HTC Desire Z

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Zelych 24. 4. 2012 23:54

Zdravim, mel bych dotaz.
Pokud pisu na Zetku mail na HW klavesnici, tak se mi prakticky pod kazdym slovem delaji cervene tecky - neco jako kontrola pravopisu ve Wordu. Bohuzel se kontrola provadi podle anglickeho slovniku. Nevite nekdo jak nastavit cesky slovnik, nebo onu "kontrolu" vypnout? Kdyz se dostanu do nastaveni HW klavesnice (Fn+mezernik) tak tem je pouze anglictina, nedala by se tam nejak nacpat i cestina?
Samsung Galaxy Note II & Nokia Lumia 520
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi 2002
Zelych
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pajjoun 25. 4. 2012 00:14

Já to vyřešil alternativní klávesnicí, která má i českej slovník a upravuje možnosti psaní háčků bez displeje a celkově nabízí víc nastavení než vestavěná. Jedná se o Smart Keybord (pro).
TS
Pajjoun
Junior

Odeslat příspěvekod gogospk 28. 4. 2012 14:39

Na svém HTC Desire "Z" jsem doposud nepřišel na to, jak nastavit, aby se mi po vysunutí klávesnice aktivovalo její podsvětlení. Protože je na ní bez podsvětlení celkem prd vidět, řeším to tak, že palcem levé ruky zastiňuji čidlo regulující jas displeje a pravou píši. Opravdu nechápu, proč se telefon takto chová. Přitom mám automatickou regulaci jasu displeje vypnutou .....
gogospk
Junior

Odeslat příspěvekod Zelych 28. 4. 2012 18:54

Ja s tim problem nemam, naopak mi to prijde dobry, ze se setri bateka setri, kdyz je dostatek svetla.
Ja mel zase problemy s automatickou regulaci jasu displeje. Vyresil jsem to programkem Custom Auto brigtness a klavesnice mi sviti i za dostatku svetla (asi kdyz mam jas pod 50%)
Tak to kdyztak zkus take poresit pres tento programek.
Zelych
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zelych 30. 4. 2012 23:26

kymlalu píše:Ahoj, tenhle telefon je jednim z mejch favoritů, ale trápí mě pár věcí. Dostane Sense 3? S tim, že oficiální cestou nedostane ICS jsem se smířil, ale 2.3.5. + to nový Sense bych v tomhle telefonu viděl opravdu rád. Akorát sem nikde nenašel, jestli to plánujou. Netuší někdo z vás?

Tak jsem se vcera pustil do zkouseni ruznych ROMek. Mel jsem jednu 2.3.5 se Sense 3.5 a docela v pohode, nebyla sice tak svizna jako ILWT, ale zase tam jsou ty bonusy od HTC.
Ted zkousim Sense 4 s ICS a je zhruba stejne rychla jako ta se Sense 3.5, dokonce mozna i o neco rychlejsi. Bohuzel v ni nejde fotak.
Vcera jsem zkousel jeste jednu ICS (CM9) a tam fotak jakymsi zahadnym zpusobem fungoval - prvni fotka cerny hledacek, ale ty dalsi pak uz sli delat normalne.
Zelych
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zelych 20. 7. 2012 03:59

Jen pro info. Na naše Zetka se na XDA objevila ROM s Jelly Bean 4.1.1 a zda se byt prudce pouzitelna - vcene fotaku!

EDIT: Tak ráno jsem zjistil, že je problém s telefonem. Po vytočení čísla do pár vteřin spadne signál. :-(
Zelych
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stichy 23. 8. 2012 22:47

Takže jak jsi dopadl s JB 4.1.1. ? já jen jestli to mám začít stahovat ? Díky za info
stichy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zelych 24. 8. 2012 23:00

Ten prispevek, na ktery jsi reagoval se vztahoval k buildu 16, vcera vysla verze 77, ktera uz je skoro dokonala. Jen obcas trochu zlobi prehravani videa. Pry by na to melo stacit vypnout HW vrstvy, ale me to nejak nezabiralo. Takze pokud ti na videu nesejde, tak to klidne zkus. Fotak i nahravani videa funguji.
Jinak mi JB v nekterych situacich prijde sviznejsi jak ICS (Mimicry)
Jeste tak 3 buildy, a mohla by byt venku finalni verze pro kazdodenni pouzitvani. ;-)
Zelych
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondrasz 15. 9. 2012 16:47

Zelych navyšoval sis pracovní frekvenci CPU nebo jí máš nastavenou na původní?
Ondrasz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zelych 16. 9. 2012 09:03

Nechal jsem tam tu, ktera byla v ROM, ta byla v rozsahu 334-1024MHz. U nekterych buildu dokonce az na byl strop nastaven na 1200 a u jedne dokonce na 1400!
Bohužel i kdyz jsem ji snizil, tak se po chvili vratila hodnota zpatky.
Zelych
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondrasz 26. 9. 2012 13:31

Jak jste spokojeni s večerníma fotkama? Zjistil jsem, že při nedostatku světla i s použitím blesku fotky za moc nestojí. Jsou neostré a buď přepálené nebo tmavé.
Podle mě to, ale bude vlastnosti foťáku jako takového...
Ondrasz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zelych 26. 9. 2012 13:56

Ono jsem zjistil, ze celkem zalezi na ROM, nejlepsi fotky mi porizovala asi ILWT ROM -CM7.2.
Osobne nemuzu uplne kvalitu fotek hodnotit, protoze mam ne vylozene poskrabane, ale castecne setrenou nejakou vrstvu z kryciho sklicka, takze kdyz za jasneho dne fotim svetle objekty, tak okolo nich je takova jako mlha.
Zelych
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondrasz 26. 9. 2012 14:04

Tak to já jsem moc zlepšení u těch v noci se změnou ROM nezaregistroval. Ty denní jsou hodně slušné a kvalitní, ale ty večer bída...
Ondrasz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zelych 30. 9. 2012 22:05

Ted jedu druhy den na Jelly bean a nocni foceni tam je opravdu divne - uzaverka je divne nacasovana - nekdy je fotka uplne cerna, takze se snimek ulozi az po zhasnuti blesku, nebo pred jeho rozsvicenim, jindy jsou naopak hodne prepalene, hlavne u fotek do cca pul metru, a dokonce nekdy mam pulku forky cernou a pulku v podstate normalni (vzdalenost cca metr a pul)
Zelych
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommygun123 5. 11. 2012 15:00

Ahoj, dnes jsem narazil na zajimavou nabidku, myslim ze to musi byt pod nakupem, hned jsem si jednu koupil
http://www.sunnysoft.cz/zbozi/160PMU-00 ... krytu.html

Tak jestli potrebujete baterku mate o cem premyslet

T.
tommygun123
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka