HTC Wildfire (FAQ na první stránce)

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 4. 2011 10:01

Po delší době mě zase zlobí HTC :-( Předevčírem mě přišla od jedné osoby smska, která však od té doby chodí stále dokolečka s tím datem, kdy přišla poprvé.. příjde sama od sebe a nebo se často stává, že já sám odešlu někomu jinému sms a ona vzápětí dorazí.. Co s tím? Telefo jsem už zkoušel zapínat a vypínat..ale nic :grr:
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kar666 20. 4. 2011 13:32

tak imho za to muze operator. tohle se mi kdysi stalo u t-mobile a po pul roce chozeni jedne sms jsem si vzal jine cislo....
kar666
Junior

Odeslat příspěvekod fvs1 22. 4. 2011 16:57

Možná hloupý dotaz - nevíte k čemu všemu je u sluchátek (dodávaných s telefonem) tlačítko? Předpokládal jsem, že k příjmu a ukončení hovoru, ale někdy mi to spouští i hudbu. Nemáte k tomu někdo návod? Dík
fvs1
Junior

Odeslat příspěvekod Bzuker 25. 4. 2011 12:09

dva dotazy:

1) nezkoušel někdo na Wildu tohle HF od Sony Erricsonu? zajímalo by mě jestli funguje. http://www.huramobil.cz/bluetooth-mini- ... /dp-49649/

2) existují nějaké mapy, které aspoň částěčně fungují offline? stačilo by zobrazení aktuální polohy

Dík
Bzuker
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 25. 4. 2011 13:10

Zkus aplikaci Locus, v té si mapy můžeš stáhnout a pak používat offline.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jakub.cert 25. 4. 2011 22:54

zalezi na tom, jake mapy chces. na bitmapove mapy je dobry zmineny locu nebo orux maps, problem je krapet v tom, ze v novych verzich nejde (bez upravy) pouzivat vetsinu map. Pokud jde o vektorove mapy, pak jde pouzit mapdroyd ci osmdroid (ten umi snad i navigovat a vyhledavat ulice)
jakub.cert
Junior

Odeslat příspěvekod flaskaaa 29. 4. 2011 13:20

PRACH :((
Všiml jsem si, že po 3 tejdnech používání se mi vecpává prach to toho žlábku mezi displejem a zbytkem mobilu :( bojim se že za půl roku z toho bude katastrofa.

Nemáte zkušenosti někdo s nějakým igelitovým pouzdrem na Wildfire? Mám na mysli takové to pouzdro co zakryje vše, jen né displej... jestli na to něco sedí, tak aby to zabránilo prachu dostávat se pod disples. Případně nějaká fólie, která by zakryla celý displej i tu mezírku mezi displejem a zbytkem telefonu.

Díky moc!!!
flaskaaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kar666 29. 4. 2011 13:41

tak to nemuzu slouzit, tel mam od zari a tohle se mi nikdy nestalo
kar666
Junior

Odeslat příspěvekod dr._lukas 29. 4. 2011 14:16

Prach se dostává do každého telefonu ;-) Ale nemusíš mít strach pod displayem není.. tel mám od července
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod illis 29. 4. 2011 14:54

Ahoj,

prosím chtěl bych se zeptat jakou verzi navigace Sygic používáte ?
Používal jsem verzi 8.22, ale ta nefunguje tak jak má. Zkoušel jsem i verzi 8.24, ale ta neustále padá.

Co používáte vy ?
illis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 4. 2011 17:02

Co se obrátit na výrobce? Za tu cenu očekáváš, že to bude fungovat, ne?
Naposledy upravil seterwohipikule dne 29. 4. 2011 18:58, celkově upraveno 1
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flaskaaa 29. 4. 2011 17:56

illis píše:Ahoj,

prosím chtěl bych se zeptat jakou verzi navigace Sygic používáte ?
Používal jsem verzi 8.22, ale ta nefunguje tak jak má. Zkoušel jsem i verzi 8.24, ale ta neustále padá.

Co používáte vy ?



clovece, ja zkousel Sygic Aura demo a ono mi to vubec nejede :( ani se to nezapne... :?: :?: :?:

-- 29. 4. 2011 23:06 --

Rootnuti HTC s Androidem Froyo 2.2:

Bohužel HTC zablokovalo možnost rootnout si Android Froyo 2.2 :((
Kluci z unrevoked, který udělali předchozí verze rootovacích nástrojů zatim na HTC nepracujou :( takže nezbejvá než čekat čekat a čekat. Jediný co, že vydali ohlášení, že kdo má chuť má se jim ozvat kvůli spolupráci na rootovacim prográmku.

Takže čekam....
flaskaaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 4. 2011 07:54

Sygic mě po aktualizaci na android 2.2 také pořád hapruje..

seterwohipikule píše:Co se obrátit na výrobce? Za tu cenu očekáváš, že to bude fungovat, ne?


pokus o vtip, že :-D :-D

-- 30. 4. 2011 08:55 --

Navigon sice není tak propracovaný, ale funguje
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 4. 2011 10:23

Proč pokus o vtip? Ať se starají
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 30. 4. 2011 14:18

dr._lukas píše:Sygic mě po aktualizaci na android 2.2 také pořád hapruje..

seterwohipikule píše:Co se obrátit na výrobce? Za tu cenu očekáváš, že to bude fungovat, ne?


pokus o vtip, že :-D :-D

-- 30. 4. 2011 08:55 --

Navigon sice není tak propracovaný, ale funguje


Presne tak,co je na tom vtipneho.Navigaci jsi jiste zakoupil,sam mam Sygic zakoupeny a support funguje na jednicku.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků