HTC Wildfire (FAQ na první stránce)

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Lesina 5. 8. 2010 06:47

V červené barvě si ho chci koupit já, u Vodafone mi řekli, že bude až po sedmnáctém - objednala bych ho i jinde, ale cena mě přesvědčila, že si počkám.

Měla jsem ho naživo v ruce v šedivé - a nadchlo mě ovládání, i mobil na omak. Červenou jsem viděla jen maketu, ale doufám, že bude na mobilu stejná.
Lesina
Junior

Odeslat příspěvekod Ramicek 5. 8. 2010 07:27

Forum čtu pozorně, ale nenašel jsem tu jak si převedu kontakty z nokie do googlu? Nevíte někdo?
Jinak jsem rád, že ho zařadil do nabídky i VF(celkem mě překvapil, myslel jsem že to neudělá aby nekonkuroval 845), nevíte jestli tam je nějaká kustomizace?

Jen takový postřeh, zde se více mluví o Wildfiru a na jiném foru mi příjde že ho dost opomíjejí a že žije spíše forum o 845, zajímavé :-)
Ramicek
Junior

Odeslat příspěvekod Lihovec 5. 8. 2010 07:38

Zdravím všechny, jsem další štastný majitel HTC Wildfire. Včera jsem ho objednal na eshopu VF a dnes ráno přišel, takže naprostá spokojenost :-D
Lihovec
Junior

Odeslat příspěvekod Lesina 5. 8. 2010 07:39

Převod kontaktů také řeším - plus je potřebuji pořádně probrat a uspořádat. U leckoho mi chybí údaje, u nejbližších bych si chtěla přidat narozeniny, budu potřebovat rozdělit kontakty do skupin - ale rozhodně se mi to nechce dělat v mobilu. Ideální by bylo stáhnout adresář z nokie, upravit v ntb a pak přetáhnout do HTC už upravený.
Když se mi nechce toto dělat přes google (ani nevím jak) jsou nějaké možnosti? Na ntb mám linux, ale není problém se dostat na tuhle jednu akci ani k windows.

Docela bych ocenila rady od zkušenějších (a předem děkuji)
Lesina
Junior

Odeslat příspěvekod jendass 5. 8. 2010 08:10

Pomocí Google účtu to máš ale nejrychlejší a nejpřehlednější.
založíš si nějaký a můžeš ho začít časem využívat jako primární
jendass
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod andreizinha 5. 8. 2010 10:31

Linn_th píše:Ahojte,tak jsem včera podlehla a v o2 koupila bílý wildfire, ze kterého teď píšu. Všechno zatím šlape jak má a výdrž baterky je taky příkladná. Mám jen problém s přihlášenim k Facebooku: když zadám jméno a heslo, tak mi to po vteřince připojování vyhodí hlášku že služba není momentálně dostupná. Nepovedlo se mi s tím nic udělat:-( tak mám na vás prosbu jestli byste neporadili co je špatně. Předem diky a Wildfiru zdar!

Měla jsem s tímhle taky problém, chybička se vloudila, ale je pro ní řešení:)

Na normálním facebookovém profilu si v části zaměstnání aspoň do jednoho dej místo, kde jsi pracovala (Praha, Brno, Olomouc, prostě cokoli) a pak se zkus znovu přihlásit. Je to prostě bug a mně se to poté hned rozběhlo bez problémů. Návod mi našel kamarád na netu, já bych si to sama asi nevymyslela:)

Jinak telefon mám cca týden a zatím max. spokojenost, jenom se mi čas od času zasekne a zahlásí, že HTC Sense se zabrzdilo, ale to trvá chvilinku a pak se zase rozjede, takže nic dramatického.
andreizinha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 5. 8. 2010 11:10

Ahoj zdravim vas ze slunecneho Turecka.Zrovna pisu na wildfiru,na wifi funguje jak ma.Jedine co zde nejde je navigace sygic ani mapy google.
Koukam ze vodafone si pospisil,v utery me na infolince tvrdil,ze bude po sedmnactem.Ale co uz je fajn,ze se nam rodina wildfiristu rozrusta. :-D
dr._lukas
Junior

Odeslat příspěvekod mirek.www 5. 8. 2010 11:30

Lihovec píše:Zdravím všechny, jsem další štastný majitel HTC Wildfire. Včera jsem ho objednal na eshopu VF a dnes ráno přišel, takže naprostá spokojenost :-D

zajdu do Vodafonu, aby mi ho objednali na prodejnu, protože to s nima musím pořešit osobně co se týká paušálu apod.. Doufám, že během příštího týdne už sem vložím příspěvek z Wildu :-D

-- 5. 8. 2010 12:32 --

dr._lukas píše:Ahoj zdravim vas ze slunecneho Turecka.Zrovna pisu na wildfiru,na wifi funguje jak ma.Jedine co zde nejde je navigace sygic ani mapy google.
Koukam ze vodafone si pospisil,v utery me na infolince tvrdil,ze bude po sedmnactem.Ale co uz je fajn,ze se nam rodina wildfiristu rozrusta. :-D

Zdravím do Turecka a přeju hezkou dovolenou ;-)
Spálená grafika: FS Amilo Xi 2428 (R.I.P. 28.8.11) - 3,5roku
Nový notebook: SAMSUNG RV520 (*30.8.11), HTC Wildfire (+14.02.2012),
BlackBerry 9360
mirek.www
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 5. 8. 2010 11:48

dr._lukas píše:Ahoj zdravim vas ze slunecneho Turecka.Zrovna pisu na wildfiru,na wifi funguje jak ma.Jedine co zde nejde je navigace sygic ani mapy google...

A mapu Turecka mas v Sygic spravne aktivovanou ??? Google mapy by ti pres wifi normalne mely najet, ale na navigaci to neni , kazdopadne na nejake vyhledani urcite ano.
Honor 20 Pro - 8GB/256GB
9.1.0.172(C431E2R5P1)
Sentry
Junior

Odeslat příspěvekod mirek.www 5. 8. 2010 15:10

dá se nastavit vlastní vyzvánění / smska / budík ? mám na mysli, když si nahraju mp3 do mobilu, jestli to půjde použít...
BlackBerry 9360
mirek.www
Junior

Odeslat příspěvekod andreizinha 5. 8. 2010 17:11

ano, jde, minimalne na vyzvaneni...jinak si lze stahnout z marketu aplikaci na ringtones a ty jdou pouzit i na budik atd...
andreizinha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirek.www 5. 8. 2010 17:19

děkuju
BlackBerry 9360
mirek.www
Junior

Odeslat příspěvekod Vodny 5. 8. 2010 19:59

Nevím jestli už to tady někdo psal, ale mám problémy s foťákem. Telefon jsem koupil jako twist sadu u T-Mobile. Hned po najetí jsem vyzkoušel foťák, udělal asi tři fotky a vše v pohodě. Trošku jsem si pohrál s obrazovkama, upsořádal ikonky atd. Večer jsem telefon vypnul. Druhý den jsem telefon zapnul, chtěl jsem fotit a nic. Obrazovka zůstane černá (lehce podsvícená). Pro návrat zpět funguje jen tlačítko home, přičemž na chvíli se display rozsvítí úplně na max. (nastaveno na střední svícení). Když jsem telefon resetoval to továrního nastevní, foťák opět fungoval. Jenže po dalším uspořádání telefonu podle svých představ zase fungovat přestal. Nyní jsem potřetí resetoval telefon a foťák zatím funguje, ale pro jistotu ho vůbec nevypínám. Nevíte co s tím? Musí to být chyba software. Nějaký bug?
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lusifer 5. 8. 2010 21:02

Mám přání.
Může prosím někdo poskytnout odkaz na odzkoušené turistické mapy a keškování na tento telefon? Samozřejmě bez nutnosti používat datový tarif a aby byly zadarmo.

Děkuji,
Lusifer
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 5. 8. 2010 21:57

Jak tak čtu co přinesl Android 2.2 pro Desire tak si říkám, že půlku z těch věcí Wildfire má od počátku. Namátkou flash, svítilnu, hlasitosti, videa zvlášť, sdílení aplikací, sdílení i-netu na PC bez programu atd.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka