Leo nebo Desire?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod pvobo 19. 9. 2010 20:39

Zdravim, rozhoduji se o dalsim mobilu a premyslim nad HTC Leo a Desire.
Podle recenzi co jsem nasel to vypada ze uroven obou pristroju bude podobna, i kdyz rozdily tu jsou. Musim uvest ze s Androidem zatim zadnou zkusenost nemam, i kdyz mi tenhle system prijde zajimavy (a nejspis zustane jediny pouzitelny pote, co se ve velkem rozmuze WM7).
V soucasnosti pouzivam Raphaela (TouchPro) s vyladenou WM6.5 ROM z XDA-Developers. Cinnost kterou provozuji nejcasteji je cteni e-booku (AllReader), sem tam si pustim film (CorePlayer), obcas zapnu navigaci (iGo), z komunikaci vestaveny mailklient, Skype a QIP. Zcela vyjimecne i nekomu zavolam nebo napisu SMS.
Poradi nekdo jak se rozhodnout? Vim ze oboji ma neco do sebe, tusim ze prechod k Androidu pro mne bude driv nebo pozdeji nevyhnutelny, ale ted jeste neni nezbytny.
pvobo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 19. 9. 2010 21:54

prechod na android pro tebe bude casove velka investice na zprovozneni a nalezeni vyhovujicich sluzeb na nove platforme. kup leo (hd2?) a bud v klidu a uzivej zivot s lidmi nebo praci, a ne u pocitace pri hledani programu.

a jeste jinak: pisu to vsude. Wm = maly pocitac v kapse se vsemi vyhodami a nevyhodami jako osobni pc (vykon ne samozr.). ostatni= jen funkcejsi telefony.

-- 19 zář 2010 23:00 --

a jeste neco: tusis spatne. viz podpis.

-- 19 zář 2010 23:01 --

co bude za dva roky az stavajici pristroj doslouzi, me ted nezajima.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior

Odeslat příspěvekod miczk 24. 9. 2010 17:09

WM ti nepřináší nic revolučního, Android je rychle rozvíjející progresivní platforma, která ti toho nabídne rozhodně více, než starý WM 6.5, když už WM tak si počkej na 7ku, 6.5 je už výběhovka...
miczk
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 9. 2010 17:13

audis píše:kup leo (hd2?) a bud v klidu a uzivej zivot s lidmi nebo praci, a ne u pocitace pri hledani programu.

co bude za dva roky az stavajici pristroj doslouzi, me ted nezajima.

S tím počítačem a hledáním to sedí spíš na WM.

Kup Androida
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod audis 24. 9. 2010 17:17

seter: jo, však on už programy na WM našel a víc hledat dál nepotřebuje.
audis
Junior

Odeslat příspěvekod Critter Critter 25. 9. 2010 20:46

Po přečtení tvých požadavků se taky přikláním k HD2. Zvláště pak přechod na Android, nebude zcela prost různých zádrhelů.
HTC HD2
Fujitsu Siemens ESPRIMO Mobile M9400
Critter Critter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JanHavlicek 8. 10. 2010 16:42

WM 6.5 je už vymírající platforma, nové programy už se ani neobjevují (ani nové verze těch starých), podle mě je Desire jasná volba...

Navíc nepoužíváš tolik věcí na to, abys měl s přechodem nějaké problémy. Kecálky na ICQ a přehrávače filmů najdeš všude hned.
JanHavlicek
Junior

Odeslat příspěvekod audis 8. 10. 2010 19:16

JanHavlicek píše:WM 6.5 je už vymírající platforma, nové programy už se ani neobjevují (ani nové verze těch starých),

nesmysl. :oboze :oboze :oboze :oboze :oboze :oboze
audis
Junior

Odeslat příspěvekod miczk 9. 10. 2010 20:49

Pravda, WM6.5 je uz mrtva platforma, desire je super, jde na nem vse na co vzpomenes.

Sent from my HTC Desire
miczk
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 23. 10. 2010 20:50

Bohuzel je tomu tak,vice jak 6 let jsem preferoval WM,ale bohuzel tato platforma pomalu odumira.
Navic 6.5 zadny velky prinos neprinesly..
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod audis 23. 10. 2010 23:55

Amen.
audis
Junior

Odeslat příspěvekod JoxY 24. 10. 2010 01:47

To nemozete mysliet vazne, ze windows 6.5.3 je uz mrtva platforma, to nesledujete vobec XDA-Developers ? Denne nove "cooked" ROMky, appz, tweaky...preto je ta platforma mrtva, lebo na nu niesu take hry, ako na ostatne platformy ? :D Viem, ze je to hlupe, ale to mi z toho vychadza. A mimoto, ked si clovek kupi HTC HD2 so Sensom, ma hotovy telefon, ktory ma vsetko, co sa len uzivatelovi zaziada. Jediny dovod, preco by som osobne bral Desire je asi ten, ze HD2 ma na moj vkus velke rozmery a potrebujem rozsirit svoj obzor co sa tyka OS, kedze som velky fanusik mobilov a je to moje hobby hrajkat sa s telefonmi :-). Rychlost a pohodlnost systemu je v oboch pripadoch na vysokej urovni, reakcie v podstate okamzite. No a preco HD2 ? Dual LED na fotaku (je poznat rozdiel), Sense na WM vyzera o triedu lepsie ako na Androide. Perfektny internet browsing vdaka, 4,3 displeju a samozrejme plnohodnotna navigacia. Lebo ked si clovek pusti stranku na telefone a pri landscape rezime nemusi scrollovat do bocnych stran a este pri tom ani zoomovat, tak to je uplne lahodne. Pre tych, ktori nadavaju na HD2...treba si sem-tam aj ROMku aktualizovat, je na to aj navod a zaberie to polhodinu casu :D
JoxY
Junior