HTC Wildfire (FAQ na první stránce)

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 10. 2010 11:35

:-) to je asi jak vzít místo olačky na ocasa ustřiženou rukavici :-) Miluju takové srovnávání.. :-) Pouze jsem dal nabídku, nikoho nenutím.. jen se ptal a já mu odpověděl, že má v šuplíku jeden nový, nerozbalený, s dokladem o zakoupení... u vietnamca obal nevyreklamuješ :-)
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 25. 10. 2010 11:50

Děláš, jako by byl můj předchozí příspěvek namířen proti tobě. Tak to ale myšleno nebylo, Jen jsem napsal možnou alternativu......
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 10. 2010 12:01

ok :-) budu se tlouct do hlavy a opakovat nebuď vztahovačný, nebuď vztahovačný :-)
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepcaod07 25. 10. 2010 16:52

Prosím o radu.... v poslední době mě nějak začalo zlobit stahování aplikací přes Market...aplikaci dám stáhnout, ale pořád se mi zobrazuje stahování neúspěšné...čím to může být? (stáhne se tak jedna aplikace z 10). Díky za radu.
pepcaod07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod norwan 25. 10. 2010 17:30

Info z HTC prodejny ohledně Froyo je takový, že bude pro nebrandovaný Wildfire a Legend začátkem měsíce.
norwan
Junior

Odeslat příspěvekod vejfukCZ 25. 10. 2010 17:44

Wildfire od T-mobilu je brandovany urcite, to se vi. Jak je ale s telefonem od Vodafonu? Ja jsem zadnou zmenu nezpozoroval.
hTC EVO 3D 2.3.4, hTC Wildfire Froyo
vejfukCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagano80 25. 10. 2010 18:17

vejfukCZ
mas pri spusteni mobilu na zacatku Logo Vodafone?pokud jo tak ho mas taky brandovanej jako T-Mobile ale je jasny ze operatori je brandovany maj a vyjadreni od T-Mobile je ze Froyo bude cca v pulce prosince viz odkaz na muj prispevek

viewtopic.php?p=7771965#p7771965
Naposledy upravil Nagano80 dne 25. 10. 2010 18:19, celkově upraveno 1
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nosiris 25. 10. 2010 18:17

jak sem psal výše je to poprvé co mám takovýto telefon... tak se zeptam asi blbe ,ale jak probíhá takový ubgrade z Androidu 2.1 na 2.2 ? je to vše automaticky nebo se o to musim nějak starat ?
nosiris
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagano80 25. 10. 2010 18:20

nosiris
musis si pak udelat sam kontrolu aktualizace pres mobil kdyz uz bude info o dostupnosti Froyo pro Wildfire
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dyzanel 25. 10. 2010 18:34

nosiris: kontrolu sám dělat nemusíš pokud máš v Menu -> Nastavení -> Info o telefonu -> Aktualizace systémového softwaru zaškrtnutou plánovanou kontrolu. Telefon sám v určitých intervalech (pokud jsi na konektivitě) kontroluje dostupnost nových aktualizací a v případě že bude něco nového tak tě to upozorní. Pokud se rozhodneš aktualizovat tak tě to upozorní na to, že telefon bude stahovat objemnější data a doporučí ti se připojit k wifi a nabít baterku. No a pak už to jde v podstatě samo. Aktualizace se stáhne, ty tam potvrdíš pár věcí, telefon se zrestartuje a mělo by to být.
Dyzanel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagano80 25. 10. 2010 18:47

Dyzanel
mam to tak nastavene ale aktualizaci mi to od T-Mobile nezjistilo dokud sem si to sam neaktualizoval a mam porad net zapnutej
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vejfukCZ 25. 10. 2010 18:51

Mam telefon od VF a zadny logo na zacatku prave nemam. Taky aktualizaci FW mi to nabidlo samo a nemusel sem cekat jako lidi kteri maji WF od T-mobilu az jim to T-mobile nabidne.
hTC EVO 3D 2.3.4, hTC Wildfire Froyo
vejfukCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dyzanel 25. 10. 2010 18:55

Nagano80: ten interval zjišťování nových aktualizací není každých 5 minut nebo každou hodinu, ale jednou za 14 dní. Je to proto aby se nepřetížily aktualizační servery v době kdy tam bude nějaká aktualizace, ale takhle se ta zátěž rozmělní do většího časového úseku.
Dyzanel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yello2 25. 10. 2010 18:57

pepcaod07 píše:v poslední době mě nějak začalo zlobit stahování aplikací přes Market...aplikaci dám stáhnout, ale pořád se mi zobrazuje stahování neúspěšné...


Taky jsem měl s pár aplikacemi podobné problémy, pomohlo menu>Nastavení>Aplikace>Správa aplikací>Market>Vymazat mezipaměť, pak odinstalovat problémové aplikace, znovu vymazat mezipaměť Marketu a znovu nainstalovat aplikace – možná by stačilo mazat mezipaměť jen jednou, kdo ví, takhle jsem to kdesi vyčetl a fungovalo.
Yello2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nagano80 25. 10. 2010 19:04

Dyzanel
dik
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků