rovnou Optimus one mno :)
Gorakhal
Junior

Odeslat příspěvekod AmiMaty 5. 1. 2011 20:09

Pár věcí, co jsem opravdu nečekal:
Neni poutko na pověšení (takže ho asi brzo někde ztratim).
U kontaktů neni položka narozeniny (to měl už můj starej Siemens).
V seznamu SMS neni možnost vícenásobnýho výběru (netušim, jak budu třídit SMS).
A samostatnej čudlík pro hledání na Googlu, ten jenom nechápu.
AmiMaty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gorakhal 6. 1. 2011 18:22

Tak jsem zjistil první problém, který mně opravdu vadí - budík si budí jak se mu zachce. Že nesmím mít telefon vypnutý - to už vím. Ale i každé druhé ráno nezvoní. Začíná mě to hodně štvát, možná snad nějaká externí aplikace půjde lépe.

edit: Tak alarm xtreme snad funguje dobře :-))
Gorakhal
Junior

Odeslat příspěvekod Mafa 7. 1. 2011 12:23

Tak s budíkem problém nemám. Ten mi zvoní. Ale celkově mě telefon zklamal. Nikde nemužu najít jak si nastavím na sms a zvonění svoje zvuky. Fotky teda taky nic moc kvalita. To už Samsung U900 Soul má lepší fotky. Na dotek je reakce velmi dobrá. To Samsung Star ten mi zas na dotek reagoval dost spatne. A maly rámeček na sms mi taky dost vadí.
Mafa
Junior

Odeslat příspěvekod Gorakhal 7. 1. 2011 12:45

Zvonění je normálně pod nastavením zvuku, ne? :)
SMS pod notifications - ale tam je problém, že jdou nastavit jen defaultní tóny. S tím nemá problém jen tenhle telefon - stáhni si na to aplikaci ringdroid, může ti nastavit
na notifactions či alarm cokoliv.

edit: pokud chceš nějakou písničku z SDkarty, tak to můžeš udělat přes správce souborů :)
Gorakhal
Junior

Odeslat příspěvekod zip123 7. 1. 2011 13:41

Myslím, že to jde i tak, že na kartu nahraješ svoje mp3 do složek ringtones a notifications, asi by to chtělo ověřit přes google. Já osobně na to používám aplikaci RingoPro, má i různé druhy vibrací, každému kontaktu můžeš přiřadit unikátní zvonění, vibraci, oznámení atp...

Btw, koukal jsem na youtube, kde je 945 a 3D hry, a docela slušný musím říct. Moje 845ka by si v tom asi ani neškrtlau. Podle mě u ní totiž zapomněli na grafický akcelerátor, kdežto u ZTE ne...
Alcatel OT302 -> Siemens A55 -> SE K300i -> SE W800i -> SE P1i -> SE T303 - > SE C510 -> VDFN 845 -> SE Xperia X8 -> SE Xperia X10mp -> SE Xperia Ray -> SE Xperia Arc S -> Sony XZ
zip123
Junior

Odeslat příspěvekod Gorakhal 7. 1. 2011 14:47

zip123 píše:Podle mě u ní totiž zapomněli na grafický akcelerátor, kdežto u ZTE ne...

Jo, 4 fps v neocoru u 845ky to celkem naznačují :)

Dle QuadrandStandard tu je GPU Qualcomm Adreno - OpenGL ES-CM 1.1.
Výpis:
2 texture units
max texture size 1024
max lights 8

(neposoudím, ale laickým okem to nevypadá jako nějaká bomba :)

VBO: supported
Frame buffers: unsuported
Cube maps: supported
Texture combiners: supported
DOT3 combiner: supported
Crossbar combiner: supported

Ale stejně je to s tímhle rozlišením fuk, jsem rád, že pustím TurboFly 3D atd :))

----

A jinak s GPS jsem zatím docela spokojený, lovím s tím kešky celkem bez problémů :)
Naposledy upravil Gorakhal dne 7. 1. 2011 14:52, celkově upraveno 1
Gorakhal
Junior

Odeslat příspěvekod Ramicek 7. 1. 2011 14:52

zip123: Ano máš pravdu. Svoje tony si musíš nahrát na kartu do těch složek. A pak máš vlastní tony i jako zvonění, sms, nebo budík..
Ramicek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka