HTC Desire Z

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Firestone 8. 7. 2011 12:23

Já na něm jedu (CyanogenMod) a bez žádných problémů. U foťáku mně přijde, že se lehce ztratil "zelený" nádech, jinak nic zásadního nepozoruji.
Konstrukce zatím drží dobře (cca po 1/2 roku provozu), s tím vysouváním v posteli problém nemívám, ale bude to úhlu, jak ho při ležení držíš. Já s tím problém nemívávám... ale jde o ZASOUVÁNÍ, "sám od sebe" se mně teda rozhodně nevysouvá.
HTC Desire Z (Vdf) | Nokia 6230i (Vdf) | Huawei E160 (O2) | ASUS Eee 1000H | rockstable Intel Core 2 Duo@3150 MHz | Ultimate Ears SuperFi 5 Pro@iAUDIO i7
Firestone
Junior

Odeslat příspěvekod stodynka 9. 7. 2011 21:16

ale já myslím když mám klávesnici vysunutou, tak mi pada ten displej dolu
stodynka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Firestone 9. 7. 2011 22:34

Jo o tom jsem psal -- nemívám s tím problém, když si to správně chytnu.
HTC Desire Z (Vdf) | Nokia 6230i (Vdf) | Huawei E160 (O2) | ASUS Eee 1000H | rockstable Intel Core 2 Duo@3150 MHz | Ultimate Ears SuperFi 5 Pro@iAUDIO i7
Firestone
Junior

Odeslat příspěvekod Verxes 18. 7. 2011 22:14

Zdravím všechny majitele Desire Z, mám dotaz: používáte Bluetooth Handsfree? Vybírám nějaké HF Sluchátko do auta - pro občasné volání, když mi sem tam někdo zavolá - abych si jen strčil sluchátko na ucho, máčknul tlačítko pro příjem a telefonoval.. Jenže netuším jak je na tom HTC Desire Z s kompatibilitou různých HF - máte některá odzkoušená, která 100% půjdou? Chci něco cca kolem 500Kč. Díky za rady
Verxes
Junior

Odeslat příspěvekod Lucky-x 21. 7. 2011 09:32

Jak je to s tou predikcí textu při použití HW klávesnice? díky
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stodynka 22. 7. 2011 00:19

Verxes: vsechny sluchatka s podporou A2DP by mel telefon podporovat.

Lucky-x: podle me zalezi jestli si ji zapnes ci nikoliv. Zalezi take na klavesnici kterou mas doinstalovanou
stodynka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuca93 22. 7. 2011 16:51

ahoj chtěl bych se zeptat jetly někomu spadl Desire Z na zem jak je na tom poté klávesnice?
kuca93
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stodynka 25. 7. 2011 15:45

Ahoj mam 10 mesicni holcicku, tak si to dokazes predstavit. Telefon stale ok.
stodynka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnsink 2. 8. 2011 22:00

Zdravím všechny, mám v plánu si Desire Z koupit a zajímalo by mě, jak drží ten kryt displeje. Někde jsem viděl, že má dost vůli.
HAKUNA MATATA
johnsink
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka1111 10. 8. 2011 14:36

Co to je kryt displeje? Kryt baterky je naprosto skvěle udělaný. Je hliníkový a pro oddělání stačí posunout posuvníkem. Jednoduché a účinné. Vůli má tak akorát.
Jirka1111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod johnsink 10. 8. 2011 15:14

sorry, jsem ocas, samozřejmě jsem myslel kryt baterie
HAKUNA MATATA
johnsink
Junior

Odeslat příspěvekod stodynka 11. 8. 2011 12:13

s krytem baterky nemám problém
stodynka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bloodrider 23. 8. 2011 18:59

Ahoj, mam dotaz, dela se na displej nejaka folie (pripadne jakou doprucujete) nebo je displej "neposkrabatelny"? (nemam zadne zkusenosti s kapacitnim, tak nevim, jak je to konstrukcne odolne) Diky za odpoved...
Bloodrider
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stodynka 23. 8. 2011 19:15

Nejlepsi folie je primo od HTC maji je v Mobilpohotovosti. Je super a krasne prilne napoprve. Jinak odolnost ok.
stodynka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bloodrider 23. 8. 2011 20:33

Diky moc, zejtra pro ni zajdu, kdybych vedel, ze ji vyrabi primo HTC, tak bych ji koupil v obchode zaroven s telefonem... :)
Bloodrider
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků